Перейти до

Самостоятельный ремонт оборудования Ubiquiti


Рекомендованные сообщения

Я вот не пойму баранов которые хотят сами что-то ремонтировать.

вам что, заняться нечем? или руки чешутся?

отдайте вы сию работу johny - человек работает за сущие копейки, и занимается этим только из за того что идет опт.

нет Бл# - бычье подключило интырнэт и полезло на ютуб смотреть как самому надрочить чтоб стоял  :lol:

 

кстати johny - бесплатный совет тебе

с тех кто тащит девайсы уже после кого-то или вскрытые - дери три шкуры - причем наперед бери сразу деньги.

и не стесняйся слать всех на куй - они тогда лучше платят.

Відредаговано Dictator
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Я вот не пойму баранов которые хотят сами что-то ремонтировать.

вам что, заняться нечем? или руки чешутся?

отдайте вы сию работу johny - человек работает за сущие копейки, и занимается этим только из за того что идет опт.

нет Бл# - бычье подключило интырнэт и полезло на ютуб смотреть как самому надрочить чтоб стоял  :lol:

 

кстати johny - бесплатный совет тебе

с тех кто тащит девайсы уже после кого-то или вскрытые - дери три шкуры - причем наперед бери сразу деньги.

и не стесняйся слать всех на куй - они тогда лучше платят.

 

По вашому якшо я починаю якусь справу по типу діагностики, пайки СМД, БГА, і хочу навчитися щоб не залазити в сра...у і просити майстрів а потім ще чекати місяцями на відремонтовану залізяку(В кращому випадку) - рахуєте мене БИКОМ, то ви сам "БИК"?

 

А то шо ви вище написали чистої води реклама

 

По темі підтримую автора цікавлять схеми, причини поломок(Грози, Вода ітп), діагностика(з чого починати діагностувати, які елементи звонити), пайка і користування мультиметром опускаєм поскільки це елементарні речі, На даний момент знаю якшо в серії НС2 і Локо2 після грози не робить езернет - заміна KENDIN в серії M заміна ЦП так як там немає окремого контролера на ЕЗЕР все йде зразу на проц Атерос якшо мені память не зміняє.

 

Ось хлопець ремонтує НС2 ЛОКО все понятно і доступно ТИЦ, і нема що розказувати на рахунок того що це ВИЩИЙ пілотаж і що для того потрібно 5 років вчитися КПІ і потім ще профільно 3 роки, хто хоче освоїти освоїть, правда є один нюанс - якшо МОЗГІВ немає то в цему ніхто не допоже. 

 

Якшо в когось є притензії до навчання і пізнавання чогось нового хай йдуть ліском.

 

Якшо на форумі є такка піднята тема - ткніть носом.

 

Вдячний за увагу!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 year later...

Добрий вечір! Проблема з точкою доступа litebeam m5, після 3-х місяців роботи ослаб сигнал на 10 дбі, при відстані 6км, перепаяв підсилач потужності ситуація без зміни, вирішив пустити свч ключ під заміну, підкажіть маркування ключа

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Добрий вечір! Проблема з точкою доступа litebeam m5, після 3-х місяців роботи ослаб сигнал на 10 дбі, при відстані 6км, перепаяв підсилач потужності ситуація без зміни, вирішив пустити свч ключ під заміну, підкажіть маркування ключа

при чем тут усилитель передачи, если у вас ослаб сигнал на прием, или я что то не так понял...

SKY13351-378LF коммутатор

BFP740 транзистор по приему

 

ps. В недобимах, иногда, виноват, как не странно, процессор.

pps. Приклейте термоклеем радиатор небольшой, не повредит в любом случае.

Відредаговано johny
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Добрий вечір! Проблема з точкою доступа litebeam m5, після 3-х місяців роботи ослаб сигнал на 10 дбі, при відстані 6км, перепаяв підсилач потужності ситуація без зміни, вирішив пустити свч ключ під заміну, підкажіть маркування ключа

при чем тут усилитель передачи, если у вас ослаб сигнал на прием, или я что то не так понял...

SKY13351-378LF коммутатор

BFP740 транзистор по приему

 

ps. В недобимах, иногда, виноват, как не странно, процессор.

pps. Приклейте термоклеем радиатор небольшой, не повредит в любом случае.

 

Дакую за підказку, ви все вірно зрозуміли, заміний ум по пораді так званого спєца, ще одне я бс бачив но неміг підключитися,

а що про недобіма то правда першу точку купив, через 4 дня замінив по гарантії після 30 хв роботи скидала настройки, другий протянув 3 місяці зачах сигнал, так рік пропрацював з сигналом -90дбі поки не перестав підключатися до БС. Но в підозрах що інтеретелеком заблокував точку з за слабкого сигналу.

 Відложив придбав Аіргрід м5 27 нр, то після грози і цей зачах на 10дбі оказується це такаже параша як і недобім тільки решотками різняться

Відредаговано Роман100
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Інет.укр
      Продам 2011 червоний без sfp 1100грн
      з sfp 1300грн
      rb2011iL-rm 1500грн
      ubnt aircube  400грн
       
    • Від wirelesspro
      Продам роутери Mikrotik RB951Ui-2HnD (Вживані) 
      Повний комплект в неоригінальній коробці.  
      Всі перевірені і прошиті RouterOS v6.49.13 Stable.
      Додаткова гарантія 14 днів.
      Ціна 900 грн шт. 
      Оплата картою, ФОП, Безготівка з ПДВ, Післяплата НОВА Пошта.
      Є ОПТОВІ ЦІНИ.
      Також в наявності інші моделі нових та вживаних роутерів Mikrotik та Ubiquiti.
      0994415780 Владислав 
      Viber

    • Від ubiquiti2024
      Продається велика кількість радіомостів та точок доступу UBIQUITI ,у зв'язку з переходом на оптоволокно.
      Ubiquiti NanoBridge M5 22 dbi-1100 грн/шт.
      Ubiquiti NanoBeam - 1000 грн/шт.
      Ubiquiti AirGrid M5 23 dbi -1100 грн/шт.
      Ubiquiti PowerBeam  -1400 грн/шт.
      Nanostation 2-500 грн/шт.
      Nanostation Loco m5 -600 грн/шт.
      Деталі та кількість уточнюйте в приват!
      Вся техніка провірена та комплектована блоком живлення.В ремонті не була!
    • Від Biker13
      Цікавить питання, може хтось вже пробував. 
      Як можна в ubnt M серії в веб інтерфейсі залишити лише аналізатор спектру і більше нічого?
      Тобто щоб можна було залогінитись (можна і без логіна) на антену та одразу бачити спектр частот і все що там відбувається. Потрібно максимально швидке завантаження і лише одна функція.
      На питання "для чого?" відповідати не буду, нажаль трішки не той час. 
      В кого є ідеї напишіть будь ласка.
    • Від cyi
      новий Ubiquiti EdgeRouter Lite - 4500 грн.
      UniFi AP Outdoor - 4500
      UniFi AP Outdoor 5 - 5200
      UBNT LITEBEAM 5AC-16-120 -  3000
×
×
  • Створити нове...