Перейти до

Анулювання ліцензії. Беззаконня Держнагляду НКРЗІ.


Рекомендованные сообщения

Освіта повинна бути, але без практичних навиків годиться тільки для офісної роботи.

 

У Вас директор вміє рахувати гроші, тоді чому не вміє читати умови отримання ліцензій. Потрібно було хоть 1 робітника тимчасово взяти для виконання цих обовязків.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

именно для таких целей мы прошли переподготовку в ХНУРЕ чего желаю и ТС

Зачем вообще образование? Нах разогнать дармоедов с вузов

Posted Images

Освіта повинна бути, але без практичних навиків годиться тільки для офісної роботи.

 

У Вас директор вміє рахувати гроші, тоді чому не вміє читати умови отримання ліцензій. Потрібно було хоть 1 робітника тимчасово взяти для виконання цих обовязків.

 

так само, більшість компаній мають просто прописаного у штаті інженера, якого і близько немає))) ну треба по закону то треба.... 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Зачем так далеко заглядывать в историю, вспомните основателя Майкрософта и многих других современных лидеров IT. Может наши дятлы выдадут лицензию Майкрософту :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Шановні інженери, що Ви носитися зі своєю освітою, як баба зі ступою...
Програмісти вже глузують один з одного: "Якщо при працевлаштуванні вимагають диплом програміста - значить нічого не треба там програмувати )))))"

1. Я взагалі не торкаюсь теми про кваліфікацію операторів. Треба по закону інженерів на 30% від штату - будь-ласка до виконання... Хтось щось хоче змінити - будь ласка через зміну законодавства.

Я за верховенство права, як таке.

2. Трохи звужую питання до розгляду спільноти. Визначимося - кваліфікації персоналу не розглядати. питання освіти не розглядати. Я їх тут не піднімав... Можливо торкався, але не вони є головні в цій справі.

3. Ліцензійними умовами і чинним законодавством передбачено покарання за відсутність відповідного кваліфікованого персоналу. На перший раз - штраф. На другий раз - шлях до анулювання. Дивимося ст 38 Закону.               Штраф - оплачено. Взято до уваги, що конче потрібен інженер з освітою (інакше точно ліцензію анулюють). Питання закрите.

 

4. Актом перевірки встановлено, що в Довідці в якій планувалося - було вказано не те, що виявили при перевірці. Шановні, скажіть мені чесно (як інженери - які з логікою дружать)))  ): Як може заплановане бути недостовірним??? Чи може Ваш план про розвиток Вашого підприємства (штатний розвиток) - може бути визнаний як не достовірний сам по собі. Форму довідки додаю. Додаток № 6

5. І що таке по Закону:

 обов’язкове попереднє запрошення ліцензіата на комісію щодо анулювання ліцензіїї 

а)особисте запрошення інспектором Держнагляду по місцю реєстрації СПД,

б)розміщення інформації на сайті НКРЗІ, р

в)озміщення інформації на дошці об’яв в самому темному кутку коридорів НКРЗІ,

г)повідомлення по телефону,

д)відправка простого листа,

є)відправка цінного листа, реєстрового листа…. І так далі.


Чекаю на Ваші роздуми підкріплені нормативно-правовими актами...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Высшее образование оно конечно хорошо :-) Но... у меня работает пара спецов которые работают в этой сфере еще с советских времен. Так один заканчивал Харьковский метеорологический техникум, второй вообще - техник-кулинар (до армии реально работал на комбинате общественного питания, в армии попал в войска связи). Мужикам обоим уже под 50. Так они по своим знаниям реально за "пояс" запихивают  дипломированных специалистов. А по опыту работы (у каждого больше 25 лет) так вообще. Так спрашивается кого бы я в первую очередь допустил к своему железу - спеца проработавшего 25 лет и который реально своими ногами в свое время отбегал "зону Френеля" (слова одного из них) еще в советской армии или специалиста с дипломом который реально ни хрена не знает.

А можно третий вариант предложить?

Ну например специалиста с красным дипломом и с 10 годами опыта? Или специалиста без диплома с 25 годами опыта? Я, лично, скорее предпочел первого, чем второго.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Шановні інженери, що Ви носитися зі своєю освітою, як баба зі ступою...

