Перейти до

Все повышаем тарифы или скоро нас не останется...


Рекомендованные сообщения

4 минуты назад, andryas сказал:

 

180 це підняли? Я думав, це ще не піднімали..

 

Ну гривня. 30 гривень це багато? Це 1/100 мінімальної зарплати.

Як на мене, то цілком доступні тарифи.

Хочеться за 3 копійки - зроби такий бізнес сам, озолотишся.

Ну если уж затронули минималку то в европе (франция/германия) минималка 1500 евро.

1/123 и 1/1500 - разница есть?

 

пс: и сколько же у Вас минимальный тариф, раз 180 грн это "я думал что еще не поднимали"?

Відредаговано H_U_L_K
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 3,4k
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

А в Криму навпаки, все як скажені кинулися підключаться до інтернету. Часу на відпочинок зовсім немає

Помним, любим, скорбим...   Если бы мой провайдер сделал 200 грн в мес - у него бы точно случайно пропало пара управляемых коммутаторов с чердака и убавилось абонента..=))   P.S. Видно так напугал

Ну как ...у некоторых на чердаке пров ставит коммутаторы же, то можно сделать приятное провайдеру с еврейскими ценами и заставить их исчезнуть=)    Больная тема вижу=))) Интересно если бы напомнить

Posted Images

Только что, H_U_L_K сказал:

Ну если уж затронули минималку то в европе (франция/германия) минималка 1500 евро.

 

Просте питання №1: У скільки разів зросла мінімалка з 2014-го і у скільки разів "подорожчав" інтернет?

Просте питання №2: у скільки разів оператор має збільшити заплатню, щоб його працівники не порозбігалися?

Просте питання №3. Якщо працівники оператора порозбігаються, що буде з тарифами на інтернет?

Просте питання №4. Яка має бути абонплата, щоб оператор платив своїм працівникам зарплату, як в Німеччині?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну і порада - люби і бережи свого провайдера, бо якщо він піде, інтернет у тебе сильно подорожчає. А от з якістю, майже гарантовано, усе стане зовсім навпаки.

Ринок інтернету в Україні сильно конкурентний, і тому ціни у нас нижче плінтусу, а якість ліпша, ніж в Європі чи Штатах. 

Раніше низькі тарифи трималися за рахунок низьких видатків, тепер ситуація сильно помінялася.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 часов назад, andryas сказал:

Просте питання №4. Яка має бути абонплата, щоб оператор платив своїм працівникам зарплату, як в Німеччині?

Поиск зависимости между теплым и мягким? :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 часов назад, H_U_L_K сказал:

Ну если уж затронули минималку то в европе (франция/германия) минималка 1500 евро.

1/123 и 1/1500 - разница есть?

:facepalm:

т.е. Вы делите зарплату Француза на цену интернета в Украине? ню-ню....

лень долго искать, вот In metropolitan France, intense competition allows for competitive prices of about €30 per month for ADSL up to 28 Mbit/s.

т.е. во Франции инет стоит около 30 евро в мес, т.е. 1/50 минимальной зарплаты

у нас он стоит 3 евро, при этом расходы на построение-содержание сети отличаются не в 10 раз,

:facepalm:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Знову розумових дегенератів налізло, які поняття не мають в темі і несуть повну херню. Нешановні хомячки з рівнем інтелектуального розвитку 14 річного тупого підлітка, а не піти вам нах@р звідси і не замусурювати тему імбіцильними постами? Йдіть на форми хомячків і там мудруйте. Чого ви тут забули?
Кожне гівно вважає, що воно краще в телекомунікаціях розбирається чим сам провайдер.

  • Like 1
  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, H_U_L_K сказал:

Ну если уж затронули минималку то в европе (франция/германия) минималка 1500 евро.

шта? А в Латвии или Литве (не помню) 450 евро всего минималка, и таки да andryas прав: 

 

10 часов назад, andryas сказал:

Просте питання №1: У скільки разів зросла мінімалка з 2014-го і у скільки разів "подорожчав" інтернет?

