Перейти к содержимому
Local
adik_v

Облэнерго новшества

Рекомендованные сообщения

ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ 
ПРО РЕВОЛЮЦІЙНІ ЗАХОДИ 
ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ДОБРОБУТУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ

Стаття 1. Громадяни України не зобов’язані працювати.

Стаття 2. Тривалість щорічної відпустки в Україні складає 365 днів, а раз у чотири роки - 366 днів.

Стаття 3. Громадяни України мають право не повертати кредити та не платити за товари і послуги, а за спожитий газ їм встановлюється доплата.

Стаття 4. Громадяни України мають право вийти на пенсію ще до свого народження.

Стаття 5. Ніхто в Україні не зобов’язаний платити податки.

Стаття 6. Віднині і довічно встановлюється такий обмінний курс долара: один фунт доларів дорівнює гривневому еквіваленту 1 грама українського сала.

Стаття 7. Кожному громадянину України гарантується виплата доходу, що вдвічі перевищує середній доход у США.

Стаття 8. Кожний провайдер має право отримувати кошти за розміщення мереж  з обленерго та вимагати  оплату за свої послуги у европейській валюті  навіть якщо він надає    їх  у своїх мріях.

Стаття 9. Кожному провайдеру громади повинні компенсувати вартість обладнання та кабелю , а у разі ушкодження придбати втричі більше ніж потрібно та встановити погруддя на батьківшині .

Изменено пользователем нехочуха
  • Haha 1

Поделиться сообщением

8 часов назад, BARVIT сказал:

Мне просто интересно, вы где живёте? Украина или уже нет?

А какая разница? Я живу в мире БЕЗ розовых очков :)

вот если бы они могли приехать как вы говорите и порезать, неужели бы не порезали?

За 20К грн - вы нах никому не всрались. Понимаете? Есть более интересные варики срубить бабла.

я доволен что даже этот промежуток времени, я поступаю по совести а не по пи#%рски.

Ответьте на вопрос. Вы ФОП на 2-й группе? Или 3-й? Ваши сотрудники  все вбелую оформлены? Если нет, о зачем эти громкие слова? Тут или трусы или крестик. Выбирайте, но точно не совесть.

59 минут назад, WideAreaNetwork сказал:

Так в конечном итоге это отразится на стоимости подключения абонента

И что? Еще раз - проблемы индейцев шерифа не ипут. Совсем. Куда ты вкалькулируешь расходы - облов не колышит. Совсем. Им побоку на твою конкуренцию и положение на рынке. Им нужно обилетить по максимуму, ибо это доход. А доход это хорошо для любой компании.

48 минут назад, нехочуха сказал:

Вы к столбу без допуска не подойдете. И за каждый чих возле опоры будете платить.

Но судя по всему вы очень хотите приблизить это время . 

Ну да, пионеры они такие. Они типо борются, при этом надрачивая облов. Когда облы психанут - ой будет.... 5-6 часов простоя ТПшки думаю будет не по карману 50-60% борцов за правду и совесть.

Изменено пользователем Dimkers

Поделиться сообщением

2 Dimkers

Не нужно изобретать колесо. Облы таки прочитают ПТБ и ПТЭ.  Они уже читают :))  Даже в масштабах одной области совокупно получаются очень внушительные суммы за допуски.  Тогда павлабор пойдет оспаривать ПТБ ?  Отрежьте мне язык, но я должен это видеть (с)

К этому можно смело добавить провайдинг по 61.10 , невозможность взымания денег за услугу провайдеру так как это объективно эксплуатация сети  и нужно ждать прозревания налоговой. 

Можно еще вспомнить про грядущий СОРМ т.к. он в очевидном трэнде.  

Вот выборы закончатся и начнется веселье.

Поделиться сообщением

Буду должен плюсики.

Поделиться сообщением

22 минуты назад, нехочуха сказал:

Чужое без спроса брать нельзя. Это грех, Бл#.

Вот с чего ты это утверждаешь?

Что саазано в Конституции Украины?

Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.

Как не парадоксально, относительно этого пункта, то что ты утверждаешь - вопрос спорный.

Тем более с облами, которые всеми силами хотят перевернуть страницу и апеллируя к совести говорят что кто то у них, что то украл!

В народе про таких говорят - на воре шапка горит.

