Перейти до

Внедрение биллинга


Рекомендованные сообщения

Есть неськолько НАСов микротик  не связаных между собой и нужно поставить отдельно стоящий биллинг. Справится с этим UBILLING? Будет ли он работать на одной сетевухе? Также поддерживает ли он банковские платежные? если то какие?

Сильно не пинайте если повторил тему. И если можно скинуть примеры настроек с одной сетевухой и платежных систем!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Есть неськолько НАСов микротик  не связаных между собой и нужно поставить отдельно стоящий биллинг.

http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=mikrotikapi

 

 

 

Будет ли он работать на одной сетевухе?

Если она смотрит в интернет реальной айпишкой, и соответственно все НАС-ы опять же висят на статических реальных айпишках - ок.

В противном случае возникает закономерный вопрос: "а че, на вторую денег не хватило?".

 

 

Также поддерживает ли он банковские платежные? если то какие?

http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=openpayz

 

 

И если можно скинуть примеры настроек с одной сетевухой и платежных систем!

http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=faq

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо у вас тількі одна мережева карта і сервер буде тільки під біллінг, і ніяк не біллінг+нас у одній коробці то достатьно звичайним UBinstaller-ом встановити убіллінг і відмовитися від пунтку "усе в одному", тобто біллінг+нас.

Після цього сервер буде виконувати лише функції біллінгу - а далі вже ваші мікротики підключайте до біллінгу.

Якщо не зовсів щось зрозуміло - то просто спробуйте встановити систему десь на віртуалці, читайте усю доку, читайте усе що пише інтсаллер і буде ваше щастя!!!

Відредаговано L1ght
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ще питання якщо я правильно зрозумів то НАСи з біллінгом будуть обмінюватись по радіусу а на НАСах зробити релей?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Цитата   И если можно скинуть примеры настроек с одной сетевухой и платежных систем! http://wiki.ubilling...doku.php?id=faq

Тут нет ни слова об установке с одной картой! 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мабуть незнущаэться, а розмріявся, що ubinstaller писав телепат і  мишка клац клац, музичка вуфф вуфф і все готово, і прямо як  потрібно без напружування власних звивен у голові.

Відредаговано mgo
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ребята извините но мне старый биллинг вынес мозги так что уже ничего не хочется, поверьте, вот сейчас ищу альтернативную систему но она отличается работой от моей. Так что прошу либо помогите либо не пинайте. Спасибо за понимание!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Пане mgo Ви дещо жорстокі. Не всім однаково легко дається.
Але читати правда треба. Читання звело список моїх питань з 21 до 2!
Мануал досить чіткий і прописаний не заумними термінами, а рядовими юзерськими з термінологією де це необхідно.
Крім того є можливість пошуку по тексту (в правому верхньому куточку), якщо вже так влом читати те що Вам радять.
   

Відредаговано Lio
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Пане mgo Ви дещо жорстокі. 

 

ну  сам трохи так думав :)

 

Не пинайте но не могу понять как настроить на одну сетевуху!

 

дивимся в доку і  форум, звідси має з'явитися розуміння як працює Убілінг.

сетевуха 1 дивиться в інет

сетевуха 2 дивиться на юзерів.

на цю сетевуху   привязаний DHCP сервер, фаєр і т.п.

 

Але що робити коли немає сетевухи номер2 :blink: ?

 

Можна її собі зробити тіпа  як брідж, у брідж додати EoIP тунелі (L2 по якому ходить DHCP), звязати тунелі з мікротіками, і підчас установки указати бріджа у якості  юзерінтерфейсу.

робив я це осьтут 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2 mgo

беспалєзно, оскільки ТС очевидно категорично не бажає вмикати свідомість. Чому? А біс його зна.

 

Ключові моменти:

 

 

И при установке на убунту нет возможности выбрать какой вариант ставить!

Про що чітко вказано по наведеному лінку про мікротік. Дослівно наступне:

 

Важно: Скрипты разработаны для управления NAS под управлением ОС FreeBSD и RouterOS. Запуск скриптов возможен только на ОС FreeBSD.

