Перейти до

Требуется инженер технического отдела


Рекомендованные сообщения

  • Відповіді 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Alex_EДА ТЫ УСПОГОЙСЯ РАБЫ КОНЧАЮЦЦЯ

А шо, сильно учат?)В гос школу средней руки отдай малого - на выходе будет оболваненный среднестатистический Геша который даже не вдупляет зачем он это все выучил) Зря вы систему образования затронул

Пилять. Вот все перекрутят...  Вы откеда пишите? Я из Кропивницкого.  Вот у нас за 2-3К можно снять 2-шку в нормальном районе, где в радиусе 1км есть пяток садиков и пару школ.   Живу сам в своей 4

 

 

Я Вам советую сходить к доктору и потом к диетологу.

 

На рахунок дієт не вам мене вчити. В цих питаннях я доволі непогано розбираюся, але оскільки я займаюся залізним спортом і важу 100 кг, то для мене того навіть мало, тому я тільки половину білків беру з мяса. Що називається давати поради не розібравшись в питанні. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Правда? Как так то - админу платить больше, чем себе любимому...

 

Нахрен мені такий бізнес якщо адмін буде більше отримувати ніж власник бізнесу. Я можу посперечатися, що ви ніколи не займалися ніяким бізнесом. Я стільки вклав праці і здоровя і навіть "душу" вже не говорю про фінанси, щоб заробляти менше ніж адмін, який буде працювати на мене? Покажіть хоч одну людину в кого працівники заробляють більше ніж власники. І мова йшла не про адміна, а працівника тех. підтримки. Це якби дуже різні по кваліфікації люди. 500 баксів адміну це не так вже і багато. Для когось можливо непосильно, а для великих контор взагалі копійки. Але одним адміном не обійтися. І усім по 500 баксів вже не вийде, бо тоді я напевно взагалі в мінусах буду.

Відредаговано Nightly Wanderer
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Семье из 3 человек, на мой взгляд, нужно минимум 1.5 тыс долл в месяц

 

Щоб добре жити так. Щоб жити, а не виживати мінімум 500. За менше я не знаю як люди живуть.  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
На рахунок дієт не вам мене вчити. В цих питаннях я доволі непогано розбираюся, але оскільки я займаюся залізним спортом і важу 100 кг, то для мене того навіть мало, тому я тільки половину білків беру з мяса. Що називається давати поради не розібравшись в питанні.

Я могу ошибаться, поправьте:

на 1кг своего веса бодибилберы должны потреблять 2г белка(4-5г при "сушке"). В 100г мяса примерно 60г белка. Итого путем простых математических вычислений получаем, что Вам в день нужно 200г белка, или 300г мяса. это если чисто мясо есть. В неделю 2,1кг. Вы в неделю съедаете 5 кг и Вам мало. Или я что-то упустил?

 

 

 

Нахрен мені такий бізнес якщо адмін буде більше отримувати ніж власник бізнесу. Я можу посперечатися, що ви ніколи не займалися ніяким бізнесом. Я стільки вклав праці і здоровя і навіть "душу" вже не говорю про фінанси, щоб заробляти менше ніж адмін, який буде працювати на мене?

Но разговор то не об этом, а о том - сколько нужно для НОРМАЛЬНОЙ жизни.

 

 

 

Семье из 3 человек, на мой взгляд, нужно минимум 1.5 тыс долл в месяц

Ок. Давайте растраты.

 

 

 

Щоб добре жити так. Щоб жити, а не виживати мінімум 500

Давайте расклад. На еду, на жилье, на проезд, на шмотки и т.д. Потому как названные цифры - выстрел дробью по мишени на авось.... Берем среднестатистическую семью. Не выживших после холокоста одуванчиков, не пивных животиков, а нормальных, следящих за своим здоровьем людей.

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Я могу ошибаться, поправьте:

 

 

В 100г мяса примерно 60г белка.

 

Поправляю. В 100 грам мяса +- 20 грам білка. Решта вода.

 

 

 

Не выживших после холокоста одуванчиков, не пивных животиков, а нормальных, следящих за своим здоровьем людей.

 

Людям крім їжі необхідно дуже багато чого.  Їм потрібен дах над головою і не якась халупа, а в нормальному стані без сирості і щоб зимою було тепло. Потрібні меблі, посуд та столові прибори, телефон, компютер, гаряча вода, газ, електроенергія, пересування на дальні і середні дистанції завдяки транспорту, одежа, дитині все до школи, гроші на медицину, на розваги, на предмети естетики і ще купу всього. Нормальні штани нові вартують в нас 1500 грн. А взуття 3000 грн. Дешевше тільки на секонді, або ширпотреб який не вигідно купувати. Мені одному йде на життя орієнтовно біля 400 баксів в місяць. При тому, що я гроші на вітер не пускаю. По кабаках не шляюся, шмоток лишніх не купую. На їжу десь 5 штук грн. 2 тисячі грн. на спорт. + комуналка і все решта ще десь 3 тисячі. Це якщо не купувати взагалі ніяких речей побуту і не тратити на розваги на що я трачу дуже мало.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Нормальная зарплата - 2К евриков в месяц. Он же и минимальный доход на семью.
Более-менее хорошо жить можно начиная от 5К и выше, на семью 2+2.
 

Да, телеком загнан в ж#пу демпингом вылезет оттуда только лет через 5-10. Доживут далеко не все :(

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Нормальні штани нові вартують в нас 1500 грн. А взуття 3000 грн.

покупал себе в ТЦ в Черкассах в CROPтауне  кросы за 800 грн. Беленькие, класные. Сезон оттягал без проблем. Видел тамже зимние боты за 1700... ХЗ. Кто с Черкасс - CROPP это сэконд?

 

 

 

Мені одному йде на життя орієнтовно біля 400 баксів в місяць. При тому, що я гроші на вітер не пускаю. По кабаках не шляюся, шмоток лишніх не купую. На їжу десь 5 штук грн. 2 тисячі грн. на спорт. + комуналка і все решта ще десь 3 тисячі.

Будьте честны. 400 баксов не на одного. или у Вас нет жены и детