Перейти до

Кидалово и развод нік SFP SHOP він же Markus26


Рекомендованные сообщения

Хотите официально паспорт код свидетельство регистрации и т.д. покупайте в магазине, так будет наверно прпвильнее и безопаснее для Вас. Не каждый даже адекватный продавец будет давать такие данные.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 77
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ваше предложение - очередной бред. Какие паспорта, какие привязки к соцсетям?? Соцсетями нормальные люди не пользуются. С паспортом к админу домой приходить, или достаточно ксерокопии бомжа? Форум

простите за резкость, но есть такое выражение: "сэкономишь на гандоне - на аборте пролетишь". очень справедливое выражение.

Сделайте два раздела торговли. Один общий, то есть для всех непроверенных продаванов. Второй для тех кто постоянно торгует и заинтересован чтобы с ним работали. И высылать какие то документы, то бишь

Posted Images

 

 

 

да в любом случае найдут, зацепок очень много, если конечно захотят искать :)

 

 

ну так, до цих пір працював з нормальними людьми, а тут шось мене черт дергнув, короче попандос, завтра будем писати телегу може шось да получиться, мені самому вже стало цікаво чи шось з цего вийде, будем посмотреть :)

Думаю скоріше за все з цього нічого не получить.ТС а ви хоч знаєте звідки він?

 

может даже с вашего города

я не з самої іршави.я з с.Лоза, обіздна Іршави)

 

я незрозумів ви можете чимсь допомогти? до чого ви сказали шо ВИ не з Іршави?

 

так этот господин тоже есть в теме Черный список ВОТ

 

мене добавили в чорний список із-за IPCOM,а про Іршаву я сказав що не з іршави бо костя написав.що він можливо з мого міста.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

SFP SHOP он же Markus26 он же EuroNet красавчик  :facepalm:

Підтверждення у тебе є? ти що туй гониш? ти в цьому впевнений? мене добавили в чс не позад локал.com.ua а із-за IPCOM. І це не значіть що якщо когось кинули то це я

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

SFP SHOP он же Markus26 он же EuroNet красавчик :facepalm:

Підтверждення у тебе є? ти що туй гониш? ти в цьому впевнений? мене добавили в чс не позад локал.com.ua а із-за IPCOM. І це не значіть що якщо когось кинули то це я
Смотрите выше моего поста. А насчёт того что я написал так это не утверждение это сарказм
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хотите официально паспорт код свидетельство регистрации и т.д. покупайте в магазине, так будет наверно прпвильнее и безопаснее для Вас. Не каждый даже адекватный продавец будет давать такие данные.

Вы посты внимательно читаете в этой теме....какой паспорт, какая регистрация, что Вы бред тут несёте...., был звон, а х.з. где он!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

для адміністрації я так вважаю пора задуматись над конкретнішою авторизацією гілки ТОРГІВЛЯ, я вважаю навіть брати якісь кошти за таку роботу, наприклад по типу allegro.pl, вони висилають після реєстрації у них на сервісі вам додому код з активацією свого екаунта, це саме нормальне підтверження знаходження того чи іншого клієнта, а для валідації особи висилати паспортні дані, я розумію що це просто форум але мені здається з такою кількістю користувачів адміністрація зможе непогано заробити і заодно зробити велику допомогу і користь для своїх користувачів.

 

 

Сделайте два раздела торговли. Один общий, то есть для всех непроверенных продаванов. Второй для тех кто постоянно торгует и заинтересован чтобы с ним работали. И высылать какие то документы, то бишь проверка по карте, паспорту ... тут уж думать нужно.

 

PS: Тем с разводилами чем дальше тем больше, печально, но факт

 

 

 

Хотите официально паспорт код свидетельство регистрации и т.д. покупайте в магазине, так будет наверно прпвильнее и безопаснее для Вас. Не каждый даже адекватный продавец будет давать такие данные.

Вы посты внимательно читаете в этой теме....какой паспорт, какая регистрация, что Вы бред тут несёте...., был звон, а х.з. где он!

 

не стоит все воспринимать на свой счет нервничать и брызгать слюной, это лишнее, расслабтесь.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

SFP SHOP он же Markus26 он же EuroNet красавчик :facepalm:

Підтверждення у тебе є? ти що туй гониш? ти в цьому впевнений? мене добавили в чс не позад локал.com.ua а із-за IPCOM. І це не значіть що якщо когось кинули то це я
Смотрите выше моего поста. А насчёт того что я написал так это не утверждение это сарказм

 

вибачаюсь звичайно ж але коли немає ніякого підтверження неможно робити виводи ніякі.Просто бляха обідно туй айпі ком відправляє бокси забуває виставити наложку.я забераю посилку.і мене в чс а іще і тепер

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

не стоит все воспринимать на свой счет нервничать и брызгать слюной, это лишнее, расслабтесь.