 

Ок. Припустимо людина настільки прагне використовувати бубунту що "ой". Хоча, цитуючи FAQ:

 

Q: А как же Linux? У нас тут Debian/Ubuntu/Gentoo/Centos/Slackware/Arch/OpenSUSE/Fedora[ну или еще какой-то из сотни популярных дистрибутивов]
A: Да, пожалуйста без проблем - у многих вполне себе отлично все работает на Linux. В самом Ubilling платформозависимого кода практически нет. Но вникать в «особенности» каждого конкретного дистрибутива у нас нету никакого желания. Поэтому рекомендуемой и поддерживаемой нами системой все равно остается только FreeBSD.

Ну і з мануалу по убунтусталлеру:

 

 

  • Наличие инсталятора не делает Ubuntu каким-либо особым либо поддерживаемым дистрибутивом в контексте Ubilling. Все работает так как работает.

 

 

Ну чо - бувають люди які справді розуміють щось в отихво їх лінуксах і прагнуть використовувати саме їх (я завжди прагну бачити тільки хороше, от такий ось наївний мну). Проти цієї гіпотези свідчить наступний потік свідомості:

 

 

Ще питання якщо я правильно зрозумів то НАСи з біллінгом будуть обмінюватись по радіусу а на НАСах зробити релей?

 

Добре. Припустимо, що я цього не бачив і вірю, що людина справді є адекватною і хоча б приблизно розуміє, що вона робить.

 

 

Що би зробили ви, чи будь який хоч трохи профпридатний адміністратор? Правильно - хоча б осилили дочитати інструкцію по встановленню(!) до кінця. Не складно, правда ж?

Та де, куди там. Інакше було б помічено ось це:

 

  • В случае, если вы неожиданно таки решите испытать судьбу и попробовать использовать Mikrotik NAS - можно попробовать обратить свой взор на вот этот пост на форуме.

 

Добре. Припустимо це теоретично може працювати на бубунтах. Але ж то треба ще буде налаштувати, так? 

Про те яким мінімальним рівнем інтеллекту чи кваліфікації для того повинен володіти адміністратор, теж повністю доступно описано на першому ж екрані в FAQ.

 

Надії на це, на жаль повністю перекреслено дитячими соплями індивіда в сусідній темі, що до іншої білінгової системи. Так так, він розкрив страшну ЗМОВУ проти нього. Саме так - розробники біллінгових систем з ВІДКРИТИМ б***ь КОДОМ спеціально інтегрують ГЛЮЧЕННЯ аби оттакі от бідні створіння несли їм останню копійку. Звичайно добрими людьми було розкрито підлу змову, і навіть знайдено панацею від всіх бід суспільства, но... ВІЙНА НА ДВОРІ.

 

А сколько у Вас абонентов на биллинге, если не секрет? Была замечена такая штука что после увеличения количества абонентов начинает глючить биллинг это как будто бы спецом сделано что бы покупали. У меня к примеру 700 абонов глючит по черному, даже подобные ошибки что и у Вас, у знакомых около 50 работает на ура, налюбоваться не могут и у меня проработало больше 2-х лет без проблем пока абонов не увеличилось. Просидел наверное с пол года в попытках понять что же я делаю не так с биллингом но все падало к "0". Ставлю с чистой системы, все работает, даты ставятся правильно, все отрабатывает и тут только прописываем абонов начинаются танцы. Но вот мне удалось немного поговорить с еще одним обладателем данной системы то у них была такая же ситуация после чего они нашли программиста который там что то подправил и у них уже больше 2000 абонов и работает как часы. Но увы из-за войны (они с Донецка)  связь утерялась и что было сделано не знаю. Если кто знает что нужно поправить поделитесь, если есть еще с такими же проблемами присоеденяйтесь!

 

Вибачте, але я справді не бачу жодного сенсу пояснювати щось таким людям. Хай далі використовують якісь інші продукти. Недайбоже сам буду їм шось "винен".

Відредаговано nightfly
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

nightfly, во -первых я вас не оскорблял, во-вторых, да я не программист и не сисадминистратор, вы ставите FreeBSD пока чаек пьете а я с инструкцией в руках я даже не знаю как настроить dhcp на линуксе, даже и не хочу знать зачем и почему, лишь только потому что выучить все не возможно. И сам ты инвалид.  

 

P.S. Садись покатаешься со мной на вертолете а я с тебя поржу да инвалидом с кривыми руками назву.