Програмісти вже глузують один з одного: "Якщо при працевлаштуванні вимагають диплом програміста - значить нічого не треба там програмувати )))))"

 

1. Я взагалі не торкаюсь теми про кваліфікацію операторів. Треба по закону інженерів на 30% від штату - будь-ласка до виконання... Хтось щось хоче змінити - будь ласка через зміну законодавства.

 

Я за верховенство права, як таке.

 

2. Трохи звужую питання до розгляду спільноти. Визначимося - кваліфікації персоналу не розглядати. питання освіти не розглядати. Я їх тут не піднімав... Можливо торкався, але не вони є головні в цій справі.

 

3. Ліцензійними умовами і чинним законодавством передбачено покарання за відсутність відповідного кваліфікованого персоналу. На перший раз - штраф. На другий раз - шлях до анулювання. Дивимося ст 38 Закону.               Штраф - оплачено. Взято до уваги, що конче потрібен інженер з освітою (інакше точно ліцензію анулюють). Питання закрите.

 

4. Актом перевірки встановлено, що в Довідці в якій планувалося - було вказано не те, що виявили при перевірці. Шановні, скажіть мені чесно (як інженери - які з логікою дружать)))  ): Як може заплановане бути недостовірним??? Чи може Ваш план про розвиток Вашого підприємства (штатний розвиток) - може бути визнаний як не достовірний сам по собі. Форму довідки додаю. Додаток № 6

 

5. І що таке по Закону:

 обов’язкове попереднє запрошення ліцензіата на комісію щодо анулювання ліцензіїї 

а)особисте запрошення інспектором Держнагляду по місцю реєстрації СПД,

б)розміщення інформації на сайті НКРЗІ, р

в)озміщення інформації на дошці об’яв в самому темному кутку коридорів НКРЗІ,

г)повідомлення по телефону,

д)відправка простого листа,

є)відправка цінного листа, реєстрового листа…. І так далі.

 

 

Чекаю на Ваші роздуми підкріплені нормативно-правовими актами...

ГА, вы же сами ответили на свой вопрос: если НКРСИ нарушило действующее законодательство в вопросу аннулирования лицензии: гоу в админ суд Благо окружной админсуд Киева один из самых лояльных в стране и там можно судиться.

 

Или что Вы тут хотите услышать?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

1. Підставами  для  анулювання   ліцензії   на   користування 

радіочастотним ресурсом України є: 
 
2) акт про виявлення недостовірних відомостей  у  документах, поданих суб'єктом господарювання для одержання ліцензії; 
 
6) акт  про  повторне  порушення  користувачем  умов ліцензії протягом року; 

Поданные недостоверные данные - повод для аннуляции, никакого произвола. Вот нарушение лиц.условий вам таки один раз простили, все по закону.

 

Может какие-то нормы самой процедуры нарушили, можете действительно с ними посудиться, но лицензию это вам не вернет, к гадалке не ходи.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Автор не шукає порад. Автор хоче довести до громадськості безглуздість державного катка. Прийшли до одного забрати, завтра прийдуть і до іншого.

Ну вот, значит я правильно понял. У многих же требования регулятора выполнены исключительно для галочки, потому что они ни к чему, и захотят проверить - найдут невыполнение.

 

Ну если написано должно быть а,б,в значит оно должно быть. Тупо не делать то что написано и орать ая-яй. Для галочки или нет это второй вопрос.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну  НКРЗ назначает первую проверку так, что до нее ну никак нельзя зарегистрировать первую БС. Т.е. начать освоение. Так почти всегда. Но в наших случаях все обходилось штрафом. ИМХО для этого все так и подстраивается.

Что касается вышки, то в штате должен быть инженер с образованием. Что касается вообще вышки, то тут я так понимаю те, у кого есть корки, считают, что без вышки зась, а те, у кого нет корок, считают, что можно и без образования обойтись. )) Думаю вторые более правы в виду того, что можно привести кучу примеров, когда отсутствие корки не мешает иметь богатые и обширные знания. Без знаний и понимания - никак. Корка - не гарантия наличия интелекта, знаний и понимания. Особенно в наше время.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Всем добрый день!

Я являюсь директором этой фирмы. Начну с самого начала... В нашем небольшом городе существует два интернет провайдера: Укртелеком и ещё один, который в связи с не конкурентоспособностью Укртелекома, стал монополистом. Качество их услуг приводит в недовольство весь город. Не смотря на такую сложную ситуацию, я создал две компании: одна предоставляет услуги интернета по технологии PON, а вторая по Wi-Fi, и мы успешно завоёвываем рынок нашего города. Что и привело к противоправным действиям наших конкурентов, т.е. "заносы" денег во все различные организации, словом, постоянно "ставят палки в колёса".