Это Макеевка) Махвия) Не обращайте внимание)

 

А по теме пишите заявление - обычно такие клоуны допускают ошибки и могут найти!

Відредаговано Jecky
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Хотите официально паспорт код свидетельство регистрации и т.д. покупайте в магазине, так будет наверно прпвильнее и безопаснее для Вас. Не каждый даже адекватный продавец будет давать такие данные.

а чом би і ні, мені по.. якшо я нігде не мучо нічого то чого мені боятися, бояться офіціальності тільки ті хто мутять якусь х#$...ю, я рахую як мінімум має бути привязка тих людей які продають до Фейсбук, ВК, Однокл і тд. підтвержена пасп даними, тоді одразу всі хто бажають наживитися будуть гуляти ліском, просто я думаю шо форуму тим більше такому вузько направленому потрібно задуматись над безпекою своїх форумчан, ладно сьогодні я попав завтра можете і Ви попастися і неврятують вас ні Нал платіж нічого, тільки конкретні рухи Адміністрації по відсіюванню всьакої блядо..и зробить торгівлю на цему ресурсі безпечнішою. Ось такі мої думки а ви робіть висновки самі, і розказувати мені шо я жую соплі і шо без ЛОХА жизнь плоха НеХ.

Відредаговано bobasyk
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Хотите официально паспорт код свидетельство регистрации и т.д. покупайте в магазине, так будет наверно прпвильнее и безопаснее для Вас. Не каждый даже адекватный продавец будет давать такие данные.

а чом би і ні, мені по.. якшо я нігде не мучо нічого то чого мені боятися, бояться офіціальності тільки ті хто мутять якусь х#$...ю, я рахую як мінімум має бути привязка тих людей які продають до Фейсбук, ВК, Однокл і тд. підтвержена пасп даними, тоді одразу всі хто бажають наживитися будуть гуляти ліском, просто я думаю шо форуму тим більше такому вузько направленому потрібно задуматись над безпекою своїх форумчан, ладно сьогодні я попав завтра можете і Ви попастися і неврятують вас ні Нал платіж нічого, тільки конкретні рухи Адміністрації по відсіюванню всьакої блядо..и зробить торгівлю на цему ресурсі безпечнішою. Ось такі мої думки а ви робіть висновки самі, і розказувати мені шо я жую соплі і шо без ЛОХА жизнь плоха НеХ.

 

та то нічого не дає привязка до вк і до остальних соц мереж там зарегати коштує 10 грн стартовий пакет і 2 хв ввести будь які дань.як на мене то глупо.а на рахунок паспорт або хочаби письмо з активацією які висилає allegro group то непогано булоби.=

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Хотите официально паспорт код свидетельство регистрации и т.д. покупайте в магазине, так будет наверно прпвильнее и безопаснее для Вас. Не каждый даже адекватный продавец будет давать такие данные.

а чом би і ні, мені по.. якшо я нігде не мучо нічого то чого мені боятися, бояться офіціальності тільки ті хто мутять якусь х#$...ю, я рахую як мінімум має бути привязка тих людей які продають до Фейсбук, ВК, Однокл і тд. підтвержена пасп даними, тоді одразу всі хто бажають наживитися будуть гуляти ліском, просто я думаю шо форуму тим більше такому вузько направленому потрібно задуматись над безпекою своїх форумчан, ладно сьогодні я попав завтра можете і Ви попастися і неврятують вас ні Нал платіж нічого, тільки конкретні рухи Адміністрації по відсіюванню всьакої блядо..и зробить торгівлю на цему ресурсі безпечнішою. Ось такі мої думки а ви робіть висновки самі, і розказувати мені шо я жую соплі і шо без ЛОХА жизнь плоха НеХ.

 

та то нічого не дає привязка до вк і до остальних соц мереж там зарегати коштує 10 грн стартовий пакет і 2 хв ввести будь які дань.як на мене то глупо.а на рахунок паспорт або хочаби письмо з активацією які висилає allegro group то непогано булоби.=

 

я тільки для прикладу сказав Адмін має знати більше за мене які є технології аутентифікації користувача, але я рахую чим бистріше цке зробити тим краще буде для форума, за рахунок таких впроваджень збільшиться кілкість користувачів ОДНОЗНАЧНО

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

я думаю для тих хто тут продає вже довгий час, потратити на поштовий лист якихось 10 грн. не буде великою накладкою, наоборот ця процедура добавить рейтинг і довіру до продавців.

