Перейти до

Рекомендованные сообщения

Нашел лишнее бабло на ремонт подвески? :)

Я с Хмельницкого ехал на машине, от качества дорог аж укочало  :facepalm:

Ну я как бы планирую ехать через Киев, я тудой недавно ездил - вполне ок дорога. Дальше Киев-Чоп - тоже ок.. ну потрусимся сотню км ближе к Буковелю.. думаю пережевем :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 185
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Я снова в этом году буду ехать машиной, хотя в том году зарекался так больше не делать :) Скорее всего будут места, 2-3 свободных, могу подобрать Запорожье-Днепр-Полтава

 

Мы парой машин пойдём как в прошлый раз. Запорожье - Умань - в Каменец-Подольске заночуем. В прошлый раз дорога оставила неизгладимые впечатления. Поглядим что изменилось.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а кто может из Киева подобрать и обратно вернуть?:))

но я не один.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Неизгладимые впечатления на подвеске и дисках?

 

Прыгали отменно. Клиренс и катки выручают.

Только через месяцев восемь я узнал, что крепления кузова от рамы посрывало. Хотя может это была другая история...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я бы настойчиво рекомендовал ехать Запорожье-Днепр-Полтава-Киев, и не ехать через Умань, Запорожье-Киев - 7-8 часов дорога. Киев-Буковель примерно также. Парой машин будет веселее :)

Я если никого не подберу, то в Киеве смогу забрать без проблем.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я бы настойчиво рекомендовал ехать Запорожье-Днепр-Полтава-Киев, и не ехать через Умань, Запорожье-Киев - 7-8 часов дорога. Киев-Буковель примерно также. Парой машин будет веселее :)

Я если никого не подберу, то в Киеве смогу забрать без проблем.

 

Обратно так может и поедем. А туда - хочется опять по маршруту, что описал. Очень много интересных и красивых мест можно посетить. Тот же Каменец, Залещики, Нырков... 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Я бы настойчиво рекомендовал ехать Запорожье-Днепр-Полтава-Киев, и не ехать через Умань, Запорожье-Киев - 7-8 часов дорога. Киев-Буковель примерно также. Парой машин будет веселее :)

Я если никого не подберу, то в Киеве смогу забрать без проблем.

 

Обратно так может и поедем. А туда - хочется опять по маршруту, что описал. Очень много интересных и красивых мест можно посетить. Тот же Каменец, Залещики, Нырков... 

 

черновцы - буковель дорогу подлатали ... можна уже ехать.... недавно ехал мотоциклом  на синевир  с черновцов 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Неизгладимые впечатления на подвеске и дисках?

 

Прыгали отменно. Клиренс и катки выручают.

Только через месяцев восемь я узнал, что крепления кузова от рамы посрывало. Хотя может это была другая история...

 

ни фа себе, это на чем же так порвало то?

я чего спрашиваю, так как провел в оффроад спорте больше 10-ти лет.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Ребята. Будет ли УКОСопробег? Мы в Дубно можем присоединится.

А що так??? На УКОСовоз здоровя не хватає?

 

Ага, буду їхати авто за кермом... До речі нас двоє в авто, можемо ще трьох взяти з Луцька, або з Дубно чи зі Львова.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Неизгладимые впечатления на подвеске и дисках?

 

Прыгали отменно. Клиренс и катки выручают.

Только через месяцев восемь я узнал, что крепления кузова от рамы посрывало. Хотя может это была другая история...

 

ни фа себе, это на чем же так порвало то?

я чего спрашиваю, так как провел в оффроад спорте больше 10-ти лет.

 

 

Понятия не имею. Потом была ещё поездка в Болгарию и обратно по "прекрасным" дорогам Одесской области и Молдавии. И только потом через пару месяцев я задумался чо это у меня поскрипывает...

Дорога Винница - Каменец - Буковель в прошлом году была очень плохая местами. От слова совсем. Колеи, внезапные ямы по 50 см в глубину, километры езды из ям в яму и прочие приколы.

 

Ладно - если что - переселяемся тему укосопробега, а то мы тут засрём всю тему

https://local.com.ua/forum/topic/78093-%D1%83%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B3-%D0%BA%D0%B8%D0%B5%D0%B2-%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D1%8C/

Відредаговано UserSide
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ребят нас почти 300 уже, все кто хотел регнулся? Мне надо четко понимать заказывать еще в отеле услуги или все, закрывать регистрацию на днях?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ребят нас почти 300 уже, все кто хотел регнулся? Мне надо четко понимать заказывать еще в отеле услуги или все, закрывать регистрацию на днях?

