Перейти до

Кто какой антивир юзает?


Рекомендованные сообщения

  • Відповіді 240
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

microsoft security essentials Не нагружает систему и справляется со своей задачей, проблем с ним не было неразу

каспер себя дискредитировал очень давно. но бренд очень раскручен и юзверя наперебой друг другу доказывают что каспер есть гуд...

Юзаю диск с "Нортон Секьюрити" как подставку под чашку....

Программа Касперский Internet Security 2014 продление на 1год 2 ПК - 25 уе

Покупал в Харькове магазин Компьютеры 57

 

Правда раньше покупал за 21 уе сейчас немного подорожало.

Эт у них на опте, а розница на 2 уе больше.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Программа Касперский Internet Security 2014 продление на 1год 2 ПК - 25 уе

Покупал в Харькове магазин Компьютеры 57

не следует забывать об особенностях лицензирования, лицензия продления антивируса, всегда почти вдвое дешевле стартовой (1-й год пользования)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я с 10 года пользуюсь касперским и никогда не покупал стартовую, я просто скачал с сайта касперского и активировал его ключем продления и все. Хотя знаю случай когда человек купил продление в этом году и активировал касперского, а ему вместо 360 дней дали на 2 месяца меньше.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

после долгого сожительства с Avira (до того был и нортон и дрвеб и нод32) таки перешел на MS Security Essentials - нареканий никаких.

Відредаговано GOOSE.KM
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

AVG . Не первый год использую, ушел  с Аваст. Хороший и довольно легкий антивирь, использую ключи до 18го года. Все обновляется, все функционирует. Устанавливаем так же юзерам его.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

AVG . Не первый год использую, ушел  с Аваст. Хороший и довольно легкий антивирь, использую ключи до 18го года. Все обновляется, все функционирует. Устанавливаем так же юзерам его.

С "левыми" ключами?? :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...

після того, як microsoft security essentials зупинив підтримку ХР, щось аналогічне безкоштовне порадите? Довго користувався Комодо-трохи затяжкий для слабеньких машин.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

після того, як microsoft security essentials зупинив підтримку ХР, щось аналогічне безкоштовне порадите? Довго користувався Комодо-трохи затяжкий для слабеньких машин.

А так не интересно?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

після того, як microsoft security essentials зупинив підтримку ХР, щось аналогічне безкоштовне порадите? Довго користувався Комодо-трохи затяжкий для слабеньких машин.

А так не интересно?

 

Так, я читав про цю можливість. Але шукаю більш універсальне рішення. Вчора наткнувся на український антивірус Зілля. Пару років тому пробував - не сподобався. А тут глянув - зовсім інший продукт. Поставив для проби - простий як двері. Так сталося, що я маю багатьом родичам підтримувати компи в робочому стані, люди далекі від техніки і губляться від всяких віконечок з попередженнями, або варіантами вибору той чи іншої дії. Цей поки не турбував...але може він просто не реагує потрібним чином на загрози? Спостерігаю...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 months later...

Минуло 3 місяці з моменту установки українського антивіруса Zillya (Зілля). Поставив на 2 машини, під XP, і...забув про нього. В роботі не заважає, систему не грузить, ніякими лишніми нагадуваннями та попередженнями не дратує. За цей час знайшов:

 - декілька троянів при під"єднані архівної флешки із старими програмами

 - на віндовській збірці завантаженої з інету знайшов якусь пакость, для відсилки даних розробникам

 - після відвідин якогось сайту (трекера чи торенту), Зілля  заблокував та видалив вірус. Відразу зробив детальне сканування, знайшов ще в декількох місцях диску записи цього вірусу - успішно видалив.

 

Користуюсь безкоштовною версією Zillya для домашнього користування - рекомендую.

  До цього декілька років користувався Комодо, але з часом він ставав все об"ємнішим та настирливим. А після глобального зараження, зніс разом з системою.

Відредаговано optalux
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не доверяю я как-то всяким не мейнстримовским антивирям. Не успеют они поймать вирусы, которые так активно клепают и тут-же "лечат" Касперский и компания :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а мне вот при покупке техники в Комфи впарили в подарок вместо скидки  ключики на НОД на 90+120 дней....)) теперь лицензия ))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...