Відредаговано alex006
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

nightfly, во -первых я вас не оскорблял, во-вторых, да я не программист и не сисадминистратор, вы ставите FreeBSD пока чаек пьете а я с инструкцией в руках я даже не знаю как настроить dhcp на линуксе, даже и не хочу знать зачем и почему, лишь только потому что выучить все не возможно. И сам ты инвалид.  

 

P.S. Садись покатаешься со мной на вертолете а я с тебя поржу да инвалидом с кривыми руками назву.

а что за вертолет? где летаете?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

nightfly, во -первых я вас не оскорблял, во-вторых, да я не программист и не сисадминистратор, вы ставите FreeBSD пока чаек пьете а я с инструкцией в руках я даже не знаю как настроить dhcp на линуксе, даже и не хочу знать зачем и почему, лишь только потому что выучить все не возможно. И сам ты инвалид.  

 

P.S. Садись покатаешься со мной на вертолете а я с тебя поржу да инвалидом с кривыми руками назву.

а что за вертолет? где летаете?

 

или где такую траву достать :)
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Есть неськолько НАСов микротик  не связаных между собой и нужно поставить отдельно стоящий биллинг. Справится с этим UBILLING? Будет ли он работать на одной сетевухе? Также поддерживает ли он банковские платежные? если то какие?

Сильно не пинайте если повторил тему. И если можно скинуть примеры настроек с одной сетевухой и платежных систу нас самописный биллинг

на одной сетевухе - да, настроишь - разнеся всё виланами ))

 

у нас самописный биллинг

Брасы - фряха с патченным мпд5 PPPoE ( привязок абона к ип нету, все получают всё динамически + OSPF для связывания )  ipv4 + ipv6 ( для 7-ки и 8-ки работает на ура)

радиус вынесен на отдельную машину

платежные системы - со всеми ( кроме liqpay ) нужны договора.

+ интегрирован "Клиент-банк" через апи Приватбанка и Банка "Национальный Кредит"

Відредаговано pashaumka
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

nightfly, во -первых я вас не оскорблял, во-вторых, да я не программист и не сисадминистратор, вы ставите FreeBSD пока чаек пьете а я с инструкцией в руках я даже не знаю как настроить dhcp на линуксе, даже и не хочу знать зачем и почему, лишь только потому что выучить все не возможно. И сам ты инвалид.  

 

P.S. Садись покатаешься со мной на вертолете а я с тебя поржу да инвалидом с кривыми руками назву.

znimok_ekrana_z_20140902_12_48_37.png

 

 

 

ЗЫ а травы этой своей, отсыпьте пожалуйста.

Відредаговано nightfly
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 я не программист и не сисадминистратор

учіться

даже и не хочу знать зачем и почему, лишь только потому что выучить все не возможно

 

-нехочете/неможете занйдіть хто хоче, може  і немучне клієнтів, вони нічого не винні та щей Вам гроші за нет платять.

 

 

тут не просто форум, а підтримка за дякую,  білінга який теж за теж саме дякую віддають.

тому Вас відправляють читати документацію, і не пояснюють елементарних речей.

 

тай платні рішення не завжди легші в установці та налаштуванні і практично завжди налаштування  коштують трох грошей.

Відредаговано mgo
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Чтобы не плодить тем спрошу здесь.

 

На панели задач в демо версии, есть кнопка "свичи в порядке" при нажатии, показывает несколько параметров, в том числе (кнопку/символ) карту и принудительный опрос, где и что покрутить и сделать, для использования данного(свичи в порядке) функционала ?

Фича, опроса свичей по SNMP включена и работает, а кнопки на панели задач нет.

 

И еще, в разделе Свичи> Машина времени> Машина времени мертвых свитчей (в доке не описано, или не нашел) предполагаю логично видеть в "календаре" в день упокоения свича, отображение в каком либо удобном виде, уточните пожалуйста как изначально задумано ?

В демо версии есть еще кнопка очистить, события мертвых свичей, поэтому нет возможности проверить как задумано при упокоении свича. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

На панели задач в демо версии, есть кнопка "свичи в порядке" при нажатии, показывает несколько параметров, в том числе (кнопку/символ) карту и принудительный опрос, где и что покрутить и сделать, для использования данного(свичи в порядке) функционала ?

