Перейти до

Біллінг система


Рекомендованные сообщения

Шукаю толковий біллінг як аналог до http://www.hydra-billing.ru/але не російський.

Abills, Nodeny, та інше українське зовсім не підходить.

Можливо хтось користується європейськими аналогами?

До 10 тис. абонентів.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

asmodeus из ивано-франковской области негодует :D

 

на ubilling посмотрите

 

и почему именно гидра? она как бы расчитана под гораздо большую абон базу

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Abills не очень-то и украинский.

А какой?

 

а вы сертификаты посмотрите ;) (на главной абилса, справа)

Відредаговано brdm
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Abills не очень-то и украинский.

А какой?

 

а вы сертификаты посмотрите ;) (на главной абилса, справа)

 

Ну так в Рф обязательная сертификация биллинга, вот Асмодеус его и получил. А так то абилс украинский.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хочеться біллінг з нормальним інтерфейсом, без слів "ИПшник", "Абонка", який писали люди які знають що таке OOP, MVC, CI, SCM, HTML5/CSS3/AngularJS, а не адмін на коліні :)

Ясно що ціна буде відповідною.

Гідра якраз класна в тому плані.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

сами на abills, но хочеться что-то более ориентированое на продажи, CRM систему, бизнес модуль. И кстати новая версия abills не особо както, судя по демке. А еще админы жалуються трудно допиливать. Тут хочется или гибкий из коробки, с толковым супортом и CRM при нем или интеграция с существующими CRM, телефонией тогда какбы и пилить не нада, или хорошую болваночку. abills вроде функционал наращивает но все же както по домашнему, по крайне мене 0.57. Вот давайте *банем кластер, или как масштабировать отказоустойчивость и производительность. И как он себя покажет на 10К юзеров, что будет с тазиком если на него вломится авторизаций этак 10000 за 5 минут?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хочеться біллінг з нормальним інтерфейсом, без слів "ИПшник", "Абонка", який писали люди які знають що таке OOP, MVC, CI, SCM, HTML5/CSS3/AngularJS, а не адмін на коліні :)

Ясно що ціна буде відповідною.

Гідра якраз класна в тому плані.

Хвалит гидру, но ищет другой биллинг...  реклама? :)

И при этом про убиллинг плохо отозвался... что ж вы ищете? 

 

Кстати, а разве слова "АЙпишка" и "Абонка" как-то влияет на знание разработчиком всяких там "OOP, MVC, CI, SCM, HTML5/CSS3/AngularJS" ?

..и если написано АЙпишка и Абонка, то биллинг писал админ на коленках? - странная логика! 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Та не хочеться країні-агресору платити такі гроші, в тому то і проблема.

Abills написано на Perl, там ООП апріорі зроблено через ж*. До тогож я бачив код Abills, і решти українських солюшинів, включаючи UserSide, NoDeny, як на мене то там все печально.

А інтерфейс всіх цих рішень можна побачити в їхніх демо.

Хвалю не тільки гідру, LanBilling теж непогане рішення, але всеодно москалі.

Чому ж в нас нема нічого толкового?

 

P.S. На мою думку слова "ИПшник", "Абонка" виступають як маркери для професійного рішення.

Я шукаю рішення яке з самого початку планувалося як повноцінний біллінг, з розумінням бізнес-процесів провайдера, UML-діаграмами, грамотною структурою бази даних, обгрунтованим вибором стеку технологій і тд.

Відредаговано mlevel
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Та не хочеться країні-агресору платити такі гроші, в тому то і проблема.

Abills написано на Perl, там ООП апріорі зроблено через ж*. До тогож я бачив код Abills, і решти українських солюшинів, включаючи UserSide, NoDeny, як на мене то там все печально.

А інтерфейс всіх цих рішень можна побачити в їхніх демо.

Хвалю не тільки гідру, LanBilling теж непогане рішення, але всеодно москалі.

Чому ж в нас нема нічого толкового?

 

P.S. На мою думку слова "ИПшник", "Абонка" виступають як маркери для професійного рішення.

Я шукаю рішення яке з самого початку планувалося як повноцінний біллінг, з розумінням бізнес-процесів провайдера, UML-діаграмами, грамотною структурою бази даних, обгрунтованим вибором стеку технологій і тд.

