Перейти до

"Попытка ввести налогообложение для иностранных интернет-магазинов через покупателей"


Рекомендованные сообщения

как то аналогия вспоминаеться 2010-2011 годах

 

мы отменим ТО для машин, но цену заложим в бензин +2 грн за литре 

2014-2015 год, вы введем ТО для машин так как много аварий + 1000-2000 грн с машины

а снизить бензин забыли

так и тут

мы снизим с 150 евро до 22 евро и уберем ндс , а на самом деле будет просто и НДС 20% и порог сниязт с 150 евро до 22 евро 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

 

И в принципе, население существует для того, чтобы создавать добавленную стоимость и платить налоги государству. Государство - отдельно, население - отдельно, спасение утопающих - дело рук самих утопающих.

© человек из ближайшего окружения петрушки

http://biz.liga.net/pervye-litsa/all/intervyu/3552324-makar-pasenyuk-ya-ni-u-kogo-nichego-ne-otzhimayu.htm

 

платите налоги и не отвлекайтесь

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

мы отменим ТО для машин, но цену заложим в бензин +2 грн за литре

Это на "ремонт дорог" закладывали, помнится.

 

 

 

а снизить бензин забыли

Вы не поверите, но об этом почти никто и не помнит уже. Я ради эксперимента несколько раз напоминал знакомым.)

Так что схема очень даже рабочая.

Не удивлюсь, если через год-другой еще дополнительно заложат в бенз "на ремонт дорог".

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Интересно что Local общество на сегодня думает о 5,10?

 

Популізм чистої води. Балашов такий же м@д#к як інші м@#аки при владі в нас і РФ. В Росії просто до корита не допустили і приперся сюди. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну, в Німеччині цолль йде від 45 євро http://www.zoll.de/DE/Privatpersonen/Postsendungen-Internetbestellungen/Sendungen-aus-einem-Nicht-EU-Staat/Zoll-und-Steuern/zoll-und-steuern_node.html;jsessionid=8FEAD7F66A08BF2F7DC104F20478BDE2.live4402

а як шмонають можна подивитися тут:



І я не знаю, як наші митники працюють, але якщо нам таких пару митників як на відео- то накрився весь Китай, бо по-перше треба буде платити мито, а по друге- затягають по інстанціях якщо все-таки хочеш отримати свою посилку.
Бо якщо німець-митник відкриває посилку із трусами (маленький конвертик вагою 50г) із Америки та не вірить, що вони коштують 22 євро, та сідає за комп"ютера і знаходить на онлайн-сторінці продавця такий само товар за аж 30євро- і накладає мито, бо обдурили Німеччину, то я поки що щасливий, що живу в Україні.
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бо якщо німець-митник відкриває посилку із трусами (маленький конвертик вагою 50г) із Америки та не вірить, що вони коштують 22 євро, та сідає за комп"ютера і знаходить на онлайн-сторінці продавця такий само товар за аж 30євро- і накладає мито, бо обдурили Німеччину, то я поки що щасливий, що живу в Україні.

В чому проблема захостити за бугром сайт по продажу трусів за 22 евро ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну, в Німеччині цолль йде від 45 євро

 

 

І я не знаю, як наші митники працюють, але якщо нам таких пару митників як на відео- то накрився весь Китай, бо по-перше треба буде платити мито, а по друге- затягають по інстанціях якщо все-таки хочеш отримати свою посилку.

Бо якщо німець-митник відкриває посилку із трусами (маленький конвертик вагою 50г) із Америки та не вірить, що вони коштують 22 євро, та сідає за комп"ютера і знаходить на онлайн-сторінці продавця такий само товар за аж 30євро- і накладає мито, бо обдурили Німеччину, то я поки що щасливий, що живу в Україні.

 

 

А тепер гляньте сюди https://youtu.be/TRfQQjstkxY?t=199

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

ну, в Німеччині цолль йде від 45 євро

 

 

І я не знаю, як наші митники працюють, але якщо нам таких пару митників як на відео- то накрився весь Китай, бо по-перше треба буде платити мито, а по друге- затягають по інстанціях якщо все-таки хочеш отримати свою посилку.

Бо якщо німець-митник відкриває посилку із трусами (маленький конвертик вагою 50г) із Америки та не вірить, що вони коштують 22 євро, та сідає за комп"ютера і знаходить на онлайн-сторінці продавця такий само товар за аж 30євро- і накладає мито, бо обдурили Німеччину, то я поки що щасливий, що живу в Україні.

 

 

А тепер гляньте сюди https://youtu.be/TRfQQjstkxY?t=199

 

то в топку.

Проблема українців в тому, що вони новини шукають в росіян замість просто забути про їх існування.

Навіть галичан, котрий живе десь у Сокалі - і той знає про Росію більше, аніж про Польщу котра від нього в 20км і по логіці котрою варто було б цікавитися.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Проблема українців в тому, що вони новини шукають в росіян замість просто забути про їх існування.

