Перейти до

Рекомендованные сообщения

тема обсасывалась не раз, бандвис не умеет слушать несколько интерфейсов, попытки найтфлая переписать его привели, кхм, скажем так, к не ожиданному результату :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

у меня  "бандвис " считает нормально, все пользователи в одном "vlan" , как аналог попробуйте считывать трафик другими метод ми , забикс , mikrotik ,и  много других . 

post-31427-0-88545000-1427582578_thumb.jpg

post-31427-0-23738000-1427582587_thumb.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

не ну считать сам трафик - можно по куче ифейсов, там же softflowd считает - тут дело в самих графиках :)

хотя да, в кактки\заббикс\всё_остальное можно рисовать графики пер влан, как вариант

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А у вас влан на юзера?? Если нет то на каждый влан свой экземпляр графиков

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт! А хтось крутив той Бендвіс, наприклад, пологість графічків, тобто частіше опитування.

Ну я ще не розібрався докінця я саме воно взаємодіє з інтерфейсом.

В мережі 30 юзерів, машина ніби не слаба. Тобто нехай трохі грузить сервер, але чітко показує.

Бо видно з іфтоп, що всеж таки Бандвіс трохі невстигає за піками, і показує трохі меньше справжнього.   :rolleyes:

Відредаговано -VaSaK-
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Бо видно з іфтоп, що всеж таки Бандвіс трохі невстигає за піками, і показує трохи меньше справжнього.  

Тому графіків немає в кабінеті користувача, щоб не задовбували, "а чо ви мені намалювали менше як я наюзав???"

Графік для адміна, приблизно прикинути, юзав/неюзав клієнт інет і приблизно скільки юзав і коли.

для точності скільки наюзав в цифрах є softflowd, чи хочете інтеграл графіка рахувати :D.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

для точності скільки наюзав в цифрах є softflowd, чи хочете інтеграл графіка рахувати .

Та ні. Просто основний графік (усієї мережі) трохи заменшений з реаліями, тому як я розумію, що Бандвіс не "уловлює" піки на які короткочасно стрибає той же iftop або скажем systat -ifstat 1. Зрозуміло що це пов"язано з нагрузкою на сервер. Рився у інеті, та щось дуже мало інфи по тому.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Переписувати з нуля його, я чесно - не маю ніякого здоров'я.

Я нічого проти не маю! І так все чудово працює. І дякую Вам за те.  :rolleyes:

Просто цікавить. Куртив bandwithd.conf, є невеликій мануал в інеті, алє толку малувато. ;)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Я нічого проти не маю! І так все чудово працює. І дякую Вам за те. :rolleyes:

То не мені треба дякувати, а David Hinkle, котрий правда забив на проект, ще в 2005-му році :)

 

 

 

Просто цікавить. Куртив bandwithd.conf, є невеликій мануал в інеті, алє толку малувато. ;)

Скоріше за все так і буде. BPF просто пропускає пакети, котрі банально не встигає порахувати.

 

Як вже казалось - моя спроба розділити малювалку(ака коллектор, ага - на окремому сервері, чисто під малювання графічків), та рахувалку (ака сенсор) та вкрутити в то все підтримку MySQL для віддаленого зберігання цього всього добра, дала несподіваний результат. Працює воно як і працювало паршиво та ресурсоємко, а також додалась проблема з повільним рендером графіків вже через 3-4 дні експлуатації на реальній мережі.

 

Ітого висновок - треба то все переписувати з нуля, як окремий, бажанно багатопоточний сервіс, і так - з аналізом netflow-а.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Скоріше за все так і буде.

Ну і нехай.  :D

 

 

Як вже казалось - моя спроба розділити малювалку

Ого! Тобто були наміри все ж таки...  :ph34r:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ще таке питання. Трохі не в тему, але ж все ж таки. Якщо припустім в мене канал 50 Мбіт/с - начепляв я юзерів через Убіллінг, і сам на безлімному тарифі (юзери: 2/4/8 Мбіт/с мають). Я можу забарти всі 50, то що юзерам залишиться, як поведе себе сервер?  :huh:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Ого! Тобто були наміри все ж таки...  :ph34r:

Наміри провалились :)

 

 

 

Я можу забарти всі 50, то що юзерам залишиться, як поведе себе сервер? :huh:

В залежності від того, як у вас організовані черги та їх вага в dummynet. За замовчуванням, наскільки памятаю там WFQ2+, тобто, хто перший - той і тато. Власне ваше запитання лежить вже в площині полісингу, а не шейпу. І якщо бути до кінця чесним - з даммінета, полісер - так собі.

Відредаговано nightfly
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Я можу забарти всі 50, то що юзерам залишиться, як поведе себе сервер

юзерам лишиться гудзик  :D

а взагалі ви, що хочете торрент врубати на 50 мегабіт на місяць?

а скільки кому врізано серверу всерівно, я собі теж врізав на всю ширину каналу, і буває торрентом щось тягну, юзери торрент прижимають, хоча думаю у юзерів тоді все дуже довго відкриває.

Відредаговано mgo
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

а взагалі ви, що хочете торрент врубати на 50 мегабіт на місяць?

Та що Ви, я юзер так собі... По вафлі, максимум 30-40 Мбіт тягну. А от по проводу можу затягти все  :lol:

 

 

а скільки кому врізано серверу всерівно

То зрозуміло, думав може які месседжи будуть з"являтись на сервері. Бо теоретично ще не брав максимумів свого каналу. Ну тільки короткочасні тести.  :unsure:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

а скільки кому врізано серверу всерівно, я собі теж врізав на всю ширину каналу, і буває торрентом щось тягну, юзери торрент прижимають.

Ну в дефолтному варіанті воно по ідеї, в мегабітному каналі двох юзерів з пайпами по мєгу і рівною вагою черг, має притискати в результаті ~50/50, тобто все тіпа чесно :)

 

 

 

Туди ще не ліз, та щось поки бажання не маю :D

Ну QoS ще як варіант + вдумливе крутіння RED/GRED... але так - вам же ліпше, аби бажання і не з'явилось ;)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

То зрозуміло, думав може які месседжи будуть з"являтись на сервері. Бо теоретично ще не брав максимумів свого каналу. Ну тільки короткочасні тести. :unsure:

Повірте - як тільки ви упретесь в полочку, месседжів буде достатньо :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Повірте - як тільки ви упретесь в полочку, месседжів буде достатньо

  :huh:

То цікаво! Які саме меседжи попруть  :D

Чі з боку юзерів - ой як попруть  :D  :D

(дякувалкі скінчились :ph34r: )

Відредаговано -VaSaK-
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а вийде заставити bandwidthd слухати вхідний інтерфейс eth1 ? і буде графік по трафіку вхідного каналу, і статистика як він і жагружений .

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...