 

Теперь о главном. Что касается лицензии, от конкурентов поступил заказ в НКРСИ Днепропетровской области предвзято проверить нашу компанию, занимающуюся Wi-Fi сетями.

Члены комиссии уверяли в том, что они мне помогают, но на самом деле, "копали под нас по полной". Оказывали всевозможное давление, угрожали расправой фирме, если я им не покажу хотя бы двух абонентов, которых на тот  момент у нас не было, да и не могло быть т.к. у нас не было разрешения. Результаты проверки не подтвердили наличие абонентов. В общем, все их труды были напрасны.

 

Затем, спустя несколько дней, мне позвонил член комиссии, и спросил о моём образовании. У меня среднее образование, а требовалось, якобы, высшее! Изначально я планировал взять на работу инженера, и т.к. наш город маленький, с этим возникли сложности, компетентных инженеров не оказалось. На данный момент он ещё не найден поскольку в нашем городе их просто нет.

На основании данных фактов, комиссия НКРСИ "отработала" в полном объеме свои деньги, подведя нас к статье 2.1. "О лишении лицензии". И пытается её лишить. При подаче документов на приобретение лицензии я планировал брать на работу инженера, а директора с высшим образованием я не нашел, по скольку сам во всём разобрался, и построил качественную стабильно работающую сеть, которая сильно раздражает наших конкурентов.

 

Циничность этой ситуации в том, что я оплатил все штрафы за найденные нарушения, при этом НКРСИ мне не предоставили даже возможности исправить ситуацию и хотят забрать лицензию! В момент вынесения решения по лишению лицензии меня не пригласили на заседание комиссии, что обязаны были сделать. На данный момент члены комиссии проводившие проверку, до сих пор "подливают масло в огонь" и всячески препятствуют разрешению ситуации.

 

И ещё один "моразм" - лицензию мы получили в сентябре 2013 года, а начать использование мы могли только в марте 2014!! То есть на протяжении 6 месяцев мы были обязаны платить налоги, не имея при этом возможности пользоваться лицензией! Как это понимать?!

 

На нашем месте может оказаться любой провайдер!! 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну  НКРЗ назначает первую проверку так, что до нее ну никак нельзя зарегистрировать первую БС. Т.е. начать освоение. Так почти всегда. Но в наших случаях все обходилось штрафом. ИМХО для этого все так и подстраивается.

Что касается вышки, то в штате должен быть инженер с образованием. Что касается вообще вышки, то тут я так понимаю те, у кого есть корки, считают, что без вышки зась, а те, у кого нет корок, считают, что можно и без образования обойтись. )) Думаю вторые более правы в виду того, что можно привести кучу примеров, когда отсутствие корки не мешает иметь богатые и обширные знания. Без знаний и понимания - никак. Корка - не гарантия наличия интелекта, знаний и понимания. Особенно в наше время.

Так-точно!!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Как сказать. Сколько "практиков" хотя бы слышали про "зону Френеля"?

 

Це ви до чого ведете? Я чув. Радіо не займаюся абсолютно. Думаю всі специ практики це знають, бо це використовується на практиці. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Ну например специалиста с красным дипломом и с 10 годами опыта? Или специалиста без диплома с 25 годами опыта? Я, лично, скорее предпочел первого, чем второго.

 

Обгрунтуйте. Я ще більше вам скажу. Є спеціалісти з 5 роками стажу і без вищої освіти які переплюнуть і того і другого. А по дипломах і стажу беруть ті, хто сам не розбирається в даній професії. А якщо сам не розбираєшся, то інших критерій не залишається як стаж диплом і тест на адекватність та кмітливість.

Відредаговано Nightly Wanderer
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Пропоную Голові НКРЗІ О. Животовському, відмінити, або призупинити рішення до з'ясування обставин.

Протилежному разі, я виступлю третьою стороною в суді, на боці оператора.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую. На даний час справу переведено у письмовий розгляд. Суддя зовсім заплутався в термінології... До того ж юрист НКРЗІ вносив достатньо туману... посилаючись на норми витянуті з контексту.

Так я хотів щоб його почули, що відсутність кваліфікованого працівника - це автоматично недостовірні відомості...

