Перейти до

не працює днс гугла 8.8.8.8


Рекомендованные сообщения

А днс к поисковым запросам как-то относится?

это смотря как искать;) по названию домена, или по ИП адресу:)
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 123
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Хосподе. Свой DNS(банальный bind) подымается за минуту и больше про него можно не вспоминать. Зачем зависеть от кого-то и раздавать чужие адреса?

Раніше ДНС гугла був надійніший ніж свій.

+1 Никогда неподконтрольный сервис не может быть надёжнее, ну или руки нужно ровнять.

в случае с провайдерами-днищами, я бы доверился больше гугловым серверам.

так что это зависит от ситуации в какой вы находитесь.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

А когда клиентам за НАТом начинает каптчи выбивать по поводу и без - это тоже мелочи и не нужно ничего менять?

 

В нас немає таких проблем. Колись були поки на одній айпішці висіло купа народу. Вирішилося методом виділення великого блоку айпі адрес на всіх, хто за натом.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

в случае с провайдерами-днищами, я бы доверился больше гугловым серверам.

так что это зависит от ситуации в какой вы находитесь.

 

Та суть якщо чесно не в тому. Поставили ще багато років назад ДНС гугла і забулися. І по скільки воно працювало без проблем, то я не думав ні про які ДНСи. Тим більше, що я в адмінці не сильний і адміном не являюся як таким. Але є багато унікумів, які вважають, що якщо ти власник інтернет провадера, то зобовязаний бути гуру адміном. Хоча не розуміють, що адміністрування мереж це не єдине на чому тримається ця галузь. І є купа речей в яких я значно сильніший за багатьох гуру адмінів.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Але є багато унікумів, які вважають, що якщо ти власник інтернет провадера, то зобовязаний бути гуру адміном. Хоча не розуміють, що адміністрування мереж це не єдине на чому тримається ця галузь.

Интересная философия.

Владелец может не быть специалистом и привлекает специалистов для работы

Правильная работа сети это не единственное на чем держится провайдинг?

А на чем же он будет держатся если сеть перестанет правильно работать?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В древние времена у своего ДНС была проблема времени ресолвинга доменов. При относительно небольших скоростях тех времен для резолвинга каждого домена делалось несколько запросов, и все вермена ответов суммировались. Поэтому было выгоднее форвардить запросы на сервера поближе к скоростным магистралям.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Нет своего ДНС сервера по причине не надобности до этого случая. Кто поможет поднять ДНС на микротике добро пожаловать в ЛС)) если на микротике это гемор и готовы помочь с настройкой сервака тоже пишите.

http://lmgtfy.com/?q=%D0%BA%D0%B0%D0%BA+%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%8C+dns+%D0%BD%D0%B0+%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BA
Спасибо! Да да я не написал что за эту работу заплачу))

 

А разве у микротика есть DNS сервер? То, что есть, это скорее кеширующий ДНС прокси, для которого все равно нужны внешние полноценные ДНС сервера для форвардинга... Да и глюкавый он часом - как-то в упор не хотел разрешать некоторые имена, в том числе "*.local". Из-за этого в свое время на работе поднял на виртуалке Ubuntu LTS сервер с bind-ом и потом на него форварднул днс запросы к микротику.  Пару лет крутился - я и забыл о нем, пока не переделали сеть не стали использовать DNS от мелкософт (не спрашивайте, почему %).

Відредаговано BlackVS
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

 

Нет своего ДНС сервера по причине не надобности до этого случая. Кто поможет поднять ДНС на микротике добро пожаловать в ЛС)) если на микротике это гемор и готовы помочь с настройкой сервака тоже пишите.

http://lmgtfy.com/?q=%D0%BA%D0%B0%D0%BA+%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D1%8F%D1%82%D1%8C+dns+%D0%BD%D0%B0+%D0%BC%D0%B8%D0%BA%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BA
Спасибо! Да да я не написал что за эту работу заплачу))

 

А разве у микротика есть DNS сервер? То, что есть, это скорее кеширующий ДНС прокси, для которого все равно нужны внешние полноценные ДНС сервера для форвардинга... Да и глюкавый он часом - как-то в упор не хотел разрешать некоторые имена, в том числе "*.local". Из-за этого в свое время на работе поднял на виртуалке Ubuntu LTS сервер с bind-ом и потом на него форварднул днс запросы к микротику.  Пару лет крутился - я и забыл о нем, пока не переделали сеть не стали использовать DNS от мелкософт (не спрашивайте, почему %).

