Перейти до

Ubilling + Vlan'per'User.


Рекомендованные сообщения

 

І як ото зробити засобами радіусу або снмп, не підкажете?)))

Думаю якось так: http://www.cisco.com/c/en/us/support/docs/ip/simple-network-management-protocol-snmp/45080-vlans.html

 

Енівей воно в будь-якому випадку виходить все дуже вендоро-залежним.

 

ну те що зробив L1ght на данний момент (модуль для vlan per user) - це рішення під одного вендора... в цьому і головна проблема! і тому не дуже цікаве. Коли буде хоча б реалізація без ціски а засобами Фрі або лінукс то уже буде цікавіше.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Глупости написаны. Наш биллинг работает именно по такому принципу, удобно нам, удобно клиентам. 99% клиентов оплачивает наперед, нынче никто не хочет остаться без инета. 1-2% недополученной прибыли

Хотите продолжить? Ок.   Главное, чтобы вы раз и навсегда уяснили разницу между нами. Она укладывается только за последний год, чуть менее чем в две минуты:     Если визуально не понятно, пер

Posted Images

 

 

І як ото зробити засобами радіусу або снмп, не підкажете?)))

Думаю якось так: http://www.cisco.com/c/en/us/support/docs/ip/simple-network-management-protocol-snmp/45080-vlans.html

 

Енівей воно в будь-якому випадку виходить все дуже вендоро-залежним.

 

ну те що зробив L1ght на данний момент (модуль для vlan per user) - це рішення під одного вендора... в цьому і головна проблема! і тому не дуже цікаве. Коли буде хоча б реалізація без ціски а засобами Фрі або лінукс то уже буде цікавіше.

 

Шановний, воно буде, і коли ми тут вирішимо як це краще - от тоді і з'явиться, а доти можу тіки побажання вислухати :)

Або якусь пораду.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

 

І як ото зробити засобами радіусу або снмп, не підкажете?)))

Думаю якось так: http://www.cisco.com/c/en/us/support/docs/ip/simple-network-management-protocol-snmp/45080-vlans.html

 

Енівей воно в будь-якому випадку виходить все дуже вендоро-залежним.

 

ну те що зробив L1ght на данний момент (модуль для vlan per user) - це рішення під одного вендора... в цьому і головна проблема! і тому не дуже цікаве. Коли буде хоча б реалізація без ціски а засобами Фрі або лінукс то уже буде цікавіше.

 

Шановний, воно буде, і коли ми тут вирішимо як це краще - от тоді і з'явиться, а доти можу тіки побажання вислухати :)

Або якусь пораду.

 

критику треба сприймати простіше ;) ШАНОВНИЙ!

розказуйте тоді як ви вирішили краще зробити, можливо тоді зявиться швидше

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так усе обговорення тут, в цій темі - трохи вище :)

Ви подивіться і побачите на якому єтапі ці скрипти зараз існують :)

На шелі, хоть зараз зваяю, але ж тре якось інтегрувати його.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Ну особисто мені є сенс робити тільки для циски, бо там де будуть в мене інсталяції на цисках.

Завтра купите джуна - будете патчити на ходу? :)

 

 

 

Але хочеться поділитися з народом, тому й у вас питаю, як краще. Бо це буде жити в вашій системі :)

Будете сміятись, але там зараз живе така дика кількість речей потрібних тільки комусь одному, що страшно. Так що погоди не робить.

 

У будь якому випадку варто задуматись, про те як ви будете абстрагувати в майбутньому, хоча б для себе оці ваші типові задачі - підняття вланів, їх убивання, міграцію юзерів між ними і всякі такі штуки які ви збираєтесь реалізовувати (тонкий натяк на OnVlanCreate, OnVlanDestroy). В деяких випадках, типу от таких, думаю можна нехтувати затратами ресурсів на форкання заради можливості в подальшому якось це підтримувати (і тут одразу напрошується ідея з багатопоточністю).

@@nightfly, Як у вас із часом? Може краще в аську до вас стукну - та нормально це діло обговоремо? 

Не питаннячко, я ж казав орати в аську/скайп якшо шо від мене тре буде.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Так усе обговорення тут, в цій темі - трохи вище :)

в цій темі не знайшов обговорення роботи.... може не там шукав ?

 

 

 

Ось, про це я й думав. Але тоді треба рішати зі скриптами, на чьому писати їх? шелл, перл, пхп, експект. Усіляко як зробити костиль з експектом+пхп я знаю   Можливо дізнатися яка платформа через снмп SNMPv2-MIB::sysDescr.0 А далі вже використувуємо аргументи, які передані, я потрібні дії при визначеній платформі, тобто фря\лінух\циска.