Хоча по досвіду знаю, що багатьох за це штрафували (та й будуть штрафувати) - але це не означає автоматично недостовірні відомості.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Всем добрый день!
Я являюсь директором этой фирмы. Начну с самого начала... В нашем небольшом городе существует два интернет провайдера: Укртелеком и ещё один, который в связи с не конкурентоспособностью Укртелекома, стал монополистом. Качество их услуг приводит в недовольство весь город. Не смотря на такую сложную ситуацию, я создал две компании: одна предоставляет услуги интернета по технологии PON, а вторая по Wi-Fi, и мы успешно завоёвываем рынок нашего города. Что и привело к противоправным действиям наших конкурентов, т.е. "заносы" денег во все различные организации, словом, постоянно "ставят палки в колёса".
 
Теперь о главном. Что касается лицензии, от конкурентов поступил заказ в НКРСИ Днепропетровской области предвзято проверить нашу компанию, занимающуюся Wi-Fi сетями.
Члены комиссии уверяли в том, что они мне помогают, но на самом деле, "копали под нас по полной". Оказывали всевозможное давление, угрожали расправой фирме, если я им не покажу хотя бы двух абонентов, которых на тот  момент у нас не было, да и не могло быть т.к. у нас не было разрешения. Результаты проверки не подтвердили наличие абонентов. В общем, все их труды были напрасны.
 
Затем, спустя несколько дней, мне позвонил член комиссии, и спросил о моём образовании. У меня среднее образование, а требовалось, якобы, высшее! Изначально я планировал взять на работу инженера, и т.к. наш город маленький, с этим возникли сложности, компетентных инженеров не оказалось. На данный момент он ещё не найден поскольку в нашем городе их просто нет.
На основании данных фактов, комиссия НКРСИ "отработала" в полном объеме свои деньги, подведя нас к статье 2.1. "О лишении лицензии". И пытается её лишить. При подаче документов на приобретение лицензии я планировал брать на работу инженера, а директора с высшим образованием я не нашел, по скольку сам во всём разобрался, и построил качественную стабильно работающую сеть, которая сильно раздражает наших конкурентов.
 
Циничность этой ситуации в том, что я оплатил все штрафы за найденные нарушения, при этом НКРСИ мне не предоставили даже возможности исправить ситуацию и хотят забрать лицензию! В момент вынесения решения по лишению лицензии меня не пригласили на заседание комиссии, что обязаны были сделать. На данный момент члены комиссии проводившие проверку, до сих пор "подливают масло в огонь" и всячески препятствуют разрешению ситуации.
 
И ещё один "моразм" - лицензию мы получили в сентябре 2013 года, а начать использование мы могли только в марте 2014!! То есть на протяжении 6 месяцев мы были обязаны платить налоги, не имея при этом возможности пользоваться лицензией! Как это понимать?!
 
На нашем месте может оказаться любой провайдер!! 

 

Вы готовы это все изложить на бумаге?

Именно о действиях уполномоченных представителей на местех нкрси?

И затем при надобности, это подтвердить, словами?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую. На даний час справу переведено у письмовий розгляд. Суддя зовсім заплутався в термінології... До того ж юрист НКРЗІ вносив достатньо туману... посилаючись на норми витянуті з контексту.

 

Так я хотів щоб його почули, що відсутність кваліфікованого працівника - це автоматично недостовірні відомості...

 

Хоча по досвіду знаю, що багатьох за це штрафували (та й будуть штрафувати) - але це не означає автоматично недостовірні відомості.

Що означає - будуть штрафувати?

Якщо це, на погляд пана О. Животовського не обговорюється, тоді до побачення, "люстарція-валіза-вокзал-Россія".

Тому що, якщо я приєднаюсь до справи, то поставлю питання в такому розрізі.

НКРЗІ не каральний орган, а регулюючий - НКРЗІ є органом державного регулювання

6. НКРЗІ для забезпечення виконання покладених на неї завдань

і функцій має право:

5) застосовувати в установленому законом  порядку  відповідні

санкції   до   суб'єктів   ринку   телекомунікацій,   користування

радіочастотним ресурсом та надання  послуг  поштового  зв'язку  за

порушення   ними   умов   та   правил  здійснення  підприємницької

діяльності  у  сферах  телекомунікації,   поштового   зв'язку   та

радіочастотного ресурсу (ліцензійних умов);

 

Тепер дивимось на це питання об'єктивно.

