Перейти до

Будівельна Ліцензія


Рекомендованные сообщения

Хто мав досвід з отриманням Ліцензії на господарську діяльність, пов'язаної вз створенням об'єктів архітектури?

класи: 3.11.00 - Проектування внутрішніх інженерних мереж і споруд;

3.11.08 Зв'язку, сигналізації, радіо і телебачення, інформаційних;

3.12.00 Проектування зовнішніх інженерних мереж, систем і споруд;

3.12.06 Зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних

5.01.00 Монтаж внутрішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання;

5.01.09 Зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних

Знаю, що вступила в дію нова заявка ДАБІ (відомості). По-суті знаю, як її заповняти, але не хочу, щоб нам її "відлупили". Строки піджимаюьть, взамін можу поділитись своїми знаннями.

Спасибі!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хто мав досвід з отриманням Ліцензії на господарську діяльність, пов'язаної вз створенням об'єктів архітектури?

класи: 3.11.00 - Проектування внутрішніх інженерних мереж і споруд;

3.11.08 Зв'язку, сигналізації, радіо і телебачення, інформаційних;

3.12.00 Проектування зовнішніх інженерних мереж, систем і споруд;

3.12.06 Зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних

5.01.00 Монтаж внутрішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання;

5.01.09 Зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних

Знаю, що вступила в дію нова заявка ДАБІ (відомості). По-суті знаю, як її заповняти, але не хочу, щоб нам її "відлупили". Строки піджимаюьть, взамін можу поділитись своїми знаннями.

Спасибі!

Бачив засідання ВР  Голова сказав , що після Нового року буде  рєорганізація ДАБІ... Треба   виждать  .. А  потім я  напишу  як я получав.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Хто мав досвід з отриманням Ліцензії на господарську діяльність, пов'язаної вз створенням об'єктів архітектури?

класи: 3.11.00 - Проектування внутрішніх інженерних мереж і споруд;

3.11.08 Зв'язку, сигналізації, радіо і телебачення, інформаційних;

3.12.00 Проектування зовнішніх інженерних мереж, систем і споруд;

3.12.06 Зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних

5.01.00 Монтаж внутрішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання;

5.01.09 Зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних

Знаю, що вступила в дію нова заявка ДАБІ (відомості). По-суті знаю, як її заповняти, але не хочу, щоб нам її "відлупили". Строки піджимаюьть, взамін можу поділитись своїми знаннями.

Спасибі!

Бачив засідання ВР  Голова сказав , що після Нового року буде  рєорганізація ДАБІ... Треба   виждать  .. А  потім я  напишу  як я получав.

 

Так Ви радите зараз не радите документи подавати?=) Ми вже просто ітак чекаємо. Спочатку чекали до 26 листопада поки нові заявки в силу вступлять..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

І що Ви збираетесь дочекатись?

 

Хто мав досвід з отриманням Ліцензії на господарську діяльність, пов'язаної вз створенням об'єктів архітектури?

класи: 3.11.00 - Проектування внутрішніх інженерних мереж і споруд;

3.11.08 Зв'язку, сигналізації, радіо і телебачення, інформаційних;

3.12.00 Проектування зовнішніх інженерних мереж, систем і споруд;

3.12.06 Зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних

5.01.00 Монтаж внутрішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання;

5.01.09 Зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних

Знаю, що вступила в дію нова заявка ДАБІ (відомості). По-суті знаю, як її заповняти, але не хочу, щоб нам її "відлупили". Строки піджимаюьть, взамін можу поділитись своїми знаннями.

Спасибі!

 

Лицензия на строительство собственных ВОЛС ненужна,
это можно доказать, даже, несколькими способами.
Хозяйственный способ, это один из вариантов доказательства.

А вот, доказать что лицензия нужна, нет ни одного способа,
кроме конечно самого распространенного - "Я НАЧАЛЬНИК, ТЫ ДУРАК".

 

 

Перечитав ещё раз всю нормативку, сопоставив законы и подзаконные акты соглашаюсь с павлабором - строительная лицензия не нужна для строительства ВОЛС и внутридомовых телекомсетей . Кабмин и депутаты ВР по ходу сами себя перехитрили и накрутили всё так, что Постанова КМУ від 27 лютого 2012 р. № 148 действительно по сути отменила необходимость лицензии для строительства объектов 1-3 категории.