Відредаговано bobasyk
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

 

Хотите официально паспорт код свидетельство регистрации и т.д. покупайте в магазине, так будет наверно прпвильнее и безопаснее для Вас. Не каждый даже адекватный продавец будет давать такие данные.

а чом би і ні, мені по.. якшо я нігде не мучо нічого то чого мені боятися, бояться офіціальності тільки ті хто мутять якусь х#$...ю, я рахую як мінімум має бути привязка тих людей які продають до Фейсбук, ВК, Однокл і тд. підтвержена пасп даними, тоді одразу всі хто бажають наживитися будуть гуляти ліском, просто я думаю шо форуму тим більше такому вузько направленому потрібно задуматись над безпекою своїх форумчан, ладно сьогодні я попав завтра можете і Ви попастися і неврятують вас ні Нал платіж нічого, тільки конкретні рухи Адміністрації по відсіюванню всьакої блядо..и зробить торгівлю на цему ресурсі безпечнішою. Ось такі мої думки а ви робіть висновки самі, і розказувати мені шо я жую соплі і шо без ЛОХА жизнь плоха НеХ.

 

та то нічого не дає привязка до вк і до остальних соц мереж там зарегати коштує 10 грн стартовий пакет і 2 хв ввести будь які дань.як на мене то глупо.а на рахунок паспорт або хочаби письмо з активацією які висилає allegro group то непогано булоби.=

 

я тільки для прикладу сказав Адмін має знати більше за мене які є технології аутентифікації користувача, але я рахую чим бистріше цке зробити тим краще буде для форума, за рахунок таких впроваджень збільшиться кілкість користувачів ОДНОЗНАЧНО

 

а я вам рекомендую предоплату більше не давати.я на форумі предоплату даю користувачу www так як від цього замовляв багато раз))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

да ладно WWW, а завтра чи після завтра у WWW шось сталося і він рішив вас кинути після того як ви зробили передоплату, ви нерозумієте шо я ПРОПОНУЮ, з такою структурою тут ніхто нівчому неможе бути впевненим, любий завтра або ви або я можу когось кинути або наоборот і ніхто нічого не докаже ось і все. А страх перед законом буде всіх ставити на місце, Правильно.

Відредаговано bobasyk
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

я так зрозумів потрібно створювати нову тему з голосуванням і пропозиціями, тоді може адміністрація зацікавиться,

 

тільки підкажіть де її створити

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

впринципі local.com.ua єдиний ресурс по СЕТЯМ в україні де є все і реклама і інформація і Закон і ТОРГІВЛЯ такшо мені здається пора форуму переходити на інший рівень

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ваше предложение - очередной бред. Какие паспорта, какие привязки к соцсетям??

Соцсетями нормальные люди не пользуются.

С паспортом к админу домой приходить, или достаточно ксерокопии бомжа?

Форум никому ничем не обязан, не давайте предоплату недавно зарегистрированным продавцам без рейтинга и будет вам счастье.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ваше предложение - очередной бред. Какие паспорта, какие привязки к соцсетям??

Соцсетями нормальные люди не пользуются.

С паспортом к админу домой приходить, или достаточно ксерокопии бомжа?

Форум никому ничем не обязан, не давайте предоплату недавно зарегистрированным продавцам без рейтинга и будет вам счастье.

+1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ваше предложение - очередной бред. Какие паспорта, какие привязки к соцсетям??

Соцсетями нормальные люди не пользуются.

С паспортом к админу домой приходить, или достаточно ксерокопии бомжа?

Форум никому ничем не обязан, не давайте предоплату недавно зарегистрированным продавцам без рейтинга и будет вам счастье.

 

может и так, если все что я выше написал это БРЕД, тогда кидалово здесь никогда не утихнет, и мы все с нетерпением будем ждать кто следующий. я думаю придумать схему авторизации можно, если эта идея интересна для всех то я думаю совместными усилиями можно придумать много чего. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Кидалово не утихнет до тех пор, пока вы будете дарить деньги кидалам.

Как только перестанете - исчезнет само.

Есть десяток мест, где можно купить железки без напряга. Вы предпочли сэкономить, а виновата администрация. Копию паспорта не попросила.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Кидалово не утихнет до тех пор, пока вы будете дарить деньги кидалам.

Как только перестанете - исчезнет само.

Есть десяток мест, где можно купить железки без напряга. Вы предпочли сэкономить, а виновата администрация. Копию паспорта не попросила.

да я виноват однозначно, и я от администрации ничего не требую, только предлагаю, и мое предложение я высказал выше. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

нефиг вестись... Максимальная предоплата это 50 грн. Сами виноваты...

Как говорится "без лоха и жизнь плоха".

В следующий раз будете думать перед тем как заплатить...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...