1. Включить в alter.ini TB_SWITCHMON=1

2. RemoteAPI - swping скажем раз в */20 * * * * будет вполне себе ок относительно дефолтного SW_PINGTIMEOUT.

 

 

Фича, опроса свичей по SNMP включена и работает, а кнопки на панели задач нет.

swpoll и swping никак между собой не связаны - это разные подсистемы.

 

 

 

И еще, в разделе Свичи> Машина времени> Машина времени мертвых свитчей (в доке не описано, или не нашел)

При ручном переопросе помниться машина времени не заполняется, поскольку количество "трупиков"  для наочности планируется одинаковым в рамках суток. 

 

 

 

предполагаю логично видеть в "календаре" в день упокоения свича, отображение в каком либо удобном виде, уточните пожалуйста как изначально задумано ?

Так и задумано - заполняется при переодичном переопросе при помощи swping. Показывает ранее упокоившиеся свитчи. Нужно для того, чтобы можно было задним числом узнать от сколько-до-сколько валялись какие свитчи, и каких безответственных монтажников, нужно за это карать.

 

 

 

В демо версии есть еще кнопка очистить, события мертвых свичей, поэтому нет возможности проверить как задумано при упокоении свича.

Ну если есть там много хлама - то да, очищает.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від sanyadnepr
      Приветствую всех.
      Подскажите пожалуйста где копнуть и нет ли проблемы со стороны протокола взаимодействия сити24 или возможно не учтена необходимая проверка в модуле сити24 в Ubilling, пока писал понял что похоже в проверке payID, но это не точно.  
      Недавно обнаружилось с сити24 начали прилетать дубликаты платежей, в целом платежей мало, два одинаковых запроса Pay с одинаковым transactionID и payID в одну секунду одному платежному ID при этом биллинг "думает" примерно чуть больше минуты и отвечает одним ответом <result>0</result>, сити24 утверждает что ответ они не получили и по протоколу дальше повторяет запросы дублем, биллинг ответ и так по кругу, сити24 спрашивает каким образом с одинаковым payID от сити24 билл продолжает обрабатывать запросы и пополнять абоненту счет раз в 5 минут примерно, на одну и туже сумму, ведь этот payID уже был обработан предполагают сити24 согласно протоколу.
      Конечно есть вопрос к сити24 зачем они дублем присылают два запроса, но они отвечают что эта ситуация учтена в протоколе и проблема на стороне биллинга, потому что он пополняет счет по уже обработанному одинаковому payID.
      При этом transactionID в дублях одинаковый, но с каждым новым дублем разный.
      Если зафаерволить запросы от сити24, но оставить возможность отвечать то после блокировки билл отправляет 2-3 минуты 6 ответов <account>0001</account>  <result>0</result>.
      После снятия блокировки, дубли и платежи нескольких проблемных абонентов прилетают так же по кругу, при этом и с некоторыми новыми пополнениями происходит аналогичная ситуация.
      В openpayz в платежах transactionID и не видно payID.
    • Від nightfly
      Ubilling 1.4.3 rev 9058 The Bladewood Grove
       
