Перейти до

Срочно ХЕЛП NAS rscriptd


Рекомендованные сообщения

Доброго вечора! Відокремлений НАС працював без проблем останніх півроку ніякий настройок останнім часом не мінялося, від учора (Вечером) появилися проблеми в лозі allconnect юзери конектяться а потім всіх масово виключає і так по кругу... вчора пару ребутів сервера помогли , сьогодні знову повторилося - наразі закоментував всі строки в ONDisconect на NAS. В кого які припущення що могло статися?

Відредаговано chinhis
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

попробуй покрутити таймаут в настройках rscriptd

зазвичай 60 з коробки, крути до 600, помагає.

обриви між білінгом і НАС у тебе намалювалися

Відредаговано mgo
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

перезапусти, і поглядуй як там з каруселями в  allconnect.log

крутити треба тільки на проблемному NAS, на білінгу нечіпай

Відредаговано mgo
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Да. Тоже была такая проблема, когда NIC был перегружен, особенно в вечернее время (один и тот же интерфейс был и для абонентов, и для связи ч биллингом (разые VLAN), то время отклика было "приличное", timeout должен помочь

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так в мене так і є по білінгу спілкується по тому інтерфейсу що і юзері бігають тіки в влані, поставив був спочатку таймаут 240 - качелі дальше  були, зара стоїть 600 - вроді норм, але чи то може нагрузка зменшилась чи дійсно помогло .... хз. Завтра попробую перекофгувати на інші інтерфеси білінг і нас і зеднаю їх окремим кабельком без свіча. Поки шо ОнДісконект лишаю закоментованими строки шо відключають юзера

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Так в мене так і є по білінгу спілкується по тому інтерфейсу що і юзері бігають тіки в влані, поставив був спочатку таймаут 240 - качелі дальше  були, зара стоїть 600 - вроді норм, але чи то може нагрузка зменшилась чи дійсно помогло .... хз.

пінг з проблемного НАС на ip куда стукає rscriptd коли каруселі

там мають бути втрати і це основна проблема яку підперли підкрученим таймаутом

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

отже, перестроїв я все на інші мережевки, на НАСі ОнДісконект вернув до попереднього вигляду, тепер білінг і нас зеднані пачкордом. Наразі політ норм... таймаут поки що не зменшував, подивлюся шо буде вечером у прайм тайм.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Наразі політ норм... таймаут поки що не зменшував, подивлюся шо буде вечером

таймаут актуальний з помегабайтними тарифами, щоб юзерь неперебрав у мінус багато, 60 сек і перевірка, з унлім тарифами крутити мона багато думаю. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вечір вчора пройшов нормально каруселів в лозі не було, буду ше спостерігати....Дякую всім за поради, в разі чого напишу тут.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від cskkl64
      В allconnect у пользователей с установленным кредитом:
       
      2016.09.13 20:54:32 DISCONNECT: ID--11850;LOGIN-000105;IP-a.b.c.d;CASH-104
      2016.09.13 20:54:32 CONNECT: ID--11850;LOGIN-000105;IP-a.b.c.d;CASH-104;SPEED-102400;UPSPEED-102400,MAC-54:be:53:83:ce:8e
       
      Я так понимаю из-за "--", на локальном насе второго - нет
       
       
×
×
  • Створити нове...