Перейти до

АМКУ против Сумиобленерго


Рекомендованные сообщения

Я понял, разум потерян. Земля крестьянам, заводы рабочим. Потом гулаги, раскулачивание. 38 статья, Иваны Денисовичи. Вон кулак, смотри построил километр кабеля. Расстрелы, ссылка. Успехов.

Ну это как-бы европейский опыт. Не похоже что у них разум потерян. Они уже набили шишки на этом, нам остается только скопировать.

Если вас не устраивает европейский принцип хозяйствования - есть выбор... Павлобор предложил вараиант.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 187
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ  КОМІТЕТ  УКРАЇНИ СУМСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ, РІШЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНОЇ КОЛЕГІЇ 15 липня 2016 року N24, Справа 02-06/07-2015 Про порушення законодавства про захист економ

Темнее всего перед рассветом. А я знаю, что он начнется еще в этом десятилетии. Я хочу уехать. Куда-нибудь туда, на Запад, вслед за миллионами хватких, трудолюбивых, предприимчивых, умных. За милли

Оригинал документа тут  

Posted Images

Езжай в днр. Там уже все как ты хочешь.

Полная национализация и отжим. Рабы ходят на работу за пайку.

Відредаговано Кеша
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Я понял, разум потерян. Земля крестьянам, заводы рабочим. Потом гулаги, раскулачивание. 38 статья, Иваны Денисовичи. Вон кулак, смотри построил километр кабеля. Расстрелы, ссылка. Успехов.

Ну это как-бы европейский опыт. Не похоже что у них разум потерян. Они уже набили шишки на этом, нам остается только скопировать.

Если вас не устраивает европейский принцип хозяйствования - есть выбор... Павлобор предложил вараиант.

Европейский опыт гулагов???

Ты где то потерялся в истории.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

До тех пор пока инвестиции бизнеса не будут защищены законом эта страна обречена на уровень Сомали. Канком построил, павлобор отжал Хули. Все в норме. Какая нах Европа, это пещерный уровень.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Я понял, разум потерян. Земля крестьянам, заводы рабочим. Потом гулаги, раскулачивание. 38 статья, Иваны Денисовичи. Вон кулак, смотри построил километр кабеля. Расстрелы, ссылка. Успехов.

Ну это как-бы европейский опыт. Не похоже что у них разум потерян. Они уже набили шишки на этом, нам остается только скопировать.

Если вас не устраивает европейский принцип хозяйствования - есть выбор... Павлобор предложил вараиант.

Европейский опыт гулагов???

Ты где то потерялся в истории.

 

Прежде чем тренироваться в хамстве предлагаю все таки изучить как это делается в других странах.

После изучения вам полегчает - уверяю Вас.

Далеко в историю лезть не надо.

 

Еще вопрос.

Отбор того, что сделано неправильно/нечестно/незаконно/(украдено ранее) вы считаете отжимом?

Напомню - Установка столба на чужой земле является именно незаконной (считайте что часть земли украдена у ее владельца)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

До тех пор пока инвестиции бизнеса не будут защищены законом эта страна обречена на уровень Сомали. Канком построил, павлобор отжал Хули. Все в норме. Какая нах Европа, это пещерный уровень.

Такое предчувствие что именно Вы хотите сделать Сомали.

Ваши же слова, что имея документы на покупку столбов, можно их втыкать где угодно.

Втыкните посреди проезжей части, а потом нойте что нет защиты инвестиций.

Відредаговано aklex
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вы перевираете. Землю нужно оформлять и платить за неё. Но это не повод для отжима чужой опоры нищебродами. Не оформили землю? Нема питань. Припис на демонтаж и все. А не забрать и национализировать. Это чистый бандитизм.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Напомню - Установка столба на чужой земле является именно незаконной (считайте что часть земли украдена у ее владельца)

Украдена земля? Верните землю. Опору никто не имеет права забрать. И ни один суд имени павлабора не признает право собственности за чужой опорой.

 

Проведем аналогию. Ваша машина припаркована с нарушением ПДД. Вы приходите, а вам говорят, что машина уже ни хрена не ваша. А громады. Чистая Европа Бл#.

Відредаговано Кеша
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Вы перевираете. Землю нужно оформлять и платить за неё. Но это не повод для отжима чужой опоры нищебродами. Не оформили землю? Нема питань. Припис на демонтаж и все. А не забрать и национализировать. Это чистый бандитизм.

Кеша, уговорил... Припис на демонтаж и все. Твои опоры национализировать не будем.

Тыж нормальный пацан!

Не то что хамлюги с облов.

 

Даже больше того, ты знаешь в чем суть договора концессии?

Там инвестор получает полную компенсацию по инвестициям+плановая прибыль.

 

А знаешь что такое верховенство права?

Это когда буква закона стоит на втором месте.

 

То есть ты классный пацан, инвестировал в село денег, возникает вопрос - и чо сразу национализация?

Ведь если исходить из норм Конституции, на которую кое кому насрать,

то в разрезе сказанного выше, ты находишься в позитивном состоянии.

Что это означает, как на подобные вопросы смотрит ЕСПЧ.

А он рассматривает вопрос так.

Есть гражданин Украины, который желает получить интернет и имеет на то финансы,

есть Кеша, который может реализовать желание человека, к тому же сам гражданин Украины и имеет гарантированное право заниматься бизнесом.

Для реализации своих прав,

вы по незнанию немного нарушили закон, в чем искренне сожалеете и готовы даже к демонтажу опоры и приведению земли в первичное состояние.

 

Теперь вопрос - кому вы мешаете, нарушив закон при реализации своего права?

На самом деле, это ключевой вопрос в твоем случае.

 

Ответ - никому вы не мешаете, более того ни чьих прав вы не нарушили.

Даю 95% что в случае конфискации твоих опор, ЕСПЧ станет на твою сторону.

И даст предписание - провести конкурс и оформить договорные отношение с громадой.

Это если тебя начнут демонтировать и национализировать,

но если в село зайдет пров, а ты его не пустишь на опору, или увалишь непомерную цену, то ЕСПЧ даст добро на национализацию твоих опор.

 

Но договорные отношения нужно будет оформлять в любом случае.

 

Сумыоблэнерго, Канком со стороны ЕСПЧ будут наказаны потому что они грубо нарушают права третьих лиц.

Поэтому есть такая пословица - живи по Божески.

И будет тебе счастье.

Відредаговано pavlabor
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вы перевираете. Землю нужно оформлять и платить за неё. Но это не повод для отжима чужой опоры нищебродами. Не оформили землю? Нема питань. Припис на демонтаж и все. А не забрать и национализировать. Это чистый бандитизм.

 

Вы похоже читаете через слово поэтому смысл теряется.

Для "отжима"  предлагается 2 варианта

1) Отдать столбы в концессию. Это значит что деньги за столб и его установку вернет громада ( но не сразу). При этом у вас будет на несколько лет монопольного права на их пользование.

2) Демонтировать и отдать столбы - они же ваши. Только посчитайте, что демонтаж, плюс выравнивание участка как было раньше плюс штраф за незаконную установку окажутся дороже, чем их вообще не трогать.

При этом сакральное право собственности на сами опоры никто не отбирает, все по доброй воле.

 

 

 

 

Напомню - Установка столба на чужой земле является именно незаконной (считайте что часть земли украдена у ее владельца)

Украдена земля? Верните землю. Опору никто не имеет права забрать. И ни один суд имени павлабора не признает право собственности за чужой опорой.

 

Проведем аналогию. Ваша машина припаркована с нарушением ПДД. Вы приходите, а вам говорят, что машина уже ни хрена не ваша. А громады. Чистая Европа Бл#.

 

Аналогия с машиной немного не верная но все же. Вы приходите, а машины нет - она на штраф площадке - она уже не ваша, до тех пор пока не оплатите штраф.

Разве не так это сейчас работает?

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вы путаете.... нихера пример не правильный, Они бабки на этом зарабатывают, еще хватает наглости требовать мзду с громад за совместный подвес!!!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Аналогия с машиной немного не верная но все же. Вы приходите, а машины нет - она на штраф площадке - она уже не ваша, до тех пор пока не оплатите штраф.