4 минуты назад, нехочуха сказал:

Тогда павлабор пойдет оспаривать ПТБ ?

Это не мой профиль, наступят на мозоль, поговорю.

Поделиться сообщением

Только что, pavlabor сказал:

Вот с чего ты это утверждаешь?

Что саазано в Конституции Украины?

Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.

Как не парадоксально, относительно этого пункта, то что ты утверждаешь - вопрос спорный.

Тем более с облами, которые всеми силами хотят перевернуть страницу и апеллируя к совести говорят что кто то у них, что то украл!

В народе про таких говорят - на воре шапка горит.

Библию открой. Это покруче ЗУ.

пы.сы.

так как там дела с фистинг провайдером ?  :)))  Не стесняйся, любезный.

Поделиться сообщением

8 часов назад, Dimkers сказал:

А это пошла полная ахинея. Вам влехкую за такое могут пришить. На долго. Да. Это если тот, кому вы втираете это, не лох. Потом будете локти кусать. Одумайтесь, пока не поздно.

Я рассказывал уже ни раз, как у нас 2 прова вешали кабло. Один без доков(помазал), а другой с доками. Ну и тот шо чесный - стуканул. Везде и всем. Так вот. Проверки были, всех ебли и вдоль и поперек. Тот шо чесный - не имеет абонов в том районе. Тот шо без доков- включает абонов. Тот, кого помазали и кого ебли во все щели и СБУ и внутренняя безпека - внезапно пошел на повышение.

Не тешьте себя иллюзиями. Это Украина. Просто на данном этапе вы нах никому не вперлись за те свои ссаные 40км подвеса(это меньше 20К грн). Да-да. Именно так. Но внезапно вы можете стать тем, кто решил бороться с системой. 

Был в РФ такой юморист Евдокимов, потом он стал губернатором. Очень хотел и пытался бороться с системой... Почитайте чем закончил. А вы тут с себя рембо возамнили :)

Уверен это сто пудово то за что сейчас воюют на Донбассе.

Dimkers, у тебя есть какие либо решения антимонопольного, судов, по тяжбам с Облом?

Поделиться сообщением

Или ты наивно полагаешь что местные громады, которым ты жаждешь вернуть опоры, не хотят денег ?  ты себе попробуй объяснить почему они не захотят те же 12 грн за  опору  ?  Будут тебе те же яйца, но в профиль.

Уверен это сто пудово то за что сейчас воюют на Донбассе.

Dimkers, у тебя есть какие либо решения антимонопольного, судов, по тяжбам с Облом?

Блин, да все решения в реестре. Че ты допарился ?  Ищи в реестре !

Поделиться сообщением

2 минуты назад, нехочуха сказал:

Или ты наивно полагаешь что местные громады, которым ты жаждешь вернуть опоры, не хотят денег ?  ты себе попробуй объяснить почему они не захотят те же 12 грн за  опору  ?  Будут тебе те же яйца, но в профиль.

Мне пох, я просто наблюдаю за развитием отношений с ворьем и громадой и констатирую вектор развития.

Да, могу плеснуть масла в огонь.

Изменено пользователем pavlabor

Поделиться сообщением

Мне пох, я просто наблюдаю за развитием отношений с ворьем и громадой и констатирую вектор развития.

Третий раз спрашиваю... 

Что там с фистинг провом ?   Создал ?  :)))

Поделиться сообщением

5 минут назад, нехочуха сказал:

Блин, да все решения в реестре. Че ты допарился ?  Ищи в реестре !

Вопрос задан не тебе.

2 минуты назад, нехочуха сказал:

Третий раз спрашиваю... 

Что там с фистинг провом ?   Создал ?  :)))

Мне пох сколько ты раз задашь вопрос.

Сходи на квартал.

Поделиться сообщением

Вот что мне в тебе нравится, так это то что ты обосравшись в одном деле  смело и с энтузиазмом берешься за новое. И все это с предсказуемым результатом.

Поделиться сообщением

17 минут назад, Dimkers сказал:

Буду должен плюсики.

https://biz.liga.net/ekonomika/all/article/shema-ili-jizn-9-mneniy-za-i-protiv-idei-ogranichit-fopy

Читал ? 