 

 

Або передаємо одним з аргументів/або коллбеком шо ми саме за темплейт ініт скриптів хочем виконати, якомусь абстрактному діспатчеру. Приблизно так воно реалізовано в його скриптах ініціалізації Тимуром.
 

 

для прикладу, щоб вы побачили, що оговорення велося

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Так усе обговорення тут, в цій темі - трохи вище :)

в цій темі не знайшов обговорення роботи.... може не там шукав ?

 

 

 

Ось, про це я й думав. Але тоді треба рішати зі скриптами, на чьому писати їх? шелл, перл, пхп, експект. Усіляко як зробити костиль з експектом+пхп я знаю   Можливо дізнатися яка платформа через снмп SNMPv2-MIB::sysDescr.0 А далі вже використувуємо аргументи, які передані, я потрібні дії при визначеній платформі, тобто фря\лінух\циска.

 

 

Або передаємо одним з аргументів/або коллбеком шо ми саме за темплейт ініт скриптів хочем виконати, якомусь абстрактному діспатчеру. Приблизно так воно реалізовано в його скриптах ініціалізації Тимуром.
 

 

для прикладу, щоб вы побачили, що оговорення велося

 

зрозуміло

якщо в такому форматі - то ведіть його дальше... заважати не буду :D:facepalm:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ні воно просто перейшло в лс, і все вирішено - план як був так і є, з понеділка десь буде готове повністю, окрім повної підтримки ку-ін-ку, воно тільки в пулах живе, дхцп конфіг ще не придатний до нього.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@@l1ght, ну як воно в Вас йде, вже є якісь результати? Поділіться хочаб інформацією про те, як справа йде... Вважаю, багато людей чекають результати вашої праці. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@@l1ght, ну як воно в Вас йде, вже є якісь результати? Поділіться хочаб інформацією про те, як справа йде... Вважаю, багато людей чекають результати вашої праці. 

Ну якщо робити так як треба мені, усе було б готове :)

А мені треба ще якось ip unnumbered на фрі змусити працювати :)

+ через платформо незалежніть додалось багато писанини.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

@@l1ght, ну як воно в Вас йде, вже є якісь результати? Поділіться хочаб інформацією про те, як справа йде... Вважаю, багато людей чекають результати вашої праці. 

Ну якщо робити так як треба мені, усе було б готове :)

А мені треба ще якось ip unnumbered на фрі змусити працювати :)

+ через платформо незалежніть додалось багато писанини.

 

Одже, вже майже скоро Ви нас порадуєте своїми писанинами?)))))

Вже чекаю, сподіваюсь, що буде добре зроблено.

А коли вже фінал вашої довгоочикуваної праці?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

@@l1ght, ну як воно в Вас йде, вже є якісь результати? Поділіться хочаб інформацією про те, як справа йде... Вважаю, багато людей чекають результати вашої праці. 

Ну якщо робити так як треба мені, усе було б готове :)

А мені треба ще якось ip unnumbered на фрі змусити працювати :)

+ через платформо незалежніть додалось багато писанини.

 

Одже, вже майже скоро Ви нас порадуєте своїми писанинами?)))))

Вже чекаю, сподіваюсь, що буде добре зроблено.

А коли вже фінал вашої довгоочикуваної праці?

 

Чим ви хочете термінувати влани? Якщо як я цискою то з нею можливо вийде раніше, точніше спочатку вийде варіант тільки для циско, то вже скоро, а якщо на фрі сбираєтесь, то навіть не знаю, бо виходить щось жахливе з аннамберед на фрю.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Абсурд чи ні - вам вирішувати. Обіцяли якусь революцію з АП у старгейзері 2.409, але його підтримки ще нема.

І коли буде ніхто не знає.

Старгейзер пропонує лише зняття АП тільки у конкретний день, або розмазню. Поки що так.

На справді, підтримка роздільних періодів тарифікації, для різних тарифних планів є в ubilling-у ще з минулого року, а точніше з 0.4.8. Воно все давно і успішно працює у всіх кому треба на проміжній версії старгейзера :)

 

 

Простите, а промежуточная версия старгейзера сама подтянулясь в 0.4.8, при этом размазка работает по новым специфичным, не задокументированными реалиями? Или как описано в факе?

Так как юзаю проект еще с 0.4.3, конфиги не разу не переписывались ...

Відредаговано 2late
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ні, в вас як був старгейзер 2.408 так і є, а те що ми писали то є в 2.409 та ще в якомусь виді, котрий особисто я не бачив :)

Тому вам нема через що турбуватися.

Нічого отак не змінюється :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Чим ви хочете термінувати влани? Якщо як я цискою то з нею можливо вийде раніше, точніше спочатку вийде варіант тільки для циско, то вже скоро, а якщо на фрі сбираєтесь, то навіть не знаю, бо виходить щось жахливе з аннамберед на фрю.