1. Є послуга що ліцензується.

2. Є орган який регулює питання.

3. Є компанія яка сплатила 40 тис грн, і намагається організувати робочі місця в державі, але здається у неї це не зовсім виходить.

4. Прийшов інспектор, зробив перевірку і написав подання на позбавлення ліцензії.

5. Подання отримав чиновник, який в очі не бачив "чоботи кирзові" але він прийняв рішення позбавити компанію ліцензії, написав подання, комісія з розумними обличчями проголосувало "позбавити ліцензії", а пан О. Животовський, з величезного розуму, це рішення підписав.

 

Мені не цікаво скільки при цьому порушено законів, мені достатньо того, що НКРЗІ в повному складі, не розуміє завдання регулювання питання, в розрізі побудови незалежної України.

Виходячи з перерахованого, НКРЗІ не зобов'язане, а має право

Звідси питання, чому право використовується по максимуму?

Хтось зацікавлений?

 

Якщо б розумів, пан О. Животовський вимоги народу, особисто, тому оператору б "ноги мив і юшку пив".

 

Тому пан О. Животовський, ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ, звільнити інспектора НКРЗІ в області,

також під звільнення підпадає і клерк який підготував подання на позбавлення ліцензії - за те що "не надали оператору достатньо зрозумілих роз'яснень для реалізації послуги".

І за дорученням держави, створити "УМОВИ" ведення бізнесу.

І в цьому розрізі, наявність на підприємстві одного працівника, є підстава не відзивати ліцензію, а надати додаткові консультації.

 

Але, при особистому спілкуванні з паном О. Животовський, доволі довго листуючись з працівниками НКРЗІ,

не можу стверджувати що це питання не можливо було вирішити без суду,

думаю що особистий запис зустріч з паном О. Животовським, одного дня достатньо для урегулювання цього питання без суду і без копійки грошей.

 

Наша біда в тому, що ми в усьому бачимо зло, а чиновники дивляться на речі з "совєтской колокольни".

 

Записуйтесь на зустріч, підтянимось, побалакаємо.

Правда Alex_E?

Відредаговано pavlabor
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Записуйтесь на зустріч, підтянимось, побалакаємо.

Правда Alex_E?

 

 

Запросто, но только если я буду видеть заяву на имя главы нкрзи, о действиях сотрудников нкрзи при проверке.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Всем добрый день!
Я являюсь директором этой фирмы. Начну с самого начала... В нашем небольшом городе существует два интернет провайдера: Укртелеком и ещё один, который в связи с не конкурентоспособностью Укртелекома, стал монополистом. Качество их услуг приводит в недовольство весь город. Не смотря на такую сложную ситуацию, я создал две компании: одна предоставляет услуги интернета по технологии PON, а вторая по Wi-Fi, и мы успешно завоёвываем рынок нашего города. Что и привело к противоправным действиям наших конкурентов, т.е. "заносы" денег во все различные организации, словом, постоянно "ставят палки в колёса".
 
Теперь о главном. Что касается лицензии, от конкурентов поступил заказ в НКРСИ Днепропетровской области предвзято проверить нашу компанию, занимающуюся Wi-Fi сетями.
Члены комиссии уверяли в том, что они мне помогают, но на самом деле, "копали под нас по полной". Оказывали всевозможное давление, угрожали расправой фирме, если я им не покажу хотя бы двух абонентов, которых на тот  момент у нас не было, да и не могло быть т.к. у нас не было разрешения. Результаты проверки не подтвердили наличие абонентов. В общем, все их труды были напрасны.
 
Затем, спустя несколько дней, мне позвонил член комиссии, и спросил о моём образовании. У меня среднее образование, а требовалось, якобы, высшее! Изначально я планировал взять на работу инженера, и т.к. наш город маленький, с этим возникли сложности, компетентных инженеров не оказалось. На данный момент он ещё не найден поскольку в нашем городе их просто нет.
На основании данных фактов, комиссия НКРСИ "отработала" в полном объеме свои деньги, подведя нас к статье 2.1. "О лишении лицензии". И пытается её лишить. При подаче документов на приобретение лицензии я планировал брать на работу инженера, а директора с высшим образованием я не нашел, по скольку сам во всём разобрался, и построил качественную стабильно работающую сеть, которая сильно раздражает наших конкурентов.
 
