Перейти до

Рекомендованные сообщения

 

Це при тому, що ментально захід на голову вище сходу і цьому є 1 причина.

Упал подстол.))) Учи историю: западной цивилизации от силы 3 тыс лет, в то время как восточная как минимум в два раза старше. 

Если говорить про Украину, то, к сожалению ты как раз типичный представитель "ментально високого запада": во власть не пойду - не каждый туда должен, воевать за Украину не пойду - это война за олигархов, помогать передку не буду - иначе война без конца, буду бороться с внутренним врагом, сидя на диване.

 

+1

Этот индивид получился от шляхетного пана , который воспользовался правом первой ночи у своего раба. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 96
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

 

Корона не жмет?)

 

Мені нічого не жме. Я пишу факти, а якщо комусь вони не подобаються, то це його проблеми.

Візьмемо Тернопіль з населенням 200 тисяч і Донецьк декілька років назад. В Тернополі середня ЗП була 2 000 грн. і майже ніякого виробництва. А Донецьку десь біля 5 000. В Тернополі народ поїхав за кордон. Одні вчитися і заробляти, другі заробляти. В Донецьку всі сиділи на дупі рівно. На водку і закуску вистачало і добре.

Наразі в Тернополі 60% нерухомості це все новобудови. От наприклад. Те що зараз будується. А в планах стільки, що за років 10 Київ буде виглядати як село порівняно.

http://novobudovy.com/novobudovy/novobudovy-ternopolia

Причина в менталітеті. Народ знайшов можливість заробляти.

В мене також є село. Село маленьке і дуже бідне по мірках сіл в області. Так в тому селі вже в більшості хат є ванна і туалет в хаті. Каналізація. Газ взагалі вже років 20 як провели. Індивідуальне опалення.

Чому одні бідні живуть більш цивілізовано як інші багатші?

 

это писдец  :facepalm:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Цвет нации

Дааа, как хозяйка вышла курей покормить сбежались курицы, а мужики со стороны наблюдают уж больно напоминает. Вот такой у нас народ за конфетку продается так и политики к власти через продажный народ прорывается. Все эти майданы и выборы у нас так строятся и даже в это время, я думал что уже нет такого что по дамам носят тушенку макароны и в открытую говорят что мол голосуйте за....., есть в громаду так и было причем  СБУшник баллотировался таким способом.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Цвет нации

Дааа, как хозяйка вышла курей покормить сбежались курицы, а мужики со стороны наблюдают уж больно напоминает. Вот такой у нас народ за конфетку продается так и политики к власти через продажный народ прорывается. Все эти майданы и выборы у нас так строятся и даже в это время, я думал что уже нет такого что по дамам носят тушенку макароны и в открытую говорят что мол голосуйте за....., есть в громаду так и было причем  СБУшник баллотировался таким способом.

 

Люди везде одинаковые, видео о распродажах "на западе" видели?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Завжди захищаю жінок, тварин та дітей.

 

Тобто ви жінок ставите на один рівень з тваринами і дітьми? Цікаво чи жінкам потрібен ваш захист. Я розумію коли чоловік захищає жінку від іншого чоловіка чи від тварини, бо жінка слабша фізично, але в даному випадку це ще один з ваших глюків. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Люди везде одинаковые, видео о распродажах "на западе" видели?

 

Люди всюди менш більш одинакові на генетичному рівні. На ментальному різні.  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Це при тому, що ментально захід на голову вище сходу і цьому є 1 причина.

Упал подстол.))) Учи историю: западной цивилизации от силы 3 тыс лет, в то время как восточная как минимум в два раза старше. 

Если говорить про Украину, то, к сожалению ты как раз типичный представитель "ментально високого запада": во власть не пойду - не каждый туда должен, воевать за Украину не пойду - это война за олигархов, помогать передку не буду - иначе война без конца, буду бороться с внутренним врагом, сидя на диване.

 

+1

Этот индивид получился от шляхетного пана , который воспользовался правом первой ночи у своего раба. 

