Перейти до

Турбо Кнопка Можливо ?


Рекомендованные сообщения

Цікавить питання можливості додати (можливо в наступних версіях) таку функцію як турбо кнопка ?

 

якось шукав білінг і спочатку качав готові рішення і для ознайомлення та цікавості пробував микбилл, ну це не реклама стороннього проекту а просто хочу сказати що там є така послуга на якій доречі заробляють непогані грошенята

 

думаю всі знають що це таке але всеж нагадаю, це така кнопка в кабинеті користувача що надає більшу швидкість на деякий час за певні кошти і це незалежно від тарифу !

 

я просто цікавлюся і не потрібно мене одразу поливати з усього і всім ок? ))))

 

 

там ще правда є така цікава функція як перекидання коштів між абонентами, (самими абонентами) за що теж стягуються кошти, але це вже таке як кажуть (между прочим) 

 

можливо такі платні функції виглядають трошка по здирницькому але ніхто не заставляє ними користуватися а для провайдера це всеж якась копійка, а в теперішні часи самі розумієте як працює грошова система ))))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Цікавить питання можливості додати (можливо в наступних версіях) таку функцію як турбо кнопка ?

Кинув все і вже побіг.

 

 

якось шукав білінг і спочатку качав готові рішення і для ознайомлення та цікавості пробував микбилл, ну це не реклама стороннього проекту а просто хочу сказати що там є

Будь ласка, використовуйте мікбілл - оточуючі зітхнуть з полегшенням, коли ви підете гвалтувати орфографію на їхніх форумах. Вас же ніхто не силує використовувати оцейво недолугий... як його там... а убіллінг.

 

 

така послуга на якій доречі заробляють непогані грошенята

Ну от. Уже встигло і в чужій кишені гроші порахувати :facepalm:

 

 

думаю всі знають що це таке але всеж нагадаю, це така кнопка в кабинеті користувача що надає більшу швидкість на деякий час за певні кошти і це незалежно від тарифу !

Малувато знаків оклику.

 

 

я просто цікавлюся і не потрібно мене одразу поливати з усього і всім ок? ))))

Ну самі вибрали з чого і чим вас буде поливатись. Як мінімум відкритим ігноруванням банальної користувацької угоди, вже мовчу про той же TOS.

Залишається тільки тицяти вас мордашкою у ваше ж лайно.

 

 

там ще правда є така цікава функція як перекидання коштів між абонентами, (самими абонентами) за що теж стягуються кошти, але це вже таке як кажуть (между прочим)

:facepalm:

 

 

можливо такі платні функції виглядають трошка по здирницькому але ніхто не заставляє ними користуватися а для провайдера це всеж якась копійка, а в теперішні часи самі розумієте як працює грошова система ))))

Сподіваюсь це все? До побачення, дякуймо що завітали. Щасливого використання інших продуктів де є безкоштовно і прямо зараз, все що ви забажаєте.

Відредаговано nightfly
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

vakisdasi

 

Ты уже понял, что ты не с того начал и не так подошел к вопросу. Или нет ?

П.С Добавте топ-рейт для таких вот хотелок у себя на сайт, и пусть тем кому они надо платят в складчину за ускорения процесса :)

Відредаговано loki
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...