Перейти до

УДЦР і НКРЗІ відпочивають


Рекомендованные сообщения

 

 

Вони моніторять не тільки виключені БС, а ще й абонентів, яким і дозвіл не потрібен...для більшої кількості

Вообще то на абонентов в УДЦР имеется такая бумажка, как регистрация клиента! - стоит 24 грн, регистрируется один раз, в ней указывается что за таким то адресом есть абонент, излучаемый на такой то частоте! - Хотя УДЦР не знает или то клиент или БС, они просто видят шум в определенной частоте.

Помню меня первый раз частотники и нашли при помощи абона, сначала увидели в абона антенку начали ломится к нему с вопросами кто поставил, есть ли договор и т.д. после абон дал мой телефон)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 4 years later...
В 19.08.2015 в 14:12, Futura сказал:

 

УДЦР в нашем регионе п******ы еще тем, дошло до того, что в погоне за планом составляют акты на отключенные БС, а на работу левых точек "своих" пользователей РЧР надевают на голову сварочный щиток

Хочу Вас запевнити, що вони не лише у Вашому регіоні під@раси, а по всій Україні! Мене шманали на замовлення місцевого голови РДА, якого я довбав за корупцію. В результаті нагнули усіх операторів, з якими я співпрацював, і ті відмовилися мені надавати канали зв'язку для мережі. Суки рідкісні, одним словом!

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, FOP_Osypenko сказал:

В результаті

В результате нагнули всех твоих "поставщиков" за отсутствие лицензии на радиочастоты и "контрабасные" незарегистрированые базы. А делать лицуху ради пня с полтосом аборигенов это как минимум нерентабельно. 

+ из-за Вас эти операторы огребли кучу проблем, а учитывая вашу неадекватность сделали правильные выводы что с таким долбоклювов вообще лучше дел не иметь.

  • Like 2
  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 минут назад, nedoinet сказал:

В результате нагнули всех твоих "поставщиков" за отсутствие лицензии на радиочастоты и "контрабасные" незарегистрированые базы. А делать лицуху ради пня с полтосом аборигенов это как минимум нерентабельно. 

+ из-за Вас эти операторы огребли кучу проблем, а учитывая вашу неадекватность сделали правильные выводы что с таким долбоклювов вообще лучше дел не иметь.

Та тим під@арам частотним усі не такі, хто не башляє їм за кришування купи нелегальних РЕЗ. Зараз в тих операторів так само купа неоформлених РЕЗ і ніхто чомусь їх не чіпає. І якби я був неадекватним, то я б уже давно пристрелив би тих під@рів, щоб більше нікого не тероризували на замовлення. А так я ще намагаюся відстоювати свої права в правовому полі, дотримуючись законодавства. Хоча тим сукам ніякі закони не писані, творять, що хочуть!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
29 минут назад, FOP_Osypenko сказал:

Та тим під@арам частотним усі не такі

Чуваг, ты сам разворушил осиное гнездо. Качал права не понимая что не прав. Теперь все по закону. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 минут назад, nedoinet сказал:

Чуваг, ты сам разворушил осиное гнездо. Качал права не понимая что не прав. Теперь все по закону. 

Якби я був не правий в чомусь, то ті моніторщики склали б на мене хоч один протокол і передали в суд. І суд мені б присудив штраф за моє якесь порушення. А так вони тільки їздили до мене щодня під двір та мозги мені їб@ли, відпрацьовуючи замовлення нашого бариги мільйонера, що був головою Миргородської РДА.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, FOP_Osypenko сказал:

Якби я був не правий в чомусь, то ті моніторщики склали б на мене хоч один протокол і передали в суд.

Абсолютно не згоден - в нас БС знімали без попередження і лише після тижневої перевірки повернули. Он як...

 

7 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

В результаті нагнули усіх операторів, з якими я співпрацював, і ті відмовилися мені надавати канали зв'язку для мережі.

Блін, так ви ж самі на себе проблеми накликаєте... І на інших також... Як ви цього не розумієте? Дивно...

Відредаговано ISK
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 минут назад, ISK сказал:

Як ви цього не розумієте? Дивно...

Посмотрите  на одухотворенное лицо аватарки.  Что Вас может после этого удивлять?

  • Haha 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від guest105
      при здачі звіту не працюють ключі віл привату.  Дзвонив на саппорт в загальному і всіх непрацює.  Хто як вирішує проблему юзає інші чи болт забили?
    • Від EuroNet
      Доброго дня.підскажіть що потрібно вказувати в 11-му пункті у заяві на регістрацію в реєстр оператора, провайдера? і чи можно в 10-му пункті вказувати район?
      я написав їм в заяві 10-тий і 11-тий пункт так
       
       
      а вони відповіли так:
      Підскажіть що потрібно вказати в 10-му і 11-му пункті?
      Дякую.
    • Від FOP_Osypenko
      Доброго дня, шановні колеги! Вирішив подати звернення до НКРЗІ через некоректну роботу Системи електронної звітності.
      Цікаво, чи в усіх така фігня твориться в кабінеті користувача СЕЗ? Чи лише оце в мене таке одного? Прокоментуйте, будь ласка.
       

       

    • Від FOP_Osypenko
      Якщо Вас дістає постійно безкінечними перевірками нахабний співробітник УДЦР, то пропоную висловити ось такий протест!
       
      Ставимо в прихованому місці точку і налаштовуємо на ній ось такі параметри. Вписуємо замість SSID свого ворога з УДЦР
       
      Тепер в нього буде набагато вища мотивація для стараннішого пошуку незаконного РЕЗ, який до того ж має іменний SSID!
       

    • Від Кеша
      Господа законотворцы, не находите ли некий легкий диссонанс в ст 255 и 243 КУПАП?
      Почему Нацполицию лишили права составлять админку за вхераченый кабель?
      И как с вашей высокой колокольни видится выписывание админматериалов членом НКРЗИ где нибудь в деревне Зачухино где на ближайшие 100 км только один участковый?
      Да что там Зачухино, как сия процедура должна выглядеть в обл центре?
      Вопросы может и риторические, но мало ли, может святые прочитают, задумаются.
       
×
×
  • Створити нове...