Циничность этой ситуации в том, что я оплатил все штрафы за найденные нарушения, при этом НКРСИ мне не предоставили даже возможности исправить ситуацию и хотят забрать лицензию! В момент вынесения решения по лишению лицензии меня не пригласили на заседание комиссии, что обязаны были сделать. На данный момент члены комиссии проводившие проверку, до сих пор "подливают масло в огонь" и всячески препятствуют разрешению ситуации.
 
И ещё один "моразм" - лицензию мы получили в сентябре 2013 года, а начать использование мы могли только в марте 2014!! То есть на протяжении 6 месяцев мы были обязаны платить налоги, не имея при этом возможности пользоваться лицензией! Как это понимать?!
 
На нашем месте может оказаться любой провайдер!! 

 

Вы готовы это все изложить на бумаге?

Именно о действиях уполномоченных представителей на местех нкрси?

И затем при надобности, это подтвердить, словами?

 

Готов в полной мере!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Как сказать. Сколько "практиков" хотя бы слышали про "зону Френеля"?

 

Це ви до чого ведете? Я чув. Радіо не займаюся абсолютно. Думаю всі специ практики це знають, бо це використовується на практиці. 

 

Мушу ваз розчарувати більшість не чули. Не чули і про те, як виглядає їхній сигнал в ефірі і чому під дозвіл, отриманий на 100мВт не можна задирати потужність дешевої китайської карточки до 300-600 мВт.

Більшість практиків, на жаль, далеко не специ, а звичайні піонери. Просто сучасні технології стали вже настільки простими в керуванні та налаштуванні, що лізуть всі кому не ліньки.

Своїм постом я аж ніяк не хочу образити тих хлопців, які самостійно стали дійсно Спеціалістами.

Вища освіта дає методологію, вчить системному підходу, розширює кругозір. Правда за останні 20 років якість освіти дуже впала, але той хто бажає вчитися завжди її здобуде.

Відредаговано graysilver
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Записуйтесь на зустріч, підтянимось, побалакаємо.

Правда Alex_E?

 

 

Запросто, но только если я буду видеть заяву на имя главы нкрзи, о действиях сотрудников нкрзи при проверке.

 

Такое заявление я дам со всеми подробностями! На кого отправить?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Написал в ЛС

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Про шановного пана Животовського поки що нічого не можу сказати.

В даній ситуації діяли швидко, щоб не позбавити себе юридичних підстав для повернення ліцензії. Тобто при отриманні листа про анулювання - одразу звернулися в суд.

 

До шанового пана на прийом звичайно ж потрапим... Можливо за його графіком прийому, можливо позаграфіком....

 

І у шановоного пана є чудова можливість показати себе. Чого вартий новий керівник НКРЗІ? Як швидко він розбиреться з ситуацією? Та яку сторону підтримає...

Час покаже.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Ну например специалиста с красным дипломом и с 10 годами опыта? Или специалиста без диплома с 25 годами опыта? Я, лично, скорее предпочел первого, чем второго.

 

Обгрунтуйте. Я ще більше вам скажу. Є спеціалісти з 5 роками стажу і без вищої освіти які переплюнуть і того і другого. А по дипломах і стажу беруть ті, хто сам не розбирається в даній професії. А якщо сам не розбираєшся, то інших критерій не залишається як стаж диплом і тест на адекватність та кмітливість.

 

А какое может быть обгрунтування? Я же написал, что это всего лишь личное предпочтение. А на практике у меня 2 года работал сисадмином рукастый и головастый хлопец с 2- месяцами первого курса Севастпольского приборостроительного, который был взят вместо дипломированного специалиста с многолетним опытом работы в Укртелекоме. И после того как я взял на работу человека без образования, но "с маслом в голове" я напорчь забыл что такое падение сетки нашем админздании на 200 кабинетов, которое при предыдущем дипломированном сисадмине имел практически ежемесячно. Відредаговано zachott
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Про шановного пана Животовського поки що нічого не можу сказати.

 

В даній ситуації діяли швидко, щоб не позбавити себе юридичних підстав для повернення ліцензії. Тобто при отриманні листа про анулювання - одразу звернулися в суд.

 

До шанового пана на прийом звичайно ж потрапим... Можливо за його графіком прийому, можливо позаграфіком....

 

І у шановоного пана є чудова можливість показати себе. Чого вартий новий керівник НКРЗІ? Як швидко він розбиреться з ситуацією? Та яку сторону підтримає...

 

Час покаже.