 

 

Мене думка нащадка немитого кацапа не цікавить.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Це при тому, що ментально захід на голову вище сходу і цьому є 1 причина.

Упал подстол.))) Учи историю: западной цивилизации от силы 3 тыс лет, в то время как восточная как минимум в два раза старше. 

Если говорить про Украину, то, к сожалению ты как раз типичный представитель "ментально високого запада": во власть не пойду - не каждый туда должен, воевать за Украину не пойду - это война за олигархов, помогать передку не буду - иначе война без конца, буду бороться с внутренним врагом, сидя на диване.

 

 

 

В мене одне коротке життя. І його я збираюся прожити так як хочу я, навіть якщо це сидячи на дивані. Тут ви абсолютно праві. Ні в політику ні на передок йти не збираюся як і понад 90% користувачів форуму. Глузду надто багато щоб робити подібні вчинки.

Відредаговано Nightly Wanderer
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Я писав про менталітет людей в загальному

Знову ж таки, це не коректно. Не можна "Вітьков-бухариків" і т.п. узагальнювати з "винахідником-доктором наук-хорошим бізнесменом" і т.п. навіть, якщо вони живуть в сусідніх квартирах. У реальному житті вони рідко пересікаються і об"єднувати їх в одну групу некоректно.

 

Звичайно, що не обєктивний. Всі субєктивні. І ви в тому ж числі.

Навіщо ж тоді така безкомпромісність?

 

П.С. Якщо всі навколо невдахи, то, можливо, щось не так із Вашим колом спілкування? Це питання Вам для самостійного аналізу, а не для публічних відповідей. Не ображайтеся.

 

 

Все що ви написали немає ніякого відношення до теми розмови. В Україні є люди які заробляють мільйони. Але очевидно, що в США дохід у громадян вищий. Аналогія зрозуміла?

 

Зрозуміло, що корона Вам таки не жме.)

І те, що Ви навіть не намагалися зрозуміти те, що я Вам написав. Правда, це було передбачувано.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

І те, що Ви навіть не намагалися зрозуміти те, що я Вам написав.

 

Та я прекрасно розумію, що ви писали. А писали банальні речі, які і так очевидні. Я написав, що ментально західні регіони більш розвинені. А ви мені тут про персоналії. Та ясно, що людина зі сходу може бути мудрою, культурною і так далі, а з заходу бидлом. Але до чого це? Я про загальний рівень. Мені щоб пояснити і розжувати чому так потрібно викинути сюди купу бруду. Після чого тут взагалі в людей порозриває задниці. Правда вона така, іноді дуже неприємна. Так що краще давайте побережемо нерви, а то як почну початком 19-того століття - голодомор 33-тіх і закінчу 2013-тим і "Путін введи войска", то тут треба буде всю пожежну службу піднімати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

І те, що Ви навіть не намагалися зрозуміти те, що я Вам написав.

 

Та я прекрасно розумію, що ви писали. А писали банальні речі, які і так очевидні. Я написав, що ментально західні регіони більш розвинені. А ви мені тут про персоналії. Та ясно, що людина зі сходу може бути мудрою, культурною і так далі, а з заходу бидлом. Але до чого це? Я про загальний рівень. Мені щоб пояснити і розжувати чому так потрібно викинути сюди купу бруду. Після чого тут взагалі в людей порозриває задниці. Правда вона така, іноді дуже неприємна. Так що краще давайте побережемо нерви, а то як почну початком 19-того століття - голодомор 33-тіх і закінчу 2013-тим і "Путін введи войска", то тут треба буде всю пожежну службу піднімати.

 

Ага, западные регионы более развитые, точно. Люблю людей, которые ставят себя выше других как в личностном, так и, например, в региональном плане.

Чем меряете развитие? Какой меркой? Наличием индустриального потенциала? Вроде нет. Количеством высших и среднеспециальных заведений? Тоже не получится. Экономической составляющей? Так Харьковская, например, область по бюджету являлась профицитной практически всегда.