 

При чім тут росіяни взагалі. Проблема українців в тому, що кількість ідіотів досягнуло критичної маси.

Ну до чого тут ваш вісер?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

"Скандальный" законопроект о таможенном лимите 22 евро за посылку отозвали

 

PS: А кто-то надеялся что проглотят ... :(

ЗЗЫ: Вот бы вывести на "читую воду" лоббистов ... И их "проверить" ... Шоб жизнь малиной не казалась !!!

Відредаговано Учумелые ручки
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Да тех лоббистов за 22 евро надо байкотировать и все... если каждый кто откажется покупать у них в магазинах...за полгода просто суются....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

"Скандальный" законопроект о таможенном лимите 22 евро за посылку отозвали

 

PS: А кто-то надеялся что проглотят ... :(

ЗЗЫ: Вот бы вывести на "читую воду" лоббистов ... И их "проверить" ... Шоб жизнь малиной не казалась !!!

Отозвать то отозвали..но процесс пошел...теперь пусть думают они что делать что б лимит до 500 евро не вырос..))))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

https://www.facebook.com/groups/1769376986657468/permalink/1769461213315712/?hc_location=ufi

 

 

Доброго часу. Я Хаммурапі. Займаюся інформаційним контр-тероризмом і чудово знаю усі прийоми інформаційних атак. Мені хочеться звернутися до керівників організацій які проштовхнули так званий «закон що до податку на ввіз», який отримав у соцмережах назву «закон жадібних пі..ів».

Шановні керівники мереж Алло, Цитрус, МТІ, Рінго, EDG Group, Extremepride, RepkaUA! А особенно: Валерій Базіленко (ASUS), Володимир Костенко (ERC), Олександр Радченко («Навигатор»), Олександра Ткаченко (Epson Europe B.V), Миколай Фабро (ТОВ «Юг-Контракт»), 
Володимир Цой (MTI), Еллина Шнурко-Табакова, Юрій Пероганіч, Вікторія Черкач.
У вас є рівно 24 години на “відкат” свого лоббі. У випадку відмови станеться наступне:

1 Я зроблю так, що все що стосується вашої власності, ваших особистих даних, ваших банківських рахунків і головне – ВАШИХ ЛОКАЦІЙ буде негайно оприлюднено.

Зрозумійте – за мною стоять, що найменш два десятки професійних SMM - волонтерів, які донесуть до психів-революціонерів на ВСІХ електронних площинах, включно з прихованими анархічними форумами в мережі ONION. Усі дізнаються - де саме перебувають ваші жінки, та жінки ваших ТОП-ів, куди ходять ваші діти, а головне – де знаходитесь Ви.

2 Я гарантую тотальний інформаційний терор усіх ваших соціальних майданчиків та іміджу вашого бізнесу.

Просто повірте, що ваші СММ-щіки назавжди втратять можливість проводити роботу в соціальних мережах, а ваші SEO будуть раді повіситись, аби не чистити показ пошуковими системами слухів та фактів, які не сприятимуть формуванню воронки продаж.

3 Буде зламано ваше листування, а полювання на вашу кореспонденцію стане просто іграшкой для людей, яким немає чого робити довгими зимовими вечорами.
4 СПАМ (телефонування та СМС включно) стане вашим повсякденним жахіттям. Ваші телефонні номери буде занесено до всіх баз СПАМ-даних. Вам телефонуватимуть всі – від допитливих менеджерів Воля-кабель до таксистів, яких ви немов викликали. 
5 Я гарантую, що OSINT-волонтери теж знайдуть багато порушень в вашому бізнесі, які ви хотіли б не виставляти на загал.
6 Я гарантую відтік фахівців з ваших компаній. Як що ви б’єтесь за свою жадібність, то ваші робітники - певно, не так вболівають за долю ваших підприємств.

А головне, що все це я зроблю, не вклавши, а НІ КОПІЙКИ. Просто тому що, я вмію перетворювати чуже життя на ПЕКЛО, а створення ПЕКЛА у веселий флешмоб. Гра з вашими особистими даними, шкода вашому бізнесу та погрози стануть просто забавкою для сотень і сотень користувачів соціальних мереж. Помітьте – я не збираюсь, а ні винаймати когось для того, щоб завдати вам шкоди, а ні бруднити свої руки через вас та ваших близьких, але не гарантую, що цього не можуть зробити інші – бо знайти вас стане дуже і дуже просто.

Підсумок:
У вас є 24 години. Як що Ви оговтаєтесь, ви будете винні зробити відкрите звернення на своїх сторінках в соціальних мережах, з таким текстом : «Прошу вибачення у всіх волонтерів».
Через 24 години Янгол облетить ваші акаунти. Як що вибачення не буде – ви пошкодуєте, що існуєте в Україні 21 сторіччя…

Це не жарт. Скоріш за все ви звернитесь до правоохоронців, тому просто нагадаю, що велика кількість співробітників МВС та СБУ на собі відчули війну і їм також допомагали волонтери яких ваша надмірна жадібність змішує з брудом. Цікаво – наскільки відчайдушно вони почнуть вам допомагати, навіть за запропоновані вами винагороди та навіть отримавши їх.