Думаю, что желающих запрыгнуть в последний вагон будет еще достаточно. Собственно, как и оплачивающих в последний момент)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Дорога Винница - Каменец - Буковель в прошлом году была очень плохая местами. От слова совсем. Колеи, внезапные ямы по 50 см в глубину, километры езды из ям в яму и прочие приколы.

 Плохая,  это лучше чем мариуполь-пологи-запорожье? =))

Відредаговано mort1k
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я что то пропустил, тему по УКОСо пробегу сделали? :)

Новую не делали, старую подняли

https://local.com.ua/forum/topic/78093-%D1%83%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B3-%D0%BA%D0%B8%D0%B5%D0%B2-%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%BB%D1%8C/page-4?do=findComment&comment=942272

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ребят, там у нас уже под 350 регистраций, так что я бы советовал регаться сейчас, так как реально можно "не успеть"  мест было 280 расширили до 300, потом до 320, а всего максимум реальный это 350  и мы его уже почти набрали. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Есть ли интерес в неформальном приглашении специалиста по юридическим , бухгалтерским и вопросам слияния . Для очного общения в кулуарах или достаточно только визиточек :). Хотя знаю что многие по визиточкам с прошлого укоса обратились. Хотелось бы услышать мнение и конкретные вопросы которые будут интересны к обсуждению.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

+1, хоча більше цікаво від людини почути концепцію об"єднання з юридичними і бухгалтерськими нюансами)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ребят, места в номера стандарт по регистрациям закончились, рекомендую оплачивать участие, так как похоже скоро останутся только полулюксы и люксы, а они дороже на +-2-3 тыс с чел.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від _WesT_
      Короче шо...
      Після 2-х річної перерви УКОС повертається. 
      11.04 - 14.04.24 Radisson Blu, Буковель

      Наболіло, накипіло, накопичилось скільки всього, що треба це обговорить і розрулить.
      Ясно що формат змінюється, враховуючи часи в які живемо. 
      Тусовку і двіж залишаємо на мирний час, натомість акцентуємось на теперішніх проблемах.
      Но дух УКОСу залишиться незмінним. 

      Попутно в рамках проекту "КОСимо орду разом" запускаємо збір на дрони для нашого колеги Віталія Головні. Також на УКОС проведемо благодійний аукціон для тих же цілей. Є перелік цікавих лотів, слідкуйте за інфою )
      Банка тут , буду вдячний за донат  https://send.monobank.ua/jar/3kbA7areFz
      Також на УКОС проведемо благодійний аукціон для тих же цілей. Є перелік цікавих лотів, слідкуйте за інфою )

      Програма конфи на сайті https://www.ukos.net.ua/
      Трансфери будуть з Татарова та Івано-Франківська

      Велком до реєстрації якщо маєте бажання та змогу.
      Також запрошую накидать питань, які хотіло б оговорити.  Серед учасників є ті, кому хочеться і треба доносить проблеми які виникли. 

      P.S. Також готовий підтримати діалог і жарти про "не на часі", і т.д. ) 


       
    • Від _WesT_
      Парам пам пам) 
      Ребята, начинаем подготовку к УКОС 2021 ! 
      Желание прокачать деловую часть  никуда не пропало. И потому, я как всегда
      прошу вас о помощи)  
      1. Дать фидбек по желаемым докладам, которые будут интересны вам и обществу.  А я постараюсь найти спикеров)
      2. Выступить самим спикерами, на уникальные, интересные кейсы - и тогда для вас участие за мой счет)  (для провайдеров естественно)))

      P.S. Регистрация уже идет, подбираемся к первой сотне участников, если что, можно все сделать тут 
      https://ukos.net/  2-5 декабря, Буковель) 


       
    • Від bot
      ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ
       
      СТРУКТУРОВАНІ КАБЕЛЬНІ СИСТЕМИ
      - Пленарна секція: стан і проблеми українського ринку СКС
      - Нові підходи, проекти і рішення для СКС підприємств
      - Оптичні рішення СКС
      - Комплексні рішення СКС для ЦОД
      - Системи управління фізичним з'єднанням
      - Промислові рішення
      - СКС для домашніх мереж
      - Стандартизація, проектування, будівництво
           
      СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ і СКУД
      - Нові рішення і технології на ринку СВН та СКУД
      - Інтеграція СВН і систем контролю доступу (СКУД)
      - Відеоаналітіка для СВН
      - СВН для реалізації концепції «Безпечне місто»
      - Хмарні рішення для СВН
       
      УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ
      У конференції візьмуть участь керівники IТ-підрозділів найбільших українських компаній, що представляють різні сегменти економіки, представники державних і регулюючих органів влади, охоронні компанії, системні інтегратори, дистриб'ютори, інсталятори рішень, виробники обладнання та рішень для СКС, СКУД і відеоспостереження.
       
      ВИСТАВКОВА ЕКСПОЗИЦІЯ
            Демонстрація учасниками комплексних рішень по СКС, відеоспостереження та СКУД, монтажного обладнання та кабельних систем, систем зберігання, обробки і відеоаналітики.
       
      http://www.sib.com.ua/conf_scs/index.html
    • Від perun1977
      Вартість участі всього 1500 UAH з людини
       
      Про IT-форум
      Команда IT-KARKAS разом з ISOC UA вже третій рік підряд
      об'єднує експертів у сфері телекомунікацій, які діляться своїми ідеями,
      корисною інформацією про нові продукти та сервіси
       
      09:00 – 09:30 Реєстрація учасників
       
      09:30 – 10:00 Кава брейк / Неформальне спілкування учасників IT-форуму
       
      10:00 – 12:00 ADMIN – TRAINING BRAS (JUNIPER)
                                             Вадим Алімов, Chief Executive Officer Maximum-Net
                                             Роман Шевченко, Chief Technology Officer Maximum-Net
      12:00 – 13:00 Правильна настройка BGP на прикордонних маршрутизаторах
                             Олександр Шиков, Chief Technical Officer DTEL-IX
       
      13:00 – 13:40 Кава брейк
                             Неформальне спілкування учасників IT-форуму
       
      13:40–15:00 Забезпечення персональних налаштувань захисту особистих кабінетів абонентів
                           Юрій Каргаполов, Chief Executive Officer ISOC UA
       
      15:00 – 15:30 Специфічні ситуації провайдингу
                             Акім Коєв, Chief Technical Officer IT-KARKAS
       
      15:30 – 16:00 DWDM.МЕ - використання обладнання DWDM для побудови каналів передачі 200 Гбіт/с від компанії ITBIZ
                             Сергій Чорноус, керівник департаменту промислових рішень ITBIZ
       
      16:00 – 18:00 Дискусія на вільні теми
       
      18:00 – 21:00 Фуршет
                             Неформальне спілкування учасників IT-форуму
       
       
      http://it-karkas.tilda.ws/
    • Від brdm
      Співробітники Служби безпеки України знешкодили міжрегіональне злочинне групування, яке тероризувало приватних підприємців.
      За оперативними даними, учасники групи, вдаючись до тиску, заволодівали коштами громадян. Зокрема, зловмисники вимагали гроші у підприємця з Івано-Франківська, який спеціалізується на інформаційних технологіях. Через шахрайство і погрози у 2020 році їм вдалося отримати від жертви понад 2 мільйона гривень.
      Крім того, наприкінці минулого року зловмисники виставили потерпілому черговий «рахунок» – 160 тисяч гривень, які він мав перерахувати на їх банківські картки. У разі, якщо чоловік не сплатить їм «данину», погрожували фізичною розправою і знищенням майна, інформує “Галку” пресслужба СБУ в області. Після цього чоловік звернувся з проханням захисту до СБУ.
      Одного з вимагачів оперативники спецслужби затримали в Одесі. Наразі йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання, вчинене з погрозою заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). У разі доведення вини зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до 7 років.
      Тривають слідчі дії, встановлюються всі обставини справи та інші особи, причетні до протиправної діяльності.
      Заходи із викриття проводили співробітники УСБУ в Івано-Франківській та Одеській областях, спільно з ГУ НП в Івано-Франківській області, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.
      Источник: https://galka.if.ua/sbu-vikrila-reketiriv-kotri-cherez-po/?fbclid=IwAR1WHB07WE3017KNKe4CVmy3MGvO6Dm9BuLFdy_baa5JLsQT2_Na5jc9K-w

×
×
  • Створити нове...