Поделиться сообщением

10 минут назад, нехочуха сказал:

У нас ВСЕ точки Рошена работают через ФОП. Когда знакомая предложила Рошену оформить фирменный магазин через юрлицо и гонять бабки по договорам и через банк. Так ей тупо в Рошене отказали.  Работают тупо по налу. 3-4 дня торгуют, потом приезжает машина с новым товаром и забирает деньги, есно никаких кассовых - вообще ни хрена. 

Поделиться сообщением

3 часа назад, pavlabor сказал:

Вопрос задан не тебе.

Мне? Нету. Зачем тратить время борясь с мельницами? У меня нет столько ресурса, чтоб терзать облов. Да и смысла особого я не вижу. Стрич бабки будут - это факт. Кто будет стрич - в данном контексте фиалетово. Потому как это все в колонку - расходы. Операционные.

3 часа назад, нехочуха сказал:

Давно. Это уже в разных реинкарнациях всплывает не в первый раз. Тут ИТшников-аутсорсеров хотятъ чпокнуть да не знают как подойти.... Ведь и себя зацепить можетъ :)

Ту би континед https://news.finance.ua/ru/news/-/444181/zapret-ispolzovat-flp-vmesto-najma-rabotnikov-ne-reshit-problemu-tenevoj-zanyatosti-biznes-assotsiatsiya

Поделиться сообщением

28 минут назад, Dimkers сказал:
4 часа назад, pavlabor сказал:

Вопрос задан не тебе.

Мне? Нету.

Нету... но ты ведешь себя так, как брутто отымел весь мир.

На самом деле ты предатель.

Ты, каждым своим гнилым постом стреляешь в спину пацанам на Донбассе, каждым гнилым постом вбиваешь гвоздь в крышку гроба Балухе, Грибу, морякам которых захватили в керченской.

Самое противное что этим гордишься!

29 минут назад, Dimkers сказал:

Зачем тратить время борясь с мельницами?

Сегодня есть предпосылки хотя бы желать жить хорошо, но ты агитируешь за навозную кучу.

Про таких нехочуха и написал  - "Это стадо  не способно осознать  что оно корм и завтра его будут резать в прямом и переносном".

Поделиться сообщением

41 минуту назад, pavlabor сказал:

Нету... но ты ведешь себя так, как брутто отымел весь мир.

На самом деле ты предатель.

Ты, каждым своим гнилым постом стреляешь в спину пацанам на Донбассе, каждым гнилым постом вбиваешь гвоздь в крышку гроба Балухе, Грибу, морякам которых захватили в керченской.

Самое противное что этим гордишься! 

Давайте без этой псевдопатриотичной хрени, которую тягают по всем закуткам Незалежной.

У Вас все сотрудники оформлены в белую? Вы платите все налоги и спите спокойно? Закупаете все через белых поставщиков, и нет ниодного оборудования, ввезенного контрабасом?

Сегодня есть предпосылки хотя бы желать жить хорошо, но ты агитируешь за навозную кучу.

Нет, я принял правила. Все просто. Хотите - меняйте правила. Вам за это респект от души. Честное слово. Мог бы, имел бы столько ресурса - то же пробовал. Но увы, время утекает. Сейчас негде построить сеть уже, кругом кто-то понассыкал. Зайти в НП где никого нет - диковинка. Поэтому пока пишем в расходы и строимся.

Про таких нехочуха и написал  - "Это стадо  не способно осознать  что оно корм и завтра его будут резать в прямом и переносном".

Отдайте мне своих абонов и занимайтесь обленергами. Боритесь, стройте, верьте. В светлое будущее.

Поделиться сообщением

Давайте с этой псевдопатриотичной хреней, рассуждать про совесть, договора, Облов, АМКУ и НКРЕ.

Или не пизди ВААБЩЕ!

Поделиться сообщением

Вы сотрудников на полную ставку оформили? Налоги платите все?

Поделиться сообщением

11 минут назад, Dimkers сказал:

Вы сотрудников на полную ставку оформили? Налоги платите все?

Не надоело? У Павлобора все сотрудники оформлены, и налоги все платит. Как и я , как и Нехочуха. Такое впечатление что у вас других аргументов, кроме сотрудников и налогов, нет больше.

• Like 2

Поделиться сообщением

Почему же. Еще и оборудование. Все белое? :) И даже ТП он отключает, когда кабло тянет? :) У меня еще много всего есть, не переживайте.