В связи с этим у меня остается один вопрос: нахрена депутаты ВР мурыжаться с законопроектом №10131? Ну вернул его Президент без подписи, да и хрен с ним (с проектом), он уже ничего не меняет - всё Кабмин порешал.)).

 

 

ПОРЯДОК ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури

1. Цей Порядок, що розроблений відповідно до Законів України “Про архітектурну діяльність”, “Про основи містобудування” та “Про регулювання містобудівної діяльності”, встановлює загальні вимоги до ліцензування господарської діяльності, пов’язаної з будівництвом об’єкта архітектури, який за складністю архітектурно-будівельного рішення та (або) інженерного обладнання належить до IV і V категорії складності (далі - будівельна діяльність).

 

Відредаговано pavlabor
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

І що Ви збираетесь дочекатись?

 

Хто мав досвід з отриманням Ліцензії на господарську діяльність, пов'язаної вз створенням об'єктів архітектури?

класи: 3.11.00 - Проектування внутрішніх інженерних мереж і споруд;

3.11.08 Зв'язку, сигналізації, радіо і телебачення, інформаційних;

3.12.00 Проектування зовнішніх інженерних мереж, систем і споруд;

3.12.06 Зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних

5.01.00 Монтаж внутрішніх інженерних мереж, систем, приладів і засобів вимірювання;

5.01.09 Зв'язку, сигналізації, радіо, телебачення, інформаційних

Знаю, що вступила в дію нова заявка ДАБІ (відомості). По-суті знаю, як її заповняти, але не хочу, щоб нам її "відлупили". Строки піджимаюьть, взамін можу поділитись своїми знаннями.

Спасибі!

 

Лицензия на строительство собственных ВОЛС ненужна,

это можно доказать, даже, несколькими способами.

Хозяйственный способ, это один из вариантов доказательства.

 

А вот, доказать что лицензия нужна, нет ни одного способа,

кроме конечно самого распространенного - "Я НАЧАЛЬНИК, ТЫ ДУРАК".

 

 

Перечитав ещё раз всю нормативку, сопоставив законы и подзаконные акты соглашаюсь с павлабором - строительная лицензия не нужна для строительства ВОЛС и внутридомовых телекомсетей . Кабмин и депутаты ВР по ходу сами себя перехитрили и накрутили всё так, что Постанова КМУ від 27 лютого 2012 р. № 148 действительно по сути отменила необходимость лицензии для строительства объектов 1-3 категории.

 

В связи с этим у меня остается один вопрос: нахрена депутаты ВР мурыжаться с законопроектом №10131? Ну вернул его Президент без подписи, да и хрен с ним (с проектом), он уже ничего не меняет - всё Кабмин порешал.)).

 

 

ПОРЯДОК ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури

1. Цей Порядок, що розроблений відповідно до Законів України “Про архітектурну діяльність”, “Про основи містобудування” та “Про регулювання містобудівної діяльності”, встановлює загальні вимоги до ліцензування господарської діяльності, пов’язаної з будівництвом об’єкта архітектури, який за складністю архітектурно-будівельного рішення та (або) інженерного обладнання належить до IV і V категорії складності (далі - будівельна діяльність).

 

 

Начальник сказав, що потрібно і т.д. Я ніколи такі Ліцензії не отримував. Чекаю на Вашу відповідь, можливо, чимось взамін зможу допомогти.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Если я не ошибаюсь то лицензии на проектирование на организации уже не выдаются, вместо них конкретному проектировщику выдают сертификат проектировщика.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від nsm
      Доброго дня всім.
      Хто що має(використовує), щоб будувати ВОЛЗ по опорах РЕС.
      РЕС вперса що будівництво ВОЛЗ повинна виконувати будівельна організація яка має відповідні ліцензії та дозволи(а що саме вони не в курсі).
      Запитання:
      1. Хто як будується?
      2. Чи використовує підрядника(БМО)?
      3. Що повинна мати БМО?
      4 Цікавить варіант що потрібно отримати(по можливості контакти хто допоможе у видачі) щоб мати право власними силами будувати свої ж ВОЛЗ без залучення підрядника. Чи відкрити свою БМО якщо потрібно.
       
      Буду буже вдячний за допомогу.
×
×
  • Створити нове...