Перейти до

система оповіщення по ТСP/IP


Рекомендованные сообщения

Потрібна система оповіщення що може працювати по локальній мережі. Потрібен динамік з мікрофоном, який буде встановленний на вулиці на КПП та мікрофон із навушниками/динаміком що буде в охорони. можливо хтось мав з таким справу та підкаже постачальника?

 

потрібно щось типу такого:

ustanovka-trevojnoy-knopki-opovesheniya.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від BenedicT
      Всім привіт.
       
      Є ситуація і хочеться почути "мнение зала" по такому питанню.
       
      Іноді виникають ситуації коли технік екстрено чи не екстрено (незаплановано) має відключити світч для певних цілей (аварія, гаряча заміна і таке інше). Як наладити оперативне інформування техпідтримки про це, щоб не завантажувались телефони консультаціями та діагностиками абонентських проблем внаслідок таких дій. Лінії кол-центра майже завжди зайняті дзвінками, інформування на приватні номери операторів теж не вихід, не завжди беруть трубку, коли зайняті на лінії кол-центра також, та й не завжди технік в курсі хто на зміні.
      Особисто у мене таке бачення, що треба взяти якусь трубку на андроїді або вінмобайл і вставити туди сімку оператора, який юзають більшість техніків. Відповідно для інформування навіть зайнятого оператора виникають можливості: дзвінка на секретний службовий номер, який не відомий абонентам, багатократне наярювання, якщо оператор зайнятий, щоб здогадався що то щось ургентне, смска, емейл в пошту, повідомлення в скайпик (останні два при наявності хоча би еджа). Всі ці варіанти покривають можливості комунікації, коли технік має смартфон чи тупу дзвонилку.
       
      Цікавить Ваша думка по цьому питанню, а може хтось поділиться досвідом, а я буду вдячний та й публіка теж.
       
      П.С. за орфографію та помилки вибачайте - пишу з планшета.
×
×
  • Створити нове...