напоминаю, минималка выросла более чем в 3 раза, была 1200грн

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, tkapluk сказал:

Поиск зависимости между теплым и мягким? :)

 

H_U_L_K хоче зарплату, як у Франції чи Німеччині. Але він не розуміє, що хорошу зарплату хоче не лише він. І для того, щоб він отримав високу зарплату, усе населення в цілому має мати високу платоспроможність. А це досягається, зокрема, і високою оплатою праці, яка, наприклад, у провайдерстві, неможлива при таких низьких тарифіх.

На даний момент конкуренція  на ринку робочої сили вже вийшла на (східно)європейській рівень, і працедавцеві доводиться підвищувати платню настільки, аби його праціваники не збрили на працю в ЕС, тобто, хоч якось наближати оплату праці до східноєвропейської. 

Також, нагадаю, що ціни на більшість товарів та послуг (без врахування якості) в Україні майже досягли (а в де-чому і перевищили) европейські. Якщо ж врахувати якість, то тут ми по більшості позицій вже "дорожчі".

 

Зараз мені можуть сказати, що інтернет - це, в значній мірі, сфера послуг, нагадати, про низьку продуктивність праці чи зовнішньоекономічний баланс. І це, в певній мірі, буде справедливо, з точки зору макроекономіки в цілому. Але є нюанси (с).

По-перше,  у провайдерстві продуктивність праці доволі висока.

По-друге, низька зарплатня не стимулює продуктивність, (як і висока), але стримує її. Наприклад, на 200 євро я не можу найняти на роботу німця.

По-третє, у багатьох галузях ми, як я казав, мусимо конкурувати із ЕС, і ціни/зарплати у цих галузях давно євпопейські

По-четверте, тарифи на Інтернет в Україні НАЙНИЖЧІ у світі.

 

Десь так.

Відредаговано andryas
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 минут назад, WideAreaNetwork сказал:

напоминаю, минималка выросла более чем в 3 раза, была 1200грн

МИНИМАЛКА ВЫРОСЛА У ТРЫ РАЗА А ТЫ ЯК БУВ БОМЖАРА ТАК ИЩЭ У ТРЫ РАЗА СТАВ БОМЖОВЕЙ - ПОНЯВ ЯКА РАЗНЫЦЯ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну 180 грн в месяц, абонплата вполне немалая, на мой взгляд. Может, по стране сильно отличается, но у нас в КР и 70 грн в месяц в ЧС есть интернет, причем не пионерский. Интересно, как называется "услуга", если не пользуешься, но платишь? "Поддержка порта" ? Какой-то привет из нулевых )

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
43 минуты назад, andryas сказал:

Також, нагадаю, що ціни на більшість товарів та послуг (без врахування якості) в Україні майже досягли (а в де-чому і перевищили) европейські. Якщо ж врахувати якість, то тут ми по більшості позицій вже "дорожчі".

Да, да, да этот баян тут уже не раз рвали. :)

 

В 11.02.2018 в 09:42, tkapluk сказал:

Так все знают что, например, Кока кола в Новусе качественней гривен на 5 чем в АТБ, а в Европах она в разы качественней. :D

  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
45 минут назад, tkapluk сказал:

Так все знают что, например, Кока кола в Новусе качественней гривен на 5 чем в АТБ, а в Европах она в разы качественней. :D

 

Вартість виробництва кокаколи знаходиться практично на рівні виробництва пляшки води (плюс ложка хімії). 

Ліпше розкажи мені про якість вітчзняних макаронів, ліків, автомобілів, тощо.

У нас, на Львівщині, купа народу їздить на шоп тури в Польщу, аналогічна ситуація із Закарпаттям та мадярщиною.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 минут назад, andryas сказал:

У нас, на Львівщині, купа народу їздить на шоп тури в Польщу,

СПАСЫБИ ТЫБИ ЛЮБОНЬКЫЙ ЗА ТО ШО ТЯГАЕТЭ С ПОЛЬЩИ ХОТЬ ШОСЬ У УКРАИНУ ГОРОДАМЫ - А ТОБ ТУТ ТОСКЛЫВО СТАЛО И БИЗ ТОГО - ТА ЩЭ И ВЫ ПОДОХЛЫБ С ГОЛОДУ ?

