Перейти до

г.Фастов, сотрудничество


Рекомендованные сообщения

Предлагаю построить wi-fi сеть в г.Фастов, Киевская обл.(по сколько в данный момент проживаю здесь)

имеется в наличии:

- несколько микротиков в алюминиевых боксах.(сняты с б.с.)

- антенны

- опыт

---

если кому интересно, пишите:

- скайп: roman.zaglinskij

- email: roman.zaglinskij@gmail.com

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

центр, ЖД вокзал, многие кафе покрыты шаровым wi-fi. Оптику стахановскими методом тянуть в сёла. Сам город(многоэтажки) 100% оптика, частный сектор за 70% покрыт оптикой. В городе 5 провайдеров. цены  шара. Так-что не засоряйте эфир.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну... оптика, это хорошо, новот конкретно я щас живу в частном секторе, возле костьола, и хз у кого подключить оптику(нада для работы). так что в частном секторе может кому и нужна такая услуга... хз...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну... оптика, это хорошо, новот конкретно я щас живу в частном секторе, возле костьола, и хз у кого подключить оптику(нада для работы). так что в частном секторе может кому и нужна такая услуга... хз...

в ЛС напишите, попробуем решить Вашу проблему. )))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від dudeden
      Добрый день. Есть такая непонятная штука.
      Настроил из двух микротиков CapsMan. Все работало, все хорошо. Вчера зашел в настройки на контроллере и увидел что в разделе RemoteCAP у меня висит еще один CAP соответственно и в Radio висит от него интерфейс. По Remote CAP Identity я догадываюсь где находиться эта точка и если просканить с ее интерфейса ближайшие точки кторые она видит то понимаю что точка находиться от меня 1 км. 
       
      Как такое может быть?
    • Від petoner
      Всім привіт. Підкажіть wifi антену з великою відстанню роботи 10-15км. Тобто, я хочу мати можливість підключити антену до свого tplink адаптера (або ж порадьте антену з адаптером комплекті), який підключаю до ноута, і побачити всі точки доступу в радіусі 10-15 км. Якщо щось таке є то порадьте, або ж підкажіть антену з максимальною дальністю.
       
    • Від Rom1sh
      продано
       
       

    • Від Anrykahn
      Шукаємо майстра з підключення телекомунікаційних послуг для роботи у місті Києві. Ми готові прийняти кандидата без досвіду та освіти, але з бажанням працювати та навчитися новому.
      Основні вимоги до кандидата:
      бажання працювати у сфері телекомунікаційних послуг;
      готовність до вивчення нових технологій і техніки;
      вміння працювати з інструментами та обладнанням;
      уважність та відповідальність;
      висока комунікабельність та грамотне спілкування з клієнтами.
      Обов’язки майстра з підключення телекомунікаційних послуг:
      підключення та обслуговування інтернету, телевізійних послуг, домофонів тощо;
      встановлення інструментів та обладнання;
      діагностика техніки та виправлення несправностей;
      робота з клієнтами, надання консультацій щодо користування послугами телекомунікаційної компанії.
      Ми пропонуємо:
      офіційне працевлаштування зі стабільним доходом;
      можливість кар'єрного зростання та професійного розвитку;
      безкоштовне навчання та підвищення кваліфікації;
      роботу в дружньому колективі.
    • Від Кузьменко.
      Добрий день. Сьогодні стикнувся з такою проблемою.
      Якщо маршрутизатор з 5g стоїть близько біля ону, то ону себе дуже дивно поводить, то пропадає пон, то лан, сесії по кілька секунд. Все замінили 2 рази на нове, не допомогло, відключили 5g - ідеально!
      Що робити з цим?
×
×
  • Створити нове...