И да. "оформлены все" и "оформлены все на полную" - 2 разные разницы.

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Dimkers сказал:

Почему же. Еще и оборудование. Все белое? :) И даже ТП он отключает, когда кабло тянет? :) У меня еще много всего есть, не переживайте.

проблема топика в другом,  идет вопрос как быть с Облами, а где развозить срач друг против друга. 

Поделиться сообщением

1 час назад, Dimkers сказал:

Как говорят в народе - не меряйте по себе других.

Поделиться сообщением

Или трусы или крестик. Будьте честны.

2 часа назад, Земеля сказал:

идет вопрос как быть с Облами, а где развозить срач друг против друга. 

Есть закон. Есть кабель без договра. Вопрос стоит - как не платить облам, верно?

Вопрос как не платить налоги - не стоит. Тут смирились и типо надо. Куда идут - никого не волнует.

Это все.

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас

• Сейчас на странице   1 пользователь

• Похожие публикации

• Автор: Ehren
      Неминучість повернення підприємств паливно - енергетичного комплексу у власність Держави всім очевидна.
      Шахрайська приватизація, невиконання інвестиційних зобов'язань, ухиляння (за допомогою фірм прокладок від податків), скорочення числа працівників і погіршення умов праці, економія на екології.
      І багато чого іншого.
      І сам процес повернення не особливо складний.
      Увійшли в змову з олігархом співробітники фонду держмайна, антимонопольного комітету, прокуратури?
      Працюють люди олігарха "за частку малу" в Уряді і АП? Нічого не бачать і не чують?
      Тут допоможе цивільний аудит і громадянський примус. Як почне підсмажуватися чиновницька дупа, усі потрібні рішення будуть прийняті - перший етап Блокади тому приклад.
      А ось що робити з підприємством далі?
      ©

• Автор: Ivanns
      Есть кто-нибудь с Кировоградской области? Интересует пара вопросов по облэнерго. Заранее спасибо.
    • Автор: pavlabor
      НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
      У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА
      21.07.2016 № 1297