      Зміни в структурі БД. alter.ini: нові опції OPHANIMFLOW_ENABLED та OPHANIMFLOW_URLS котрі вмикають та керують інтеграцією з OphanimFlow. alter:ini: нова опція PHOTOSTORAGE_POSTPROCESSING, що вмикає післяобробку зображень при завантаженні в Сховище зображень. alter:ini: нова опція PHOTOSTORAGE_WATERMARK, що вмикає розміщення вотермарки на всіх зображеннях, що завантажуються. alter:ini: нова опція PHOTOSTORAGE_RECOMPRESS, що вмикає зміну компрессії завантажених зображень. alter:ini: нова опція PHOTOSTORAGE_AUTORESIZE, що вмикає автоматичне та лагідне масштабування зображень конячих розмірів. alter:ini: нова опція PHOTOSTORAGE_DRAWIMGINFO, що вмикає вдруковування в зображення відлагоджувальної інформації. alter.ini: нова опція ONDEMAND_CHARTS, що вмикає відкладене завантаження графіків завантаження користувацької смуги. userstats.ini: нова опція OPHANIM_ENABLED, що вмикає інтеграцію OphanimFlow в кабінеті користувача. Модуль Заздрість: тепер авторизаційні дані пристроїв, не відображаються в списку пристроїв. Модуль “Заздрість”: при створенні та редагуванні пристроїв, для полів “пароль” та “enable пароль” тепер використовуються інпути паролів. Модуль “Заздрість”: заздрісним пристроям додано нове поле “Порт”. Тепер в скриптах можна використовувати, відповідний макрос {PORT}. Модуль “Статистика трафіку користувача”: проведено радикальний рефакторинг. Модуль “Статистика трафіку користувача”: додано опційну можливість, відображення трафіку отриманого з OphanimFlow. Модуль “Статистика трафіку користувача”: виправлено проблему невірного відображення залишку коштів на кінець місяця, при використанні Ішимури. Модуль “Статистика трафіку користувача”: додано можливість відображення графіків за останню годину з OphanimFlow. Модуль “Користувачі”: додано опційну можливість, відображення трафіку отриманого з OphanimFlow. Модуль “Сховище зображень”: тепер додатково перевіряє завантажувані зображення на тему їх валідності. Модуль “Фінансові операції”: виправлено відображення суми платежів користувача. Remote API: новий виклик ophanimtraff, який просто бере і синхронізує локальну БД з віддаленими джерелами OphanimFlow. Remote API: виклик userbynum тепер також опційно містить поле з “Платіжним ID” користувача. Глобально: у всіх полях вводу паролів, окрім форми входу, тепер відображається елемент керування “показати/приховати” пароль. Кабінет користувача: в модулі “Трафік” додано опційну можливість, відображення трафіку отриманого з OphanimFlow. Кабінет користувача: в модулі “Трафік” виправлено проблему невірного відображення залишку коштів на кінець місяця, при використанні Ішимури. Кабінет користувача: в модулі “Відеоспостереження” для NVR WolfRecorder замінено розділювач попередньо заповнених даних авторизації. OpenPayz: додано frontend portmonemulti, для отримання платежів від різних контрагентів. Інформацію по контрагентам бере з біллінгу, також використовую розширену інформацію контрагента. Платіжна система в контрагенті мусить бути створена, як PORTMONE 1984tech: додано функціонал генерації RPZ для isc-bind, спасибі @misterromanbush  
      Повний чейнджлог
      Оновлена демка
       

    • Від mac
      Здається, після оновлення PHP 7.4 до PHP 8.2 feesharvester припинив працювати:
       
      /usr/local/bin/curl "http://127.0.0.1/billing/?module=remoteapi&key={SERIAL}&action=feesharvester" <br /> <b>Fatal error</b>: Uncaught TypeError: Unsupported operand types: string - string in {UBPATH}/billing/api/libs/api.fundsflow.php:570 Stack trace: #0 {UBPATH}/billing/modules/remoteapi/feesharvester.php(22): FundsFlow-&gt;harvestFees('2024-01') ...  
      Невеличке розслідування врешті з'ясувало, що це через наявність пробілу у деяких логінах абонентів. Як так сталося? Тому що інколи був неуважно додан трейлінг пробіл до номеру будинка і цей пробіл потрапив до логіну абоненту. Логін абоненту неможливо змінити ніяким чином штатними засобами. Я не розглядаю створення нового абонента для усунення помілки.

      Був обран такий шлях вирішення проблеми. Заміну функції php explode() знайшов у мережі. Мабуть це станеться в нагоді:

       
      diff api.fundsflow.php.bak api.fundsflow.php.new 559c559 < $eachfee = explode(' ', $eachline); --- > $eachfee = preg_split("~(?<!\\\\)(?:\\\\{2})*'[^'\\\\]*(?:\\\\.[^'\\\\]*)*'(*SKIP)(*F)|\s+~s" , $eachline);  
    • Від Dilan
      Собственно ищу кто сделает такую связку с нуля под ключ. Тз высылаю в личку. Заранее спасибо.
    • Від ukrtelekom
      Доброго часу!
      Шукається адміністратор віддалений для разової роботи по коригуванню працюючого Ubilling з мікротами. Якщо стосунки зклєяться- то до постійної додаткової копійки. 
      Всім заздалегідь дякую. Хейти, бажано не писати. Контакти в приватні повідомлення або O73283344O
×
×
  • Створити нове...