Перейти до

counter strike 1.6 и mikrotik groove a-52hpn больше 4 людей.


Рекомендованные сообщения

Доброго дня. Є мережа база Groove a-52. Підключено: 3 CPE і ноутбук напряму. Коли крає 2-3 людини то пінг нормальний, коли 4+ починається провал сильний. Підключено на відстані 10,100,300,700 метрів. ACK таймаут виставив на cpe. rtc cts включено,потужність передатчика 18, сигнал в усіх -70 в середньому. Коли більше 3 людей скаженно глючить. Сервер кс одна із CPE. Давайте в цій темі розберемо цю ситуацію. А то часто навіть cs пише що потеря пакетів

Відредаговано DronReviews
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

NS loco, TL 5210G(2); Сам грув підключений до роутера, домашнього ( по кабелю) і я до нього підключений( стандарт n 150 мбіт) так коли я создам сервер за цим wifi то все ок, пінг хоч іноді піднімається, але рідко і грати можна. Експерементував із кількістю пакетів на людину, поставив із 200 до 750, але толку не було. А коли я создав то пінг став нормально. Але хочу узнати чого не так коли хтось створює. Багато трафіка на один cpe? так максимум 3 мегабіти на всю мережу

Відредаговано DronReviews
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

NS loco, TL 5210G(2) и стандарт н, вообще страшно. Как удалось это все связать в ,Н-ке.

скорее всего никак ...

т/е/ по факту там нет никакого н

є одна 110

на яку полосу ? яка частота ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

×
×
  • Створити нове...