Про накладення штрафу на ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії, ухилення від виконання рішення Комісії та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та Ліцензійних умов з передачі електричної енергії
      ПОСТАНОВЛЯЄ:
      1. Накласти штраф у розмірі 85 000 (вісімдесят п’ять тисяч) гривень на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (місто Чернігів, вулиця Гонча, будинок 40, код ЄДРПОУ 22815333, р/р № 26002377008001 в Чернігівському РУ ПАТ КБ «ПриватБанк», МФО 353586, Т. в. о. Голови Правління – Ткач Володимир Іванович) за: ...
      порушення підпункту 3.4.1 пункту 3.4 Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та підпункту 3.5.1 пункту 3.5 Ліцензійних умов з передачі електричної енергії щодо обов’язку ліцензіата діяти згідно із законодавством України та іншими нормативними документами, а саме:
      Методикою складання структури балансу електроенергії в електричних мережах 0,38-150 кВ, аналізу його складових і нормування технологічних витрат електроенергії, затвердженою наказом Міністерства палива та енергетики України від 17 грудня 2003 року № 757,
      2. Зобов’язати ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»:
      у термін до 01 вересня 2016 року:
      -привести дії по відношенню до ТОВ «ТЕК «ЕЛКОМ» у відповідність до вимог чинного законодавства України, шляхом розгляду та погодження ТОВ «ТЕК «ЕЛКОМ» всіх документів, необхідних для закупівлі електричної енергії на Оптовому ринку електричної енергії України, шляхом прийняття їх на реєстрацію, негайного розгляду та подальшого погодження та про вжиті заходи письмово повідомити (з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів) НКРЕКП і сектор НКРЕКП у Чернігівській області,
      привести дії по відношенню до ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП» та ТОВ «ЕК «ЕНОЛЛ» у відповідність до вимог чинного законодавства України, шляхом укладення договорів на передачу електроенергії, та про вжиті заходи письмово повідомити (з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів) НКРЕКП і сектор НКРЕКП у Чернігівській області,
      -усунути порушення підпункту 3.4.1 пункту 3.4 Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та підпункту 3.5.1 пункту 3.5 Ліцензійних умов з передачі електричної енергії щодо обов’язку ліцензіата діяти згідно із законодавством України та іншими нормативними документами, шляхом відкликання попереджень про відключення і розірвання договорів на постачання, наданих субспоживачам основного споживача та надати до НКРЕКП інформацію (з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів) щодо стану врегулювання питання,
      -привести свої дії по відношенню до споживачів міста Чернігова та Чернігівської області, зокрема до споживача Андреєва С.І., у відповідність до вимог чинного законодавства України та інших нормативних документів, а саме повернути кошти, сплачені споживачами за первинну параметризацію лічильників, шляхом зарахування на особові рахунки споживачів в якості оплати за спожиту електроенергію. Про вжиті заходи письмово повідомити (з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів) НКРЕКП, сектор НКРЕКП у Чернігівській області та споживача,
      -привести свої дії по відношенню до споживачів міста Чернігова та Чернігівської області у відповідність до вимог чинного законодавства України та інших нормативних документів, а саме Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31 липня 1996 року № 28, шляхом укладання договорів про постачання електричної енергії, про що письмово повідомити (з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів) НКРЕКП та сектор НКРЕКП у Чернігівській області,
      -привести свої дії по відношенню до споживача Донця І.М. у відповідність до вимог чинного законодавства України та інших нормативних документів, а саме Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1999 року № 1357, шляхом укладення договору про постачання електричної енергії із зазначенням достовірних показників потужності електроустановок і напруги на вводі в мережі споживача та відновлення електропостачання про що письмово повідомити (з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів) НКРЕКП та сектор НКРЕКП у Чернігівській області,
      -усунути порушення підпункту 3.4.1. пункту 3.4 Ліцензійних умов з постачання електричної енергії, щодо обов’язку ліцензіата діяти згідно із законодавством України та іншими нормативними документами шляхом анулювання акта про порушення Правил користування електричною енергією для населення від 25.04.2015 № 148630, складеного на гр. Олійника Л.В., як такого, що є неправомірним та скасувати проведені за ним нарахування. Про здійснені заходи письмово (з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів) повідомити НКРЕКП, сектор НКРЕКП у Чернігівській області та споживача,
      -привести свої дії по відношенню до ФОП Федоренко В.П. у відповідність до вимог чинного законодавства України та інших нормативних документів, шляхом скасування дії договору про постачання електроенергії з ТОВ «ШБУ-14» та здійснення перерахунку споживання електроенергії понад договірну величину,
      -привести свої дії по відношенню до гр. Мольченко Н.М. та гр. Лахонько Ю.А. у відповідність до вимог чинного законодавства України та інших нормативних документів, а саме Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією, затвердженої постановою НКРЕ від 04 травня 2006 року № 562, шляхом проведення перерахунку обсягу та вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення споживачем Правил користування електричною енергією. Про результати письмово повідомити (з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів) НКРЕКП, відділ НКРЕКП;
      - у термін до 01 листопада 2016 року привести свої дії по відношенню до споживачів міста Чернігова та Чернігівської області у відповідність до вимог чинного законодавства України та інших нормативних документів, а саме пунктів 19 і 20 ПКЕЕН, шляхом приведення у відповідність розрахункового періоду для встановлення розміру оплати спожитої електричної енергії побутовими споживачами на підставі фактичних показань лічильників про що письмово повідомити (з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів) НКРЕКП та сектор НКРЕКП у Чернігівській області;
      - у термін до 31 грудня 2016 року усунути порушення пункту 2.7 Ліцензійних умов з постачання електричної енергії в частині здійснення належного проведення розрахунків із суб’єктами підприємницької діяльності, що здійснюють передачу належної ліцензіату електроенергії, якщо електроенергія поставляється мережами, які не є його власністю, про що письмово повідомити (з наданням належним чином завірених копій підтвердних документів) НКРЕКП, сектор НКРЕКП у Чернігівській області.
    • Автор: optimus.w.net
      Черкасская область. 
      Хочется накрыть небольшое село оптикой, т.к. wifi трещит по швам. 
      Обратился в местный РЭС - сказали договора Черкассы ни с кем не заключают, пробовать бесполезно. 
      Слышал, что есть неофициальные варианты.....
      Кто-то заключал официальный договор с Черкасским облэнерго в 2015-2016 г?

Можно в личку. 
    • Автор: Кеша
      Ищу проектанта на совместный подвес.
      Объем и условия в личку.
      Харк обл.