УЗЯТЬ НАПРИМЕР УСИ ИНТЫРНЭТ МАГАЗИНЫ ЗАПАДНОЙИ - ЦИНЫ СМИШНИ, ТА ЩЭ И ЗАРОБЛЯЮТЬ ХЛОПАКЫ

ДУЖЭ ДЯКУЮ

Відредаговано Dictator
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 минут назад, andryas сказал:

 

Вартість виробництва кокаколи знаходиться практично на рівні виробництва пляшки води (плюс ложка хімії). 

Ліпше розкажи мені про якість вітчзняних макаронів, ліків, автомобілів, тощо.

У нас, на Львівщині, купа народу їздить на шоп тури в Польщу, аналогічна ситуація із Закарпаттям та мадярщиною.

Ты видимо специалист в любой теме, включая производство напитков?

Кока-кола разливается сугубо в странах продажи(политика компании), а вот "ложка химии" производится сугубо в США. Патенты, производственные секреты и все та же политика компании. И стоимость её даже примерно оценить невозможно.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 минут назад, KaYot сказал:

Кока-кола разливается сугубо в странах продажи(политика компании), а вот "ложка химии" производится сугубо в США. Патенты, производственные секреты и все та же политика компании. И стоимость её даже примерно оценить невозможно.

 

Тому я і наголосив, що кока-колу сюди приплітати некоректно. 

Конкурентів в неї практично нема.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
23 минуты назад, andryas сказал:

Вартість виробництва кокаколи знаходиться практично на рівні виробництва пляшки води (плюс ложка хімії). 

и? Это как-то объясняет то что продукт одинакового качества там стоит в разы дороже? 

 

27 минут назад, andryas сказал:

Ліпше розкажи мені про якість вітчзняних макаронів, ліків, автомобілів, тощо.

Зачем? Обсуждать субъективное "качество" не благодарное дело. 

Давай лучше как пример возьмем польскую водку Зубровка которая у нас стоит дешевле чем в Польше. 

 

36 минут назад, andryas сказал:

У нас, на Львівщині, купа народу їздить на шоп тури в Польщу, аналогічна ситуація із Закарпаттям та мадярщиною.

Сравнивать не корректно ибо на одном таксфри выигрыш процентов под 20. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 минут назад, tkapluk сказал:

и? Это как-то объясняет то что продукт одинакового качества там стоит в разы дороже? 

 

Щодо однакової якості я не певний, але при низькій собівартості, вартість продукту вибирають виходячи із максимізації продаж.

 

13 минут назад, tkapluk сказал:

Зачем? Обсуждать субъективное "качество" не благодарное дело. 

 

Чому не вдячне? Я купую лише італійські макарони, німецьке масло та імпортні ліки (які тут мало не втричі дорожчі). І повір, якість цілком-таки об'єктивна, навіть при однаковій ціні. Останні пів року я навіть рис беру італійський.

 

13 минут назад, tkapluk сказал:

Давай лучше как пример возьмем польскую водку Зубровка

 

Давай не треба, я впевнений, що у цій галузі я одразу програю. Папіроси теж там дорожчі, я думаю, що на цьому форумі абсолютно ніхто не розуміє, чому  ;)

 

13 минут назад, tkapluk сказал:

Сравнивать не корректно ибо на одном таксфри выигрыш процентов под 20.

 

Ну так поляки ж сюди не їздять по продукти і у Польщі чомусь не їздять на українськиїх бляхах.

Ну і поляків у нас небагато на роботах, на відміну від.

 

Може вернемося до інтернету? Чому 180 гривень в п.с.  для  H_U_L_K непосильно дорого?

-

Відредаговано andryas
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 минут назад, andryas сказал:

, вартість продукту вибирають виходячи із максимізації продаж.