Разве не так это сейчас работает?

Нет, это не так сейчас работает. Никто не аннулирует право собственности записанное в свидетельстве о регистрации. Впрочем ладно, я устал спорить. Ебитесь как хотите. Насилуйте облы своим маразмом. Чхать они на вас хотели. Відредаговано Кеша
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Аналогия с машиной немного не верная но все же. Вы приходите, а машины нет - она на штраф площадке - она уже не ваша, до тех пор пока не оплатите штраф.

Разве не так это сейчас работает?

Нет, это не так сейчас работает. Никто не аннулирует право собственности записанное в свидетельстве о регистрации. Впрочем ладно, я устал спорить. Ебитесь как хотите. Насилуйте облы своим маразмом. Чхать они на вас хотели.

 

Во-первых аналогия совсем кривая была,

во-вторых  ни столбы ни документы на них никто не собирался отбирать. :facepalm:

 

Аргументы походу закончились, остались только обзывательства.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вот опора облов, я подключал свой узел к электричеству в 2014 г.

Заплатил 1800 грн за 2 квт

Обл поставил 9 опор (300м до трансформатора) натянул сип, зажимы, сделал заземление, поставил учет.

Ну гдето косарей на 20 обл попал.

С чего Вы решили, что Облэнерго вообще "попал" на деньги?

 

Во-первых, суммарная плата абонентов за подключение в сумме за год примерно соответствует себестоимости работ. Смотрим отчет Сумыоблэнерго за 2015 год:

 

https://www.soe.com.ua/fileadmin/template/docs/connection/4kvartala2015.pdf

 

За 2015 год подключено 1758 абонентов, которые заплатили за стандартное подключение 13712 тыс.грн. При этом  фактическая себестоимость строительства составила 15392 тыс.грн. Рассказать, как и в "чью сторону" Облэнерго рассчитывает фактическую себестоимость подключения?

 

Во-вторых, разницу между фактической себестоимостью и полученной от абонентов оплатой - Облэнергу компенсирует государство в следующем, 2016 финансовом году.

 

Я в начале 2016 года подключалась к электросетям Сумыоблэнерго по схеме стандартного подключения. Так вот, Сумыоблэнерго задержало подключение на 2.5 месяца, пока им не пришла компенсация за стандартные подключения, которые были сделаны в 2015 году....

Відредаговано Uliska
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

кеша и нехочуха

 

у меня есть вопрос

 

скажите ваша позиция она базируется на сугубо теоретических доводах или есть все же практика ?

есть ли у вас отношения с ними ( договора на совместный подвес?)

если есть, то как у вас сложились с ними отношения 

или как вы с ними решаете все неудобные вопросы

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Отношения могут складываться или не складываться с девушками , а "решать вопросы"  не по моей части.

Я свой первый суд с облэнерго выиграл еще лет десять тому назад.  А в силу того что в свое время я шесть лет отработал в энергетике и волею судеб  лично знаком и общаюсь с первыми лицами облэнерго , я занимаю ту позицию, которую занимаю.

Мне так же как и Кеше лениво продолжать полемику и  потому предоставляю всем остальным право бегать вокруг столба и пытаться трахнуть самого себя в задницу.

Посмотрите цену СБ 95 и посчитайте сколько она будет окупаться даже с учетом установки и оформления доков на нее.

Запомните раз и навсегда - зависимость хуже семиведерной клизмы (с)

Завтра облэнерго издаст приказ  о запрете совместно подвеса по причине ___________   ( впишите любой довод ) и я посмотрю на ваши истерики.  А в том что облэнерго рано или поздно так и сделает можно не сомневаться. Вы строите бизнес "на песке".  А тем кто это делает лучше не мешать.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

До тех пор пока инвестиции бизнеса не будут защищены законом эта страна обречена на уровень Сомали. Канком построил, павлобор отжал Хули. Все в норме. Какая нах Европа, это пещерный уровень.

Кеша, я не участник судебного спора.

Построил ли Канком и что такое защита законом инвестиций?

