Перейти до

Polish - ще одна "зірка" із Галичини


Рекомендованные сообщения

Взяв в цього чудового жителя м. Дрогобич що на Галичині 4 бріджа М5.
Ков****н Ю**й Ми****ович
https://www.facebook.com/yura.kovalchin?fref=ts

http://local.com.ua/forum/topic/57296-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%BC-nanobridge-m5-22-%D0%B1%D1%83/?do=findComment&comment=542113
Я казав що беру усі, він потім сказав що лишилося лише 4.

Казав що усі робочі, два ремонтовані два неремонтовані та якщо щось не сподобається, то він пропонує "манібак" протягом 10 днів.
Прийшли. Усі голови вскривані і певно зрозуміли поляки в яких він їх взяв, що ремонт там дорогий тому вирішили продати цьому "патріоту України". Самі тарілки такі пошарпані, що я таких ще ніколи не бачив.

Мою рекламацію прочитав та нічого не відповів. Зрадів, певно, що ось гроші будуть.

Хлопці із Галичини (в мене вже є список цього сміття): нашо вам був той майдан, якщо ви себе по-людському ведете лише коли попадаєте у Польщу. А на Україні вважаєте що на**бати треба кожного.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Пасувало б ще фотографій обладнання докинути.

Тоді можливо і Polish відпишеться, прокоментує.

Відредаговано holubets
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...
Опубліковано: (відредаговано)

Він же Willnet

тут твоє місце, а не у розділі Торгівля

http://local.com.ua/forum/user/20110-willnet/

 

http://local.com.ua/forum/topic/59132-%D0%B0%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD-nanobridge-m5-22-%D0%B1%D1%83/

Відредаговано Tries
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Попрошу тримати свої здогадки при собі, як Юрко Ковальчин нічого не продаю,тим більше бите залізо, 

 

Сьогодні відправив hrgamer 16 шт nanobridge m5 - попрошу залишити відгук

також bobasyk отримав 4 шт - також попрошу відгук

продав багато заліза, багато кому за 3 роки на форумі і немав жодної скарги, а тут таке,

 

весь мій товар 100% робочий, без проблем відправлю накладеним платижем

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

в нього був не тільки робочий, а і з 10-денним моні-баком. І толку.

 

прийшов товар не робочий та звичайно ж гроші повертати ніхто не збирається

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

в нього був не тільки робочий, а і з 10-денним моні-баком. І толку.

 

прийшов товар не робочий та звичайно ж гроші повертати ніхто не збирається

Вибачайте, але це ваші особисті проблеми, я не відповідаю ні за кого, окрім себе і свого товару,

а цими не аргументованими звинуваченнями ви підпортили мені репутацію :angry:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 years later...

Я думаю, що у willnet совість не зовсім чиста, принаймі перед мною.

Перший раз пишу в цьому розділі, в мене є терпіння, але воно закінчилось.

26 травня 2016 року я домовився з willnet про купівлю 5-ти тарілок та усіх кріплень до них до nanobridge m5, та сам nanobridge m5 в повному комплекті.

Наступного дня я зробив повну предоплату (2000 грн).

Посилку отримав, але з недостачею: не вистачає 1 тримача тарілки, 3 різьби, 5 хвостів пластмасових,  5 дуг, які затискають брідж до труби, а також багато гайок та гвинтів.  Брідж прийшов в повному комплекті.

Це дрібниці, я розумію, але без них я ці точки нікому не поставити не зможу, ні продати. Я спеціально під цих 5 тарілок купив 5 голів nanobridge m5. 

Окремо ці деталі я також не можу купити. На цьому сайті http://local.com.ua/forum/topic/87573-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%BB%D1%8E-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B8-%D0%BA-nanobridge-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-airgrid/я намагаюсь це зробити більше місяця.

Відразу після отримання посилки я почав писати рекламації willnet.

Він вигадував всякі історії, що він пізніше подивиться, що це не він відправляв, дуже багато роботи і він не встигає і т.д.

Коли я йому вже почав погрожувати, що згадаю про нього "не злим, тихим словом" в цьому розділі, він мене запевнив, що компенсує витрати аж 8-10 липня. Я скинув № карти, але грошей так і не дочекався.

Останній тиждень йому і пишу, і телефоную. у Відповідь не відписує або обривається звязок на телефоні.

Я попросив компенсацію невелику: половину від вартості. Якщо відняти брідж, що прийшов в повному комплекті, то виходить (2000-900)/2=550 грн.

Думає це не такі великі гроші, щоб бруднити собі репутацію.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не хочу никого обидеть но фраза "Я попросив компенсацію невелику: половину від вартості." меня повеселила :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

И чем? Он вообще предложил полностью компенсировать. Ну и я, как самый скромный на форуме, сказал что половины будет достаточно. С другой стороны, он мне прислал в основном только тарелки, а они сами по себе больше 100 грн/шт не стоят. И одно с 4-х креплений вообще подходит только к 25-му бриджу, хотя он мне тарелки прислал к 22-му.

Да и вообще, он видел, что паковал, нах*ена такое делать? Если бы он отправил мне наложкой, я бы естественно посылку не забрал, я просто повелся на его положительны рейтинг.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...