Перейти до

Лицензия на 24ГГц


Рекомендованные сообщения

Добрый день!

 

Есть 2 девайса Air Fiber 24. Хотелось бы легализовать мост как ррл. В интернете нашел информацию о стоимости лицензии на 7,9,11,13,23 и другие частоты для ррл, но 24 нигде не указано.

Так вот вопрос, можно ли в нашей стране вообще приобрести лицензию на 24ггц и зарегистрировать мост на файберах?

Буду благодарен за помощь.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не зарееєструється а24 тому що навіть якщо була б виділена частота 24 ггц. то а24 не внесений в реєстр РЕЗ і ВП. тому що у формі бс-2 або рр-2 є строчка де вказати номер рядку і розділ із реєстру РЕЗ.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Капец.
А есть такое же недорогое оборудование, но на лицензируемых частотах, которым можно было бы создать радиоканал 300-400Мбит и успешно зарегистрировать в стране?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бояре у власти не разрешают

дело не в бояря, это спектр спец пользователей.

С одной стороны поставить можно, но если у тех что то где то упадет, то крайним всегда сделают вас, а это уже тянет на измену родине:)

Но стоит их уже тьма.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Капец.

А есть такое же недорогое оборудование, но на лицензируемых частотах, которым можно было бы создать радиоканал 300-400Мбит и успешно зарегистрировать в стране?

Airfiber 5x не підійде ?
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

 

Капец.

А есть такое же недорогое оборудование, но на лицензируемых частотах, которым можно было бы создать радиоканал 300-400Мбит и успешно зарегистрировать в стране?

Airfiber 5x не підійде ?

 

Я ими никогда не пользовался. Но наслышан, что больше 200Мбит на 10км с них не вытянешь, а мне нужно хотя бы 300. И внесен ли а5х в реестр или всё так же как с а24? Если внесен и скорость будет тянуть, то это для меня просто - сказка. Если можно, хотелось бы услышать мнение людей, которые их реально крутили. Даже если потянет 300/100, то устроит.

Відредаговано ComradePepel
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Капец.

А есть такое же недорогое оборудование, но на лицензируемых частотах, которым можно было бы создать радиоканал 300-400Мбит и успешно зарегистрировать в стране?

Airfiber 5x не підійде ?

 

Я ими никогда не пользовался. Но наслышан, что больше 200Мбит на 10км с них не вытянешь, а мне нужно хотя бы 300. И внесен ли а5х в реестр или всё так же как с а24? Если внесен и скорость будет тянуть, то это для меня просто - сказка. Если можно, хотелось бы услышать мнение людей, которые их реально крутили. Даже если потянет 300/100, то устроит.

 

Airfiber 5x  в реестр не внесен.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Капец.

А есть такое же недорогое оборудование, но на лицензируемых частотах, которым можно было бы создать радиоканал 300-400Мбит и успешно зарегистрировать в стране?

Можно купить б/у релейку, ее можно зарегистрировать и работать она будет значительно лучше чем AirFiber. AirFiber не настолько хорош как его рекламируют.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Капец.

А есть такое же недорогое оборудование, но на лицензируемых частотах, которым можно было бы создать радиоканал 300-400Мбит и успешно зарегистрировать в стране?

Cambium PTP650, 5 ГГЦ . Дает 400 Mbps ( реальных) в 40 Мгц. В Реестр внесен. Цена $4 тыс  за линк 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Cambium PTP650, 5 ГГЦ . Дает 400 Mbps ( реальных) в 40 Мгц. В Реестр внесен. Цена $4 тыс  за линк 
 
А вот это интересно
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Согласно Плана РЧР - 24-24,05 ГГц  - относится к радиотехнологии "Аматорський радіозв'язок". Спросите у местного УГЦР по поводу этого момента - может, что-то подскажут.

Відредаговано duster
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Согласно Плана РЧР - 24-24,05 ГГц  - относится к радиотехолгии "Аматорський радіозв'язок". Спросите у местного УГЦР по поводу этого момента - может, что-то подскажут.

Спасибо! Но если файберы не зарегистрированы в нашей стране, то в принципе это уже не имеет значения :) 
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Согласно Плана РЧР - 24-24,05 ГГц  - относится к радиотехолгии "Аматорський радіозв'язок". Спросите у местного УГЦР по поводу этого момента - может, что-то подскажут.

а теперь если одно число отнять от второго какую вы полосу получите в Кгц?:)

А файбер занимает минимум 20-ть МГц.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Согласно Плана РЧР - 24-24,05 ГГц  - относится к радиотехолгии "Аматорський радіозв'язок". Спросите у местного УГЦР по поводу этого момента - может, что-то подскажут.

а теперь если одно число отнять от второго какую вы полосу получите в Кгц? :)

А файбер занимает минимум 20-ть МГц.

 

По моему если отнять 24000МГц от 24050МГц получится полоса 50МГц. Или я ошибаюсь?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від AlinaQuan
      Привіт усім!
      Сьогодні я хочу поділитися з вами деякою інформацією про PON (Passive Optical Network), а також про переваги використання GPON (Gigabit Passive Optical Network) у проектах FTTH (Fiber to the Home).
       
      PON - це технологія передачі даних, яка використовує оптичні волокна для передачі сигналів до кінцевих користувачів без необхідності використання активного обладнання на шляху. Це дозволяє зменшити витрати на енергію та обслуговування мережі.
       
      Звіт про PON мережеву архітектуру та порівняння GPON, EPON і XGSPON у вигляді таблиці зображений нижче:
       
      Однією з найпопулярніших реалізацій PON є GPON. GPON забезпечує велику пропускну здатність і високу якість обслуговування для кінцевих користувачів. У FTTH проектах використання GPON має численні переваги, такі як зменшення витрат на інфраструктуру, покращення якості послуг та забезпечення масштабованості мережі.
      У моделі GPON мережі є два основних компонента: GPON OLT (Optical Line Terminal) та GPON ONU (Optical Network Unit). GPON OLT знаходиться на стороні провайдера і забезпечує з'єднання зі структурою оптичної мережі. GPON ONU розташовується на стороні користувача і використовується для підключення до оптичної мережі.
       
      При будівництві XGSPON мережі, хоча вона забезпечує найвищу на сьогоднішній день швидкість передачі даних, пристрої XGSPON OLT та XGSPON ONU, які використовуються в ній, мають високу вартість, що не є оптимальним вибором для домашніх мереж. Таким чином, на сьогоднішній день, GPON здається найбільш вигідним рішенням для мережі!
       
      Примітка: усе це перекладено програмним забезпеченням. Ласкаво просимо вказати на це, якщо є проблеми з граматикою чи орфографією.
       
    • Від alexcom
      Продам /24.
      $37 (торг)
       
      Всі питання в особисті.
    • Від Tyco Fosc
      Продам залишок МНОГОМОДа ОК-12 , corning
      В наявності є 80м в 105 м по 30грн/м
    • Від alexcom
      Здам в оренду декілька мереж /23, /24 (PI).
      З усіма питаннями звертатися до особистих повідомлень.
    • Від prodam radio
      Продам Ubiquiti airFiber 11 GHz - пара, мост повністю.
       
      Стан - НОВІ.
       
      Повний комплект, в тому числі додаткові дуплекси для піднянття в режимі МІМО.
       
      Пропускна спроможність - 1,2 Гбт
       
      Ціна - 75 000 грн.
       
       



×
×
  • Створити нове...