Давай попорядку.

Застройщик решил построить дом и распродать квартиры.

Пришел покупатель, продаван выложил несколько предложений - вот, вот, вот и вот хороший дом.

Покупатель квартиры, кстати тоже инфестор спрашивает

- а чем они отличаются?

- ну тут лифт один, тут два+грузовой, утепление, современная планировка, оснащен современными системами телекоммуникаций...., и стоит всего то стопицот миллионов.

- фигасе как дорого!

- ну утепление минеральной ватой, раздельные счетчики на тепло и всего то за стопицот миллионов оно ваше!

- мое?

- да!

- все?

- да!

- хорошо беру.

И взял, бабулеты заплатил, поселился, но когда решил подключить инет оказалось что стояки не его!

Что за хрень?

Он в Канком

- вы вообще кто такие?

- мы инвесторы! Построили стояки для вашего мальчика! Арендуйте не дорого, стопицот миллионов.

- Хех! Так я когда покупал квартиру мне предоставили проект в котором стояки были включены и я инвестировал и в строительство стояков в том числе!

То что стояки были в проекте изначально подтверждено экспертизой, о которой упоминается в судебном постановлении

 

Відповідно до п. 2 висновку експертів № 4743/13-42/5739/13-35/2242/2243/14-35 від 28.02.2014 р. робочою документацією багатоквартирного житлового комплексу по вул. Виставковій в с. Чубинське Бориспільського району Київської області (Житлова секція 1/1 - книга 1, том 1; Житлова секція 3/1 - книга 2, том 1), розробленою ФОП ОСОБА_9 відповідно до технічного замовлення П-1022/1-МЗВ, запроектовано влаштування в багатоквартирному житловому комплексі за адресою Київська область, Бориспільський район, с. Чубинське, вул. Виставкова, 8, та будинку № 2, розташованого за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Чубинське, вул. Виставкова, секція 1/1 та секція 3/1, наступних внутрішніх мереж і пристроїв телекомунікацій: зв'язок, проводові мовлення, телебачення.

 

Робочими кресленнями передбачено закладання кабельних каналізацій для мереж проводового мовлення, зв'язку, телебачення, шляхом виконання: горизонтальних проводок по цокольному поверху із металевих труб і проводками в основі підлоги із ПВХ труб діам. 20 мм; вертикальних проводок із ПВХ труб діам. 20 мм, 38 мм, 56 мм, розташованих у слабкострумових стояках, які, в свою чергу, розташовані в закритих нішах стін міжквартирних коридорів по осям « 71» і «Е/1» секції 1/1, осям « 49» і «Е/1» секції 3/1 (абз. 2 п. 2 висновку).

 

Собственно и понятно, в этом же решении есть обгрунтування строительных норм

 

Проектування нових і реконструкція одноквартирних та багатоквартирних житлових будинків здійснюється відповідно до Державних будівельних норм України ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення», затверджених наказом Держбуду України № 80 від 18.05.2005 р., вимоги яких є обов'язковими для юридичних і фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності на території України незалежно від форм власності та відомчої належності.  

 

Згідно з розділом 5 ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення» для забезпечення санітарно-гігієнічних умов і безпечної експлуатації квартир, житловий будинок обладнується необхідним інженерним обладнанням, інженерними комунікаціями та технічними пристроями, а саме - ліфти, сміттєвидалення, водопостачання і каналізація, опалення, вентиляція, кондиціонування, газопостачання, електротехнічні пристрої, автоматика, системи зв'язку та сигналізації.

 

Так, пунктом 5.45 ДБН В.2.2-15-2005 «Житлові будинки. Основні положення» житлові будинки обладнують мережами і пристроями телекомунікацій загального користування (зв'язку, телебачення, проводового мовлення), а за необхідності влаштовують окремі приміщення для їх організації.

Выходя из этого, дом не может быть построен, а квартиры проданы, без выполнения строительных норм.

А покупатель квартиры, инвестор покупая квартиру, не обязан проверять будет ли в ней пол, крыша, вода и пожаробезопасный проход к квартире - все это контролируется на уровне проектирования, строительства и сдачи объекта в эксплуатацию.