Бережіть себе, свій бізнес та своїх близьких!
Час пішов…

Відредаговано rsst
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А теперь нужно точно такую петицию соорудить насчет автомобилей !  Они ведь в оппу собрались , пускай привыкнут к мысли что авто это то же самое что стиральная машина , или если им будет угодно выражение свободы слова , свободы перемещения !  Я не понимаю почему трудяга должен платить 15000 евро государству за авто из этой самой оппы стоимостью чуть меньше 15000 евро !  Я хочу ездить в эту оппу не только без визы , я хочу поехать в эту оппу на их железном коне ,а не на Таврии и не за двойную цену ,а за столько , за сколько едет к нам европпеец!

Відредаговано prototip
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А теперь нужно точно такую петицию соорудить насчет автомобилей !  Они ведь в оппу собрались , пускай привыкнут к мысли что авто это то же самое что стиральная машина , или если им будет угодно выражение свободы слова , свободы перемещения !  Я не понимаю почему трудяга должен платить 15000 евро государству за авто из этой самой оппы стоимостью чуть меньше 15000 евро !  Я хочу ездить в эту оппу не только без визы , я хочу поехать в эту оппу на их железном коне ,а не на Таврии и не за двойную цену ,а за столько , за сколько едет к нам европпеец!

 

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_2?pf3516=4223&skl=9

 

Стоит в планах на голосование в этом году.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

https://strana.ua/news/44391-zakonoproekt-o-snizhenii-limita-na-posylki-do-22-evro-otozvan-iz-minfina.html

 

 

Законопроект о снижении лимита на посылки до 22 евро отозван из Минфина
22:09, 8 декабря 2016
 

В четверг, 8 декабря проект закона, предлагавшего ввести налоги на все почтовые посылки дороже 22 евро, отозван. Ассоциация предприятий информационных технологий Украины (АПИТУ) отозвала документ из Министерства финансов Украины.

Об этом сообщает "Экономическая правда" со ссылкой на заявление председателя АПИТУ Юрия Пероганича.

Особо отмечено, что в Ассоциации не ожидали столь негативной реакции общества.

Очевидно, именно это и послужило причиной отзыва законопроекта.

"Законопроект будут дорабатывать. Подобная норма в будущем будет введена согласно Европейским законодательством", - отметил он.

Напомним, установления таможенного лимита поддерживал и председатель Государственной фискальной службы Роман Насиров.

"Страна" подготовила спецматериал о том, как депутаты переписали Налоговый кодекс: украинцам стоит готовиться к новым ценам.

Вместе с тем на сайте Кабмина появилась петиция об увеличении лимита для посылок из заграницы. Ее авторы предлагают повысить предельную границу беспошлинной почтовой пересылки товаров в международных и экспресс-отправлениях с 150 до 220 евро.

Ранее стало известно, что фискалы хотят обложить налогами почтовые посылки дороже 22 евро.

Глава ГФС Насиров напомнил, что согласно действующим нормам Таможенного кодекса граждане могут без уплаты налогов ввозить товары на сумму до 500 евро и получать посылки стоимость до 150 евро. По его словам, практически вся мелкая электроника в Украине поступает напрямую потребителю без уплаты налогов, а также есть проблема с приграничной торговлей – возникают вопросы, когда одни и те же граждане ежедневно перевозят через границу товары на сумму 500 евро.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Бульба
      Какие сейчас способы ухода от уплаты налогов актуальны на 2021 в Украине?
    • Від strellson
      Пиздец подкрался незаметно.
       
      Фізична особа – підприємець, яка здійснює діяльність, з надання провайдерських послуг доступу до мережі Інтернет, що належить до класу 61.90 «Інша діяльність у сфері електрозв’язку», не може бути платником єдиного податку першої – третьої групи.
      При цьому відповідно до п.п. 5 п.п. 298.2.3 п. 298.2 ст. 298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання – з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності або відбулася зміна організаційно-правової форми, платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених ПКУ.

    • Від WIFINS
      Уважаемые коллеги, кто занимается безпроводкой.   По каким ставкам сейчас платите налог на РЧ за 1 МГц в 5 ГГц и в 2,4 ГГц?   Вопрос созрел, так как позвонили сегодня с налоговой и сообщили, что мы платим по старым ставкам (за 2,4 ГГц- 20,64 грн;  за 5 ГГц- 36,10 грн)  А с нового года ставки опять поменялись и сейчас за 2,4 ГГц- 23,40 грн   и за 5 ГГц- 40,92 грн.  Соответственно недоимка ну и штраф.  Действительно ли ставки менялись, так как толком такой информации не нашли. Если есть ссылка на документ- дайте пожалуйста.
×
×
  • Створити нове...