Перейти до

Кондиціонер


Рекомендованные сообщения

Только инвертор.

И обязательно резерв. Лучше вместо одного мощного два средних. Если денег не много берите хотя бы с коэффициентом по мощности 1.5

Так же кондер не должен работать на пределе ибо быстро сдохнет.

Если вам к примеру нужно отвести 10кватт тепла то нужно брать пару кондеров суммарным теплоотводом 15кватт без напряга. Если один сдохнет, второй продержится под полной нагрузкой пока первый не отремонтируете.

Відредаговано Den_LocalNet
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Нужность инверторных кондеров слегка преувеличена.

Стоит много лет обычный, кушать не просит. Ну свет мигает при включении, проводка напрягается - фиг с ним.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В одних клієнтів стоїть два daikin інверторні, один 9 другий 12 (можу помилятися), дістались вони їм б.у. стоять вже більше 1,5 року, один в резерві (9). за 1,5 роки daikin 12 вийшов з ладу два рази, перший раз на платі керуванні внутрішнім блоком не по зрозумілих причинах вилетів діод який стоїть перед реле яке включає вентилятор на зовнішньому блоці, але відремонтувалось з комплектуючих з радіо магазину, а це не давно вийшов з ладу не може охолодити приміщення, походу перезаправити потрібно, що саме цікаво він за цей період простояв тільки 2 дня, працював без передишки, бо його трошки мало, температура в середині приміщення 19 - 20 градусів зимою, літом 21 - 22.   Ще на одному об'єкті стоїть LG (7),(брався новий, термін експлуатації на даний час 7 місяці) звичайний, зиму пережив, але вентилятор на зовнішньому блоці потрібно замінити, і коли сильно холодно на вулиці довго охолоджує приміщення, чого так не знаю. На такі кондиціонери потрібно ставити зимовий комплект, як мінімум регулятор обертів вентилятора зовнішнього блоку, щоб він не зупинявся, а то зимою примерзає.

 

Я порекомендував брати як мінімум два кондиціонери, можна один потужніший другий дешевше ), і тільки інверторні, вони не розраховані працювати в морозах, але якось працюють. Ще по можливості ставити зимний комплект, дорого, але ремонтувати потім кондиціонер дорожче. 
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

і тільки інверторні, вони не розраховані працювати в морозах,

Чудово працюють, якщо не брати китайського чи корейського лайна. Дайкіни, Міцубіші, тільки інвертор.

В мене років 10 круглодобово працює звичайний Дайкін і інверторний Міцубіші - проблем нуль.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

×
×
  • Створити нове...