 

Получается что так положено согласно строительных норм, проекта и это подтверждено экспертизой что в стоимость квартиры входят стояки.

Тогда откуда взялся Канком, да и еще с эксклюзивным договором на предоставление телеком услуг исключительно у него и не у кого больше?

Что за юристы работают в этом загадочном инвесторе Українсько-американсько-швейцарським товариством з обмеженою  відповідальністю «Канком».

И какого из инвесторов должно защищать законом государство?

 

Кеша что такое пещерный уровень, это наказать Канком, или владельцев дома?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

кеша и нехочуха

 

у меня есть вопрос

 

скажите ваша позиция она базируется на сугубо теоретических доводах или есть все же практика ?

есть ли у вас отношения с ними ( договора на совместный подвес?)

если есть, то как у вас сложились с ними отношения 

или как вы с ними решаете все неудобные вопросы

Он не понял твоего вопроса.

Но рекомендация все равно ценна - не строите бизнес "на песке", подходите к вопросу фундаментально, как Канком, облэнерго!

И возможно через 100 лет, суд признает что вы правы, правда даже нехочуха, десять лет назад выиграл суд с облэнерго...

Відредаговано pavlabor
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Речь идет о облэнерго, придурок!

Не поверишь, но мы тут про облэнергы и ведем тихую беседу.

 

Могу только порадоваться за Вас т.к. я не знаю ни одного провайдера, у которого бы эти допуски были бы.

Давай угадаю..., ни у кого нет, а ты не такой!

 

attachicon.gifImage0002.JPG

 

 attachicon.gifImage0004.JPG attachicon.gifImage0005.JPG

 

attachicon.gifImage0003.JPG

 

Точно такие-же, только выданы другой конторой, области то разные

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Но сидит публика , ковыряет в носу и мечтает как она нагнет облэнерго.   Не будите лихо пока оно тихо.

Публика не просто ковыряет в носу, публика таки нагибает облэнергов в той части, в которой облы неправы: в части выковыривания из носа стоимости совместного подвеса. ИМХО И так должно быть.

А соблюдать ПУЭ и т.п. надо по-любому, потому что тут расплачиваться жизнью человеческой придется.  

 

Все правила написанны чьей-то кровью, и лучше, чтобы не нашей, поэтому их и надо соблюдать в любом случае

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вы уж совсем упоротые.  Я у вас спрашивал ГРУППУ   , а не корочки , которыми награждают уборщицу в энергетике БЕЗ ДОПУСКА для проведения работ в ЭЛЕКТРОУСТАНОВКАХ.

А группы бывают разные...в данном контексте нужно третью , а еще лучше четвертую . Чем именно четвертая лучше третьей читайте в первоисточниках.

Повторяю для тех, кто на бронепоезде- ГРУППА какая у вас  ???????????

Группа, Карл ?!

 Подсказка - Это такая отдельная книжечка ,плять.

Відредаговано нехочуха
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вы уж совсем упоротые.  Я у вас спрашивал ГРУППУ   , а не корочки , которыми награждают уборщицу в энергетике БЕЗ ДОПУСКА для проведения работ в ЭЛЕКТРОУСТАНОВКАХ.

А группы бывают разные...в данном контексте нужно третью , а еще лучше четвертую . Чем именно четвертая лучше третьей читайте в первоисточниках.

Повторяю для тех, кто на бронепоезде- ГРУППА какая у вас  ???????????

Группа, Карл ?!

 Подсказка - Это такая отдельная книжечка ,плять.

Уважаемый ЦАРЬ попрошу Вас чуть сменить тон

а то как то слишком много эмоций 

в место того что б тут температуру поднимать

покажите пример на себе

покажите ГРУППУ (как пример) что б люди понимали что вы от них хотите

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

http://picpool.ru/udostovereniya_po_elektrobezopasnosti_695278/

 

Это вам первый попавшийся образец.

И уточняю - я от вас ничего не хочу. Мне накакать. "Хотят" правила.