Хотів би фрьой термінувати, но можливо розпочати термінування VLAN'ів сіською, а далі вже на фрю перекласти цю справу,

чи ви вважаєте що потім переробляти це буде складніше?

 

А якою сіською ви це робитимете?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Чим ви хочете термінувати влани? Якщо як я цискою то з нею можливо вийде раніше, точніше спочатку вийде варіант тільки для циско, то вже скоро, а якщо на фрі сбираєтесь, то навіть не знаю, бо виходить щось жахливе з аннамберед на фрю.

Хотів би фрьой термінувати, но можливо розпочати термінування VLAN'ів сіською, а далі вже на фрю перекласти цю справу,

чи ви вважаєте що потім переробляти це буде складніше?

 

А якою сіською ви це робитимете?

 

 

Та хоть микротиком, там же и очередями резать скорость, тем более при QinQ наглядно все, хотя, как говорят, unnumbered там костыльный, но у меня работает уже не первый год. Ну а NAT вывести на отдельную железку.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Чим ви хочете термінувати влани? Якщо як я цискою то з нею можливо вийде раніше, точніше спочатку вийде варіант тільки для циско, то вже скоро, а якщо на фрі сбираєтесь, то навіть не знаю, бо виходить щось жахливе з аннамберед на фрю.

Хотів би фрьой термінувати, но можливо розпочати термінування VLAN'ів сіською, а далі вже на фрю перекласти цю справу,

чи ви вважаєте що потім переробляти це буде складніше?

 

А якою сіською ви це робитимете?

 

 

Та хоть микротиком, там же и очередями резать скорость, тем более при QinQ наглядно все, хотя, как говорят, unnumbered там костыльный, но у меня работает уже не первый год. Ну а NAT вывести на отдельную железку.

 

Взагалі краще циско термінувати, бо там красиво робиться через опцію 82 видача адреси.

А для фрі аннамберед якось жахливо виглядає, і на фрі\лінуксі я не роблю акцент, на тому, що вам самому треба підіймати там релей. і якось сказати йому що треба додати 82 опцію.

Бо без 82 опції влан-пер-юзер немає особого сенсу.

Для ку-ин-ку ще буде дороблятися, бо не знаю як конфіг для дхцп виглядатиме.

Поки що роблю великий модуль, через вашу оцю кросплатформеність :)

Щоб була підтримка декількох влан термінаторів, тобто можлива навіть змішана схема, що буде і циско і фря. В кожної залізяки свій сегмент вланів, ну і так далі.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

может с accel-ppp запилите?

IPoE? Там в будь якому разі треба гратися з радіусом, а я поки що його не надто розумію, та і в лінуксах ваших теж не надто розуміюсь :)

Реалізація того шо роблю для лінуха буде робитися не мною :)

Там потрібно тіки скрипта адекватного, а для біллінгу різниці між платформою нема взагалі.

Може й запустимо аксель з айпіоє на лінуху, щоб з убіллінгом працювало, але в мене такої потреби нема :)

Якщо колись мені достане часу їм зайнятись. По задумці там вистачить усіх вбудованних функцій, тілько радіус треба підпілити, щоб перевіряв і віддавав те що треба.

 

А в мене поки пріорітет на циску.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Ну як у вас справи, шановний пане.

Справа йде?

 

 

Поки що роблю великий модуль, через вашу оцю кросплатформеність Щоб була підтримка декількох влан термінаторів, тобто можлива навіть змішана схема, що буде і циско і фря. В кожної залізяки свій сегмент вланів, ну і так далі.

Дуже чекаю на плоди ваших зусиль... 

Відредаговано Archy_k
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну як у вас справи, шановний пане.

Спава йде?

 

 

Поки що роблю великий модуль, через вашу оцю кросплатформеність Щоб була підтримка декількох влан термінаторів, тобто можлива навіть змішана схема, що буде і циско і фря. В кожної залізяки свій сегмент вланів, ну і так далі.

Дуже чекаю на плоди ваших зусиль... 

Якось так поки що йде.

post-25565-0-00557800-1414917076_thumb.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Ну як у вас справи, шановний пане.

Спава йде?

 

 

Поки що роблю великий модуль, через вашу оцю кросплатформеність Щоб була підтримка декількох влан термінаторів, тобто можлива навіть змішана схема, що буде і циско і фря. В кожної залізяки свій сегмент вланів, ну і так далі.

Дуже чекаю на плоди ваших зусиль... 

Якось так поки що йде.

 

Ммммм, виглядає привабливо...

а чи можна вас спитати, що там за "логін* та пароль* " в полі "ADD Terminator" - до чого вони? - Дякую вам.

 

Одже фря вже вміє термінувати влани з ку-ин-ку? можно тестувати, чи воно не дороблено щє?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...