Про "путенвведивойска"? Так я посмотрел бы на ваш край, имейте вы таких соседей. Например состав митинга в Харькове, когда москвич залез на облраду и повесил туда гребаный аквафреш, был большей частью привезенный.

Чтоб нервы поберечь, поостерегитесь от резких высказываний. А то можно будет счесть, что попытки ментального разделения страны на западных/восточных за последний десяток лет таки были успешными.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

а то як почну початком 19-того століття - голодомор 33-тіх і закінчу 2013-тим і "Путін введи войска", то тут треба буде всю пожежну службу піднімати.

Начинай, интересно посмотреть будет на этот "високий ментальний уровень" )))
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
А то можно будет счесть, что попытки ментального разделения страны на западных/восточных за последний десяток лет таки были успешными.

 

Ну так ми і є різні. На сході переважає російський менталітет.

1. Народ, не паліться. Той, хто агриться як мінімум підсвідомо сам себе вважає неповноцінним. Психологія

2. Я мізантроп. Якщо я і ділю на регіони, то свою особистість абстрагую і не маю наміру показати, що я кращий, а хтось гірший. Я не живу стадними інстинктами. Тому мені паралельно в яких регіонах люди більш розвинені, а в яких менше. Я людей суджу не по тому з якого вони регіону або країни і не по кольору шкіри і тд., а конкретно по кожному індивіду окремо. На сході було винищено дуже багато українців. Схід значно довше знаходився під впливом російської імперії. І навіть досі він більш проросійський ніж захід. Це факт. А гірше хохла по менталітету може бути тільки москаль. І що вже зроблено, того не вернути. Я не виступаю за розділення. Менталітет - це виховання. Це поправимо з поколіннями. Хтось вище вже приводив доводи на рахунок Германії. Що наразі та частина Німеччини, яка знаходилася в окупації СССР ментально значно на нижчому рівні.

3. Не зважаючи на те, що західні регіони країни знаходилися значно менше під впливом Росії як і заходу так і сходу ще далеко до розвинених країн. Ми поки в 19-тому столітті.

 

 

 

Чем меряете развитие?

Нічим я не міряв розвиток. Я про ментальність людей узагальнено.

Відредаговано Nightly Wanderer
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бій за олію в Тернополі то ще квіточки. Ось справжня духовність. Хіба може бути щось більш деградоване ніж руське бидло?

 

Дивитися спокійно не можливо на таке. Так і хочеться розстріляти. От і менталітет.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Цвет нации

Дааа, как хозяйка вышла курей покормить сбежались курицы, а мужики со стороны наблюдают уж больно напоминает. Вот такой у нас народ за конфетку продается так и политики к власти через продажный народ прорывается. Все эти майданы и выборы у нас так строятся и даже в это время, я думал что уже нет такого что по дамам носят тушенку макароны и в открытую говорят что мол голосуйте за....., есть в громаду так и было причем  СБУшник баллотировался таким способом.

 

Люди везде одинаковые, видео о распродажах "на западе" видели?

 

я Не знаю как на Западе , я там не был. Но В МЕНТАЛЬНО Низкком Донецке я такого не видел даже в 2014.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бій за олію в Тернополі то ще квіточки. Ось справжня духовність. Хіба може бути щось більш деградоване ніж руське бидло?

 

Дивитися спокійно не можливо на таке. Так і хочеться розстріляти. От і менталітет.

Когда нечем ответить , лучше промолчать.

 

 

ПС Хорошо,  что в Тернополе мало таких людей как Вы.

 

Мне искренне жаль ваши подчинённых.

 

Синдром обиженного вас  совсем сожрёт . 

Я понимаю вы ж#пу рвали на майдане итд итп. а вас кинули . Уже давно надо признать что сами заварили эту кашу сами и вам её есть. И нехрен всех вокруг гомном поливать. Знаток Донецка нашёлся. Вы хоть раз в Донецке были? 