Якщо ви юрист то повинні розуміти, що вказаний пан НІЧОГО не вирішує!

НКЗІ це КОЛЕГІАЛЬНИЙ оргна, тобто РІШЕННЯ приймаеться ВИКЛЮЧНО, ВСІМА членами.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від guest105
      при здачі звіту не працюють ключі віл привату.  Дзвонив на саппорт в загальному і всіх непрацює.  Хто як вирішує проблему юзає інші чи болт забили?
    • Від EuroNet
      Доброго дня.підскажіть що потрібно вказувати в 11-му пункті у заяві на регістрацію в реєстр оператора, провайдера? і чи можно в 10-му пункті вказувати район?
      я написав їм в заяві 10-тий і 11-тий пункт так
       
       
      а вони відповіли так:
      Підскажіть що потрібно вказати в 10-му і 11-му пункті?
      Дякую.
    • Від FOP_Osypenko
      Доброго дня, шановні колеги! Вирішив подати звернення до НКРЗІ через некоректну роботу Системи електронної звітності.
      Цікаво, чи в усіх така фігня твориться в кабінеті користувача СЕЗ? Чи лише оце в мене таке одного? Прокоментуйте, будь ласка.
       

       

    • Від FOP_Osypenko
      Вже другий місяць не вдається здати в НКРЗІ довбаний звіт 1-T: Сфера телекомунікацій. Спочатку СЕЗ вибивала помилки, тепер підписується, але приймати відмовляються.
       
      Розповім все по-порядку. Отже, під@ри (іншого слова не підберу) з НКРЗІ вигадали нам новий звіт, бо тих шести, що є, їм уже, бачте, мало! Звіт з'явився в СЕЗ (Системі Електронної Звітності).
      Операторам і провайдерам було розіслано повідомлення про необхідність здачі чергового нового звіту:

       
      При спробі підписати звіт з відміткою: «діяльність не здійснювалася», СЕЗ видавала наступну помилку:

       
      При цьому коли ставиш галочку напроти «діяльність не здійснювалася», то автоматично блокується введення даних в форму звіту.
      Подав запит щодо пояснення причин цієї помилки і отримав таку відповідь:

       
      Пізніше цю логічну помилку в СЕЗ виправили і підписати звіт все ж вдавалося без помилок. Ну, думаю, оце вже на цьому і закінчилися проблеми. Звіт здано, можна їсти французькі булочки.
       
      Але не тут то було! Звіт зі статуту «Підписаний» знову отримав статус «Чернетка». На електронну пошту паралельно прислали зауваження:
       
      І потім прислали ще нагадування про потребу здачі цього довбаного звіту, який ці дебіли самі відмовляються приймати!

       
      Далі намагаюся другий раз здати звіт. Підпис проходиться без помилок. Але знову відмовляються приймати і пишуть таке:

       
      Зараз подав вже третій раз цей кончений звіт! І додав пояснення, що в мене працівників НУЛЬ!

       
      Чекаю вже кілька днів, що приймуть довбаний звіт про те, що я НЕ ЗАЙМАЮСЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ і НЕ МАЮ ПРАЦІВНИКІВ! Ні чоловіків найманих, ні жінок, вашу мать!
      Вирішив зробити запит про надання ОФІЦІЙНОГО ПОЯСНЕННЯ причини відмови приймати звіт:

       
      І ці під@ри мовчать і не дають офіційного пояснення своїй тупості досі! Оце можна з цими виродками чиновницькими нормально бізнесом займатися?
    • Від FOP_Osypenko
      Отримав вимогу від НКРЗІ про здачу нового звіту. Складається таке враження, що тим під@рам немає чим займатися, і вони тільки те й роблять, що вигадують нам нові й нові звіти! Мучуся оце з подачею цього нового звіту і вибиває постійно помилки. Вже розпочав листування з їхнім фахівцем. Мучуся і думаю, а на який хер ми повинні всі ці звіти подавати цим недоумкам? Чому вони вимагають подавати в звітах комерційну інформацію? Задовбали вони вже своїми звітами взагалі то! Тому вирішив подати таку скаргу!
       

       
      До речі, скаргу подавав через сайт Урядового контактного центру https://ukc.gov.ua/
      Там дуже зручно подавати різні звернення. Відповіді надходять і зберігаються прямо в кабінеті користувача. Так що дуже рекомендую!

×
×
  • Створити нове...