На этом кланяюсь и присоединяюсь к Кеше в роли наблюдателя.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від pavlabor
      Сьогодні, 15 грудня, Антимонопольний  комітет України оштрафував оператора телекомунікацій ТОВ «Лайфселл» за порушення статті 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», а саме - поширення неправдивої та неточної інформації щодо лідерства у наданні певних послуг.
      Антимонопольний комітет встановив, що в різні періоди рекламної кампанії «Лайфселл» поширював такі твердження:
      «Приєднуйтесь до лідера нового покоління Інтернету! Краще покриття 4,5G», обґрунтовуючи вказане твердження наявністю лідерства у кількості спектру в діапазонах 2600 МГц та 1800 МГц в перерахунку на одного абонента. Водночас про якості лідера четвертого покоління інтернету свідчить не лише цей параметр, а низка: щільність розміщення базових станцій, ємність радіомережі, її оптимальні налаштування, кількість абонентів та їхня активність тощо. 
      «№ 1 В РОУМІНГУ ДЛЯ ІНТЕРНЕТУ», на основі порівняння вартості своїх базових тарифів з базовими тарифами конкурентів. При цьому не враховувалося наповнення базових пакетів (наприклад, конкуренти пропонували додаткові послуги безлімітного меседжингу, а відповідач - ні).
      «# 1 ДЛЯ СМАРТФОНІВ», обґрунтовуючи це твердження визначеним на основі опитування відсотком проникнення смартфонів у власній мережі мобільного оператора. Водночас пересічний споживач, який не є спеціалістом у телекомунікаціях, може не зрозуміти це роз’яснення та сприймати його як твердження про лідерство у якості надання послуг у порівнянні з конкурентами.
      На основі аналізу зібраних даних Комітет дійшов висновку, що поширення оманливої інформації щодо «лідерства» в окремих видах послуг без належного обґрунтування та з використанням технічної термінології, могло надати ТОВ «Лайфселл» неправомірних переваг та поставити компанію у більш вигідне становище в порівнянні з конкурентами.  Відтак поведінку оператора визнано недобросовісною конкуренцією та накладено штраф у розмірі 10 467 543 грн.
    • Від pavlabor
      Херсонское отделение АМКУ ВИРІШИЛА:
      1. Визнати, що публічне акціонерне товариство «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» (ідентифікаційний код 05396638) у період з 2014 року по теперішній час займає монопольне (домінуюче) становище на ринку послуги з доступу до інфраструктури об’єктів ПАТ «ЕК «Херсонобленерго», шляхом надання в користування опор повітряних ліній для сумісного підвішування телекомунікаційних мереж, на території Херсонської області в межах розташування місцевих (локальних) електричних мереж, що перебувають у власності ПАТ «ЕК «Херсонобленерго», з часткою 100 відсотків.
      2. Визнати, що публічне акціонерне товариство «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» (ідентифікаційний код 05396638), спонукаючи провайдерів та операторів телекомунікацій під загрозою демонтажу багатоканальної кабельної мережі, розміщеної на опорах повітряних ліній, власником яких є ПАТ «ЕК «Херсонобленерго», здійснити заміну вже встановлених споживачами кронштейнів (траверсів) на опорах повітряних ліній (згідно з укладеними договорами) на нові кронштейни (траверси), які виготовлені серійно самим власником опор повітряних ліній, без надання можливості цим споживачам здійснити відповідні заходи щодо приведення конструкцій встановлених кронштейнів (траверсів) у відповідність до вимог Правил улаштування електроустановок, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 5 січня 2006 року No 3 (зі змінами), вчинило порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, шляхом вчинення дій, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.
      3. За порушення, вказане у пункті 2 резолютивної частини рішення, накласти на публічне акціонерне товариство «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» (ідентифікаційний код 05396638) штраф у розмірі 30000 (тридцять тисяч) гривень.
      4. Визнати, що публічне акціонерне товариство «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» (ідентифікаційний код 05396638), спонукаючи провайдерів та операторів телекомунікацій під загрозою демонтажу багатоканальної кабельної мережі, розміщеної на опорах повітряних ліній, власником яких є ПАТ «ЕК «Херсонобленерго», здійснити заміну коаксіального кабелю цієї мережі, який дозволений у використанні Правилами улаштування електроустановок, затвердженими наказом Міністерства палива та енергетики України від 5 січня 2006 року No 3 (зі змінами, внесеними наказом цього Міністерства від 22.08.2014 No596) при сумісному підвішуванні його на опорах повітряних ліній напругою не вище 380 В, та не заборонений у використанні нормативно-правовими актами України, на волоконно-оптичний кабель, вчинило порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, шляхом вчинення дій, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.
      5. За порушення, вказане у пункті 4 резолютивної частини рішення, накласти на публічне акціонерне товариство «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» (ідентифікаційний код 05396638) штраф у розмірі 30000 (тридцять тисяч) гривень.
    • Від pavlabor
      АМКУ против Тернопольобленерго