 

Плюс ко всему наблюдалось, что у пользователей OS Android иногда встречаются проблемы с плеймаркетом при ипользовании DNS микротика.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну людям же не зоны свои держать надо, а в роли кеширующего - почему бы нет, пусть форвардит 3-4 проверенным сервисам включая гугль.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну людям же не зоны свои держать надо, а в роли кеширующего - почему бы нет, пусть форвардит 3-4 проверенным сервисам включая гугль.

И как это решит проблему ? ляжет завтра внешний днс или заблочит как гугля потому что много запросов и что ? свой днс ставить нужно и не чпокать себе моцг. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

+1 до думки тримати власні днс-сервери

публічний безкоштовний може у довільний момент зникнути, і ніхто вам нічого не винен

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хосподе.

Свой DNS(банальный bind) подымается за минуту и больше про него можно не вспоминать. Зачем зависеть от кого-то и раздавать чужие адреса?

ну если все делать правильно и хорошо то их надо поднять 2шт .... но если не заморачиваться то и 1 хватит, настраивать там и вправду нечего .... разве только разрулить от кого можна рекурсивные запросы принимать и обрабатывать

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну людям же не зоны свои держать надо, а в роли кеширующего - почему бы нет, пусть форвардит 3-4 проверенным сервисам включая гугль.

опять возвращаемся к списку внешних халявных серверов :)

 

кроме того жирный плюс своего сервера что он находится в твоей сети и таким образом отвечает за пару мс если запрос кеширован.... а до гугла и других еще надо добежать ....

Відредаговано Lynx100
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Правильная работа сети это не единственное на чем держится провайдинг?

 

1. Це не єдине на чому тримається бізнес.

2. Правильна робота мережі залежить делако не лише від адміна.

 

 

 

Владелец может не быть специалистом и привлекает специалистов для работы
 

 

Так і робимо, але адміна на ставку поки не маємо в штаті. Проблема навіть монтажника толкового знайти зараз не те що адміна. В великих містах можливо легше, а тут спеціалістів можна на пальцях перерахувати. Та і толкові адміни і програмери працюють в основному на іноземних замовників і заробляють від штуки баксів і більше. А ми не можемо фізично запропонувати такі зарплати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так і робимо, але адміна на ставку поки не маємо в штаті. Проблема навіть монтажника толкового знайти

А зачем вы вообще провайдингом занимаетесь? Жесть какая-то.
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

А зачем вы вообще провайдингом занимаетесь? Жесть какая-то.

 

А навіщо ви задаєте дурні запитання? Це що я винен, що з кваліфікованими кадрами проблема? Ну можливо у вас працюють джашмути і роблять як попало і ви вважаєте це нормальним. Я не знаю. В фотогалереї стільки кошмарів, що то жесть і на кожному будинку в будь якого конкурента можна знайти кошмари вроді сопель і павутин з кабелів і тому подібного. Оце реальна жесть. Я навіть слухати не хочу подібного в свій адрес, коли в місті в нас саме толково і акуратно збудована інфраструктура. Коли я прокладав внутрішньо кабелі по своїх коробах, в жодного провайдер на той час ще не було жодної труби і все йшло соплями через вікна. Ми єдині, хто не попав під зрізання кабелів які йдуть по дахах і через вікна. Різали попереджуючи за місяць всім провайдерам жеки по вказівці міської ради. Якби не різали, то б досі всі дахи були в павутинах і текла вода в людські системники, хоча навіть після зрізання встигли понатягувати і по вікнах. А як київстарівські "інженери" між підїздами понатягували по повітрі на тросі в гофрі витухи, щоб оптику не заводити в кожен підїзд і не ставити майданчики де нема можливості крім як по зовні завести. Щоб горіло файно під час грози. А ми вклалися і завели в кожен підїзд оптику і поставили в кожному підїзді кероване обладнання. А можна було би адміна на повну ставку взяти замість цього, або не розвиватися і не підключати доми і взяти адміна. Ну не виходить все одразу, Приходиться сильно економити, бо гривні перетворилися в папірці, а абоненти продовжують цими папірцями оплачувати. За пару тисяч гривень ніякий спеціаліст не піде, а платити на порядок більше ми просто фізично не можемо, не тому, що дурні і займаємося не тим, а тому, що люди бідні. Країна бідна. Тому ми звертаємося до спеціалістів тільки тоді, коли це необхідно. По факту. 90% роботи адміна ми виконуємо самі, а за щось складніше вже платимо.
Працюємо наскільки це можливо в теперішній економічній ситуації. Все вперлося в низьку дохідність. Відносно курса долара дохідність в нас впала в 5 раз. Я краще на літо свічами запасуся. Свіч і сам налаштую, а адмін без обладнання нічого не начарує. Це ще народ ми в основному сидимо на старій матеріальній базі. Уявіть собі, що курс буде тільки рости, а з часом прийдеться апгредитися або міняти обладнання яке вийде з ладу. Маючи ті мізерні гроші я краще їх правильно вкладу, щоб вижити і вирости до більш серйозного рівня, щоб можна було і адміна висококваліфікованого на повну ставку взяти і ще багато чого, ніж буду виглядати тру провайдером в очах людей, які судять дуже субєктивно.
Більше 10 років займаємось провайдерством без інвестицій, лише своїми силами. Займалися б не тим - давно б загнулися і закрилися або продалися. Знаю таки, в кого було все. І толкові адміни і монтажники і машини і купа інструмента. І загнулися. Не виволочили після обвалу гривні.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Эти вопросы не дурные, они правильные. Сами говорите что хреново админите, так зачем же пытаться делать эту работу?

