Перейти до

dell powerconnect 3448 не зберігаються налаштування


Рекомендованные сообщения

Через консольний порт присвоїв йому айпі адресу і далі захожу через вебморду .  Любі зміни які вношу після перезавантаження скидаються .   айпі адреса не скидаеться , Ща я роблю не так . чи що я пропустив . Зберегти зміни не забуваю натиснути але всеодно скидається

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В консолі треба:

 

copy running-config startup-config

 

В Вебці, вроді, теж є щось подібне, пошукай.

Відредаговано Magus
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Инструкцию читать надо. Ну или просто головой думать..

В морде есть file management - copy files - copy running startup. Про консоль уже написали выше.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 months later...

Да, спасибо. Даташите есть на них. Думаю там 12V линия идет.

Так получилось, что у свича сгорел БП и его списали, а сам БП выкинули. Дома валяется много компьютерных.-БП вот думаю оживить.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Буду безмежно вдячний як що хтось підскаже як налаштувати його так що б на проту було дозволено тільки 1 мак.  В мануалі читав , пробував налаштувати на свічу , але щось не виходить .

Дуже прошу не залишайте коментарів стосовно моїх інтлектуальних здібностей . А якщо хтось потратись 5 хвилин часу і допоможе то буду безмежно вдячний , певно я якусь дрібницю не врахував . або щось упустив 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Буду безмежно вдячний як що хтось підскаже як налаштувати його так що б на проту було дозволено тільки 1 мак.  В мануалі читав , пробував налаштувати на свічу , але щось не виходить .

Дуже прошу не залишайте коментарів стосовно моїх інтлектуальних здібностей . А якщо хтось потратись 5 хвилин часу і допоможе то буду безмежно вдячний , певно я якусь дрібницю не врахував . або щось упустив

switch-network security-multiple hosts, включите для нужного порта.

Дальше port security, locked, mode limited dinamic lock, max entries=1

profit

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Створити нове...