       



    • Від Tries
      Маємо невеличку радіомережу та маємо на весь район одну-єдину гарну вишку в 70м із якої нехай не ідеально, але район можна покрити.

      Вишка належить приватному заводові і директор попався справжній українець.

      За долара по 8 він захотів 4000грн. (це грубо 35наших клієнтів працюють на вишку).

      Пішов долар вверх- раптом і чоловік захотів привязати аренду до долара і поставив ціну в 6 тис грн та прописав у договорі, що ціна коректуватиметься згідно інфляції. Рік ми проплатили по 6тис грн, аж ось він присилає ту корекцію до інфляції- сплати ще 25тис за минулий рік. Ну тобто зажерся чоловік.

      Питання: чи АМКУ таким не займається- з огляду на його "кошти" які він прив"язав до інфляції та до долара. Бо явно його витрати на нас не пов"язані із цими факторами, але факт що він використовує своє монопольне право та диктує ціну яку забажає.
       
      Чи має взагалі АМКУ право його перевіряти з огляду на таку його діяльність?
    • Від pavlabor
      АМКУ проти "Сумижитло"
       
      Суть спору: позивач у своїй позовній заяві просить суд: зобов'язати відповідача припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом нарахування мешканцям житлових будинків плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з урахуванням плати суб'єктів господарювання-операторів телекомунікацій за право розміщення телекомунікаційного обладнання.
       
      ВИРІШИВ:
      1. Позов задовольнити повністю.
      2. Зобов'язати Комунальне підприємство «Сумижитло» Сумської міської ради (40030, м. Суми, вул. Петропавлівська, 70, ідентифікаційний код 37654796) припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом нарахування мешканцям житлових будинків плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій з урахуванням плати суб'єктів господарювання-операторів телекомунікацій за право розміщення телекомунікаційного обладнання, яке використовуватиметься для надання жителям телекомунікаційних послуг, та плати за право доступу до інфраструктури, що включає в себе можливість розмістити телекомунікаційне обладнання на конструктивних елементах будівель та споруд для реалізації права споживачів на отримання телекомунікаційних послуг.
      Стягувач: Сумське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (40035, м. Суми, вул. Харківська, 30/1, ідентифікаційний код 21119343).
      3. Зобов'язати Комунальне підприємство «Сумижитло» Сумської міської ради (40030, м. Суми, вул. Петропавлівська, 70, ідентифікаційний код 37654796) усунути наслідки порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом здійснення мешканцям житлових будинків перерахунку плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій із урахуванням плати суб'єктів господарювання-операторів телекомунікацій за право розміщення телекомунікаційного обладнання, яке використовуватиметься для надання жителям телекомунікаційних послуг, та плати за право доступу до інфраструктури, що включає в себе можливість розмістити телекомунікаційне обладнання на конструктивних елементах будівель та споруд для реалізації права споживачів на отримання телекомунікаційних послуг, які були отримані у II півріччі 2011 року, 2012 році та січні-червні 2013 року.
       
      Из решения суда следует, что стоимость размещения распределительного телекоммуникационного оборудования включена в стоимость квартплаты.
      Если ЖЕК, взял за размещение деньги с оператора, то он должен уменьшить на эту суму квартплату.

×
×
  • Створити нове...