 

Может так прибыли? :)

 

7 минут назад, andryas сказал:

якість цілком-таки об'єктивна,

Само по себе качество в принципе не может быть объективным. Какие-то определенные качественные характеристики - да, но не обобщающее "качество".

 

12 минут назад, andryas сказал:

Ну так поляки ж сюди не їздять по продукти і у Польщі чомусь не їздять на українськиїх бляхах.

Ну і поляків у нас небагато на роботах, на відміну від.

? вот к чему ты тут этот бред написал? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, tkapluk сказал:

вот к чему ты тут этот бред написал?

 

А шо, їздять? Ну тоді забираю свої слова назад.

1 минуту назад, tkapluk сказал:

Может так прибыли? :)

 

Так, я мав на увазі прибуток

3 минуты назад, tkapluk сказал:

Какие-то определенные качественные характеристики - да, но не обобщающее "качество".

 

Тоді нехай буде співвідношення ціна/якість. Хоча, коли йдеться за ліки чи харчові продукти, то ціна тут, як на мене, фактор другорядний.

Біда лише в тому, що у нас частенько дорожче, при такій самій якості.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, andryas сказал:

Так, я мав на увазі прибуток

Собственно точно такое-же ценообразование как и любой другой товар/услугу. 

или ты думаешь, что на твои любимые макароны устанавливают цену для получения МИНИМАЛЬНОЙ прибыли? 

Кстати не удивлюсь если ты тут покупаешь макаронный контрабас  дешевле, чем они стоят в обычном магазинчике в Италии. У них там с магазинчиками вообще все сложно, где-то по выходным не работаю, где-то вообще дня 3 в неделю работают и цены там такие что ой, а на закупки раз в неделю нужно ехать в соседние населенные пункты с большими супермаркетами. 

 

4 минуты назад, andryas сказал:

Може-таки не будемо чіплятися до слів, і повернемося до наших бананів інтернетів?

Проводя аналогию с кококолой а именно копеечной стоимости трафика в расчете на абонента? ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 минут назад, tkapluk сказал:

Проводя аналогию с кококолой а именно копеечной стоимости трафика в расчете на абонента? ?

 

Не знаю, як у тебе, але в мене основні витрати - податки, робоча сила, кабель/обладнання, електрка і оренда.

З.І. Не ФОП.

Відредаговано andryas
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, andryas сказал:

 

Не знаю, як у тебе, але в мене основні витрати - податки, робоча сила, електрка і оренда.

З.І. Не ФОП.

А ты думаешь в стоимости Кококолы нет всего этого + кучи всего остального?  

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від VAndrey
      Здравствуйте!
       
      Повысили тарифы на услуги доступа к сети Интернет.
       
      Позвонил Клиент и выел весь мозг. Говорит: "Все понимаю, все растет в цене, но имею право потребовать калькуляцию услуг. В понедельник принесу письменный запрос."
       
      Уверен, что принесет, потому что он все время выедает мозг нашей техподдержке и по каждому поводу приходит в офис и еще там доедает его остатки.
       
      Вопрос, обязан ли я предоставить такую калькуляцию?
       
      Монопольное положение я не занимаю в населенном пункте. На улице где он, там действительно почти все наши абоненты. Но в городе у нас и до 10 % абонентов не доходит.
       
      Если нужно ему дать калькуляцию, то просьба  - скиньте пожалуйста какие-то шаблоны....
       
      Если не должен, то на что сослаться?
    • Від Biker13
      Смотрю на соседнюю ветку http://local.com.ua/forum/topic/57397-%D0%B2%D1%81%D0%B5-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D1%88%D0%B0%D0%B5%D0%BC-%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%84%D1%8B-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%81-%D0%BD%D0%B5-%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D1%81%D1%8F/ 
      Там собрались все кабельщики и обсуждают тарифы по кабелю. А ведь радио провайдеров тоже не мало... Решил создать тему по тарифам для радио-сетей. Ведь нам тоже цены поднимают и на РЧР, и на оборудование так как оно привязано к долару.
       
      Прошу к обсуждению.

×
×
  • Створити нове...