Перейти до

Отзывы о маршрутизаторе TP-Link TL-WR720N


Рекомендованные сообщения

Я мав пару разів з ними справу... Мені не сподобалась дальність роботи WiFi... А для багатьох клієнтів це критично... А так роутер, як роутер.. нічого в ньому незвичайного немає... Працює собі помаленьку... Люди не нарікали враховуючи що вони їх купляли, якщо я не помиляюся за 120грн)))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Отгружали одним 100 шт. Довольны. Разбирают не плохо. Пока нареканий не было. А с wi-fi и так понятно, что радиус маленький будет.

Відредаговано vadim-e
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У меня с PPTP на нем не заработало, коннект есть а не едет, такое впечатление что проблемма с DNS, на тех же настройках на WR740N все работает.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Я мав пару разів з ними справу... Мені не сподобалась дальність роботи WiFi... А для багатьох клієнтів це критично... А так роутер, як роутер.. нічого в ньому незвичайного немає... Працює собі помаленьку... Люди не нарікали враховуючи що вони їх купляли, якщо я не помиляюся за 120грн)))

для квартиры WiFi данного роутера хватит? клиентам его даем по акции, то есть даром и не хотелось бы сильно попадать на деньги. подключение ДХЦП или ПППоЕ

Відредаговано sburzhuj
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В родной прошивке много чего нет, из того что нам нужно. Вланы например, или работа в режиме wifi клиента, фаервол вменяемый, функционал крайне широк.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В родной прошивке много чего нет, из того что нам нужно. Вланы например, или работа в режиме wifi клиента, фаервол вменяемый, функционал крайне широк.

А нафига все это домашнему роутеру?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Это домашний роутер с широчайшим функционалом. Схем применения крайне много. Не все абоны могут себе позволить микротик.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

зачем ты им объясняешь? :) они валянки - йим нада ота коробочка шо дае вайфай   :D

Відредаговано moriarty
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мені не сподобалась дальність роботи WiFi... А для багатьох клієнтів це критично...

http://www.tp-link.com/Resources/document/TL-WR720N_V1_User_Guide.pdf

 

згідно специфікації (ст.99/107) в цьому роутері антена 5 дБ, тобто направленої дії.

Якщо вона дає додаткове підсилення в певному напрямку, значить вона дає додаткове ослаблення в іншому напрямку.

 

Порівняно з роутером в якого виносний штир на 5 дБ, 720N дає не менший сигнал

 

tp-link-tl-wr720n-vs-netgear-jnr1010-3.p

 

http://www.kczon.com/wp-content/uploads/2013/09/tp-link-tl-wr720n-vs-netgear-jnr1010-5.png

 

Бідою цієї АР може бути непередбачувана направленість антени і поляризація

 

http://wiki.openwrt.org/_media/media/tl-wr720n012.jpg

 

в правому верхньому кутку - антена. Вона знаходиться в лежачому положенні, має горизонтальну поляризацію, і якщо там справді 5 дБі - має яскраво виражену діаграму направленості.

 

Якщо дивитися лицем на TL-WR720N, то вбоки (вправо вліво) він даватиме підсилення, а фронт/бек (в напрямку де штекери ззаді і передня панель) навпаки ослаблення.

 

Для типової квартири з однорівневим плануванням це дуже незручна діаграма направленості. Вертикальний штир з круговою прижатою до горизонту ДН, і подавленням сигналів зі стелі і підлоги є раціональнішим  в багатоквартирному будинку.

 

DIR-300 з інтегрованою антеною має вертикальний корпус і вертикальну слабонаправлену 2 дБ антену

Відредаговано yurikvelo
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від SanKo_mn
      У зв'язку з переходом на ПОН звільняються комутатори.
      Маємо:
      Alkatel 6850U24X       2
      Alkatel OS 6250-24 M      8
      D-LINK DES - 1210-28      1
      D-LINK DES - 1228       10
      D-LINK DES 1210-10       1
      D-LINK DGS - 1210-12 TS\ME     2
      TP-LINK - T 1500-28 TC      1
      TP-LINK - TL SL 2218 WEB      1
      HUAWEI - S2403TP -ЕU    1
      DELL - 3548    1
      TP-LINK TL-SL2210WEB    3
      D-LINK DES 3120-24SC    1
      D-LINK DES 1100-26   1
      HUAWEI - S2326TP    2
       
      Кількість і моделі весь ча змінюються - бо знімаються чергові)))
       
      Пишіть в особисті, що цікаво - за кількість і вартість будемо домовлятися)
    • Від FosterUA
      Последних 2-3 дня начались отваливатся обладатели моделей Tp-Link 841 от Микротика с авторизацией пппОе. Хаотично по разным БД-КОМАМ. Не знаем где копать ?
    • Від Miller7
      Допоможіть будь ласка ідентифікувати мікросхему TP-LINK Archer ax10


    • Від orko19991
      В наявності багато, нал, безнал.
      Вказана ціна - гуртова.


    • Від КабельТУТ
      Куплю TP-LINK 841. Кількість залежить від ціни. Форма оплати з ПДВ або друга форма. Київ
×
×
  • Створити нове...