Перейти до

Городоцька 224


Рекомендованные сообщения

Потрібен інтернет, бажено не АДСЛ, офісні приміщення, на тереторії близько 30 офісів, здаєм в аренду, для провайдера який запропонує хороший інтернет виділим місце під шафу для забезпечення інтернетом клієнтів, з конкурентів Укртелеком, Вега, але всі на АДСЛ Укртелеком пропонує 5 мбит максемум Вега 15. Можлива конкуренція

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Дам Гігабіт.

Підключу за 10000грн

Гиг тож 10000грн/міс?))

Ти в курсі що хочеш мені трафік по 9,7 грн продати, я з таким успіхом ще транзит по 8грн орендую, і буду мати трафік по 17.7 а не по теперішніх 20))

Відредаговано avalon_007
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

так в чому проблема?  орендуйте транзит не понятно куда і купуйте по 17.7грн/мб...

самі ж написали що потрібний інет... ширину канала не вказали 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

так в чому проблема? орендуйте транзит не понятно куда і купуйте по 17.7грн/мб...

самі ж написали що потрібний інет... ширину канала не вказали

Znet знайомий провайдер, його жарти я розумію, а канал в гігабіт він запропонував за 10000грн, тобто по 9.7 грн за мбит. А транзит я знаю де взяти по 8 грн, ціна получається хороша, бо на даний момент момент мені мбит за 20 грн продають з каналом 650
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Відійшли від теми, так що можу запропонувати місце для шафи для провайдера з хорошими цінами і пропозиціями, або сам куплю трафік по ціні як для провайдера, і стану суппровайдером.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 years later...

яке планується завантаження тих 100М ? Надіюсь розумієте, що повний безліміт 100М за 100грн не буває. При таких малих швидкостях по 12 грн за Мбіт в сам раз.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
22 минуты назад, oles сказал:

яке планується завантаження тих 100М ? Надіюсь розумієте, що повний безліміт 100М за 100грн не буває. При таких малих швидкостях по 12 грн за Мбіт в сам раз.

В ідеалі, я можу надати приміщення для шафи. А Ви на даній тереторії зможете спокійно 15-20 клієнтів підключити. Мені особисто потрібно вихідний канал для камер, так як зараз там АДСЛ з 4 мбітами, а стоять камери 4 мпікс. Тереторія наша. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...