Кадров везде полно, всегда все упирается в деньги.

И если вы экономите на всем(сами админите, сами кабеля тягаете) - вы никогда из дворовых масштабов и не вырастите, и денег никогда не будет. Замкнутый круг, это закон бизнеса.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Эти вопросы не дурные, они правильные. Сами говорите что хреново админите, так зачем же пытаться делать эту работу?

Кадров везде полно, всегда все упирается в деньги.

И если вы экономите на всем(сами админите, сами кабеля тягаете) - вы никогда из дворовых масштабов и не вырастите, и денег никогда не будет. Замкнутый круг, это закон бизнеса.

KaYot не соглашусь с вами ,мне как то пришлось погнать своего админа в шею банально и за лени и пох%#зма к работе ,и поверьте денег я платил ,но после я решил сам вникнуть и не 1 ночь сидел и читал локал и не только ) спасибо людям кто тыкал носом в том числе и ВАМ  и тем кто помогал  саморазвиватся ,на сегодня я себя не как не чувствую ущербно ,и не брезгую помогать ребятам тянуть кабель .

p/s но чтоб  не вникнуть в азы сети и банально зачем держать свой днс для меня ШОК

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Смешно. Полемику развели на 4 страницы, а проблема - выеденного яйца не стоит. Плюс понты, куда без них ) Проще будьте, граждане, всегда найдется тот, у кого длиннее. Мира и добра всем.

Відредаговано Darth Vader2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

И если вы экономите на всем(сами админите, сами кабеля тягаете) - вы никогда из дворовых масштабов и не вырастите, и денег никогда не будет. Замкнутый круг, это закон бизнеса.

 

Давно виросли. Кабелі теж тягнемо не самі. Нам потрібна була ще одна бригада монтажників для побудови мереж, то де тільки не шукали і в кого тільки не питалися. Обяви подавали і толку нуль. Наразі поки є кому тягнути, але ті люди в нас колись раніше вже працювали в якості підряду. Тобто повезло. А так частина в АТО, частина в Польщі. Частина ще десь за кордоном. Ті що залишилися працюють в інших провайдерів і є їхніми фанатиками. Навіть за вищу платню не хочуть йти. Раніше таких проблем навіть близько не було. За останніх півроку на дошках оголошень тільки і висить реклама про пошук працівників на роботу. Реальний брак кадрів в країні. Знайти монтажника ліній звязку, зварщиків і так далі - це не продавця в магазин на касі стояти. Таких людей реально в місті доволі мало. І практично всі вони не сидять без роботи.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
публічний безкоштовний може у довільний момент зникнути, і ніхто вам нічого не винен

 

 

эм...вы правду считаете, что гугл может исчезнуть быстрее, чем какой-то сельнет? :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

публічний безкоштовний може у довільний момент зникнути, і ніхто вам нічого не винен

 

 

эм...вы правду считаете, что гугл может исчезнуть быстрее, чем какой-то сельнет? :)

 

днс может исчезнуть или перестать быть бесплатным, или будет свою рекламу пихать

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

как отдельный сервис - теоритически да, но они ж понимают. что 100500 млн устройств завязаны на них, всякие кофейни и рестораны в Европе выдают его.

https://cloud.google.com/dns/

вот кстати платный

 

когда есть возможность ставить локальный - то конечно лучше его, у меня пинг в гугл днс долетает до 30мс, это не показательно конечно, но миллионе запросов цифра ощутимая

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...