 

 

Опубликовано 23 Февраль 2017 - 17:43

 

 

23 фев 2017 - 5:11 PM zachott писал:snapback.png

А с внутренним врагом ты воевать не будешь

 

Буду. Але не політичними методами.

На майдані я був в лавах ПС, а ви? Наразі я в рядах Руху нових сил. Ще питання будуть?

 

Для того щоб піти на смерть не обовязково бути хорошою людиною. Достатньо бути ідіотом. Шахіди теж йдуть на смерть. Так що я не бачу тут геройства. Якби ця війна була справжньою війною, то з великою ймовірністю я би був там, бо я до цього вже готувався і фізично і морально, але побачив що твориться і зрозумів, що лохом який подохне бути не хочу. Це розводняк а не війна. До вас ще не дійшло. Солдат абсолютно нічого на передку не вирішує. Навіть якщо в нас будуть 10-кратні переваги, то війна буде продовжуватися як і продовжується і будуть робити нові Іловайські котли щоб винищити добровольців. Будуть давати накази не стріляти у відповідь. Будуть давати накази на відступ, коли в цьому немає сенсу. Все для того щоб війна тривала завжди.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Синдром обиженного вас  совсем сожрёт .  Я понимаю вы ж#пу рвали на майдане итд итп. а вас кинули .

 

Та нічого ви не розумієте. Образа мені взагалі не притаманна. Останній раз образився, коли мама зробила мені бутерброд, а хтось його зїв. Мені тоді було десь років 6.
На майдані мене не кинули. Я ще під час майдану розумів що відбувається. Війну не передбачив, а саме це стало фактором, який став причиною відсутності системних змін. Без війни цих мудаків би винесли там вже давно. Для мене було з самого початку очевидно, що майдан може бити як і успішним так і провальним. Це раз. А по друге ті процеси, що почалися тоді і навіть не тоді, а ще в 2004 році, вони тривають і зараз. І поки вони будуть тривати, то в країни є шанс на майбутнє. Якщо настане "стабільність" по принципу РФ, то жопа.

 

П. С. Тут на форумі так багато людей любить давати мені характеристику, але майже завжди вона прямо протилежна дійсності. Краще б вже мовчали, зійшли б за розумних. Психологи херові.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бій за олію в Тернополі то ще квіточки.

 

 

  И заметьте, тут не понятно - то ли это акция по бесплатной раздаче продукта пенсионерам, то ли продажа масла по сниженной цене (типа не более 5 единиц товара в одни руки). Если вариант № 1 - халява, тут все понятно :) Если вариант № 2 - то людей можно понять, т.к. в основном на видео все пенсионеры, а они сейчас вынуждены экономить каждую гривну (и, заметьте, они за это масло заплатят свои "кровные" деньги) и сэкономленные на этом масле деньги помогут им купить себе лишний кусок мяса.

  Кто не помнит, погуглите "Корбан-Чернигов-гречка". У нас было тоже самое с бесплатной раздачей продуктов по округу № 206 во время выборов. Правда, все было четко организовано - никаких драк, охрана, один пакет в одни руки и т.д. Понятно, нужно было расписаться в ведомости про получение с указанием Ф.И.О. и паспортных данных.

   Мама моя (75 лет) "втихаря" от меня тоже ходила с подружками за этим "продпакетом" и стояла целый день в километровой очереди. На вопрос "Зачем?" (не голодает, обута, одета и т.д., финансово ей регулярно помогаю, живет обеспеченно, как для пенсионерки) - про ответ вы можете догадаться сами. Это совковый менталитет - таких людей уже "не переделаешь".

 

А вот это уже понять нельзя, даже с совковым менталитетом, правда (это даже не "блины с лопаты") - это Россия, Москва, Красная площадь, 4 сентября 2016 г., в основном вся молодежь - "Битва за салат из ковша (КОВША, КАРЛ) экскаватора":

 

 

З.Ы. Вполне возможно, что вчера таджики этим экскаватором выгребали говно из очистных сооружений...  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...