хочется - пилите, не знаю биллинга который подойдет с такими требованиями, особенно MVC

есть конечно крутые штуки, стоимостью от 1кк зеленых - но вы врятле дорастете до такого

кстати LB говно редкосное судя по отзывам :)

Відредаговано l1ght
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

сами на abills, но хочеться что-то более ориентированое на продажи, CRM систему, бизнес модуль.

Уже давно разрабатывается в ABIllS и внедряется

 

И кстати новая версия abills не особо както, судя по демке.

ту в каждого свой вкус если сравнивать с 0.57 то они тольк по логике меню похожи

 

А еще админы жалуються трудно допиливать.

открою большой секрет есть апи для разработчика и практически все модули описаны (в 0.7х версии)

 

 

 

Тут хочется или гибкий из коробки, с толковым супортом и CRM при нем или интеграция с существующими CRM, телефонией тогда какбы и пилить не нада, или хорошую болваночку.

всегда можно заказать доработку если что то хотите дополнительное

 

Вот давайте *банем кластер, или как масштабировать отказоустойчивость и производительность. И как он себя покажет на 10К юзеров, что будет с тазиком если на него вломится авторизаций этак 10000 за 5 минут?

отлично себя поведёт, но если у вас меньше 50 000 абонентов то кластер Вам точно не нужен

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

До тогож я бачив код Abills,

Чому ж в нас нема нічого толкового?

напевно треба подивитись що змінилось в 0.7, якщо цікавить пишіть в приват

 

думаю зможемо вирішити та реалізувати практично всі побажання замовника в сфері управління бізнес процессом

Відредаговано ~AsmodeuS~
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

И как вам делали расчет стоимости биллинга?

Базовая+модули+хотелки+ за каждые 500 абонов

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Як виявилося з біллінгами в нас печаль. Є не зайнята ніша на ринку, для професійного біллінгу :)

Мы рассматривали эту нишу как-то - извините, делайте сами :)
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Link_172
      Допоможіть, будь ласка, потрібно організувати зону платного wi-fi. Заходить оптика від провайдера підключення по PPPoE. Потрібно, щоб люди які потрапляють в радіус дії wi-fi зони вибивав банер: Чи не бажаєте ви підключитись то такої платної wi-fi мережі і така вартість в годину? Як це все налаштувати?  Чи потрібен буде білінг? Планується працювати із продуктами виробника Mikrotik. 
       
      Прохання якщо можна структурну схему та туторіал налаштування.
    • Від Svitlofor
      Враховуючи ситуацію з блекаутами, треба готуватися до варіантів, коли ті в кого є Старлінк будут надавати до нього доступ й бажано, щоб до цього був налаштований білінг. Вже зараз це актуально в деяких пунктах в Київі, надають публічні доступу до інету через Старлінк, але коли заходить компанія молоді, що починають дивитися ютьб то канал починає гальмувати. В таких випадках треба мати можливість білити доступ, що б видавати наприклад по 1 гб в день на привязку  дівайс по МАС адресі, це як варіант. Наскільки я памятаю із досвіду 10+ років тому, то через старгазер таке можна буде зробити.  Як це апаратно з найменьшими витратами організувати, щоб найпростіший сервак з білінгом був?
    • Від link 111
      Доброго вечора, підскажіть який біллінг хто використовує?
    • Від vop
      Всем Привет! Пламенный!
       
      Понятно, что на локале уже почти из провайдеров никого не осталось, но то таке...
       
      Вопрос идеологически-мировоззренческого плана. Если вы принимаете платежи через приват/24/terminal, включаете ли в функцию Address PreSearch? Вот такой вот просто вопрос.
       
    • Від JoeSnaxEve
      Доброго дня.
      Є невелика мережа, 50 абонів, Зараз інтернет роздає мікротік, гроші не рахує. Підключено все по ПОНу.
      Необхідна допомога в налаштуванні безкоштовного біллінгу (Юбіллінг), зв'язка з мікротіком і налаштування на мікротіку резервного каналу.
      Більш розширено напишу в ЛС або розповім по телефону.
      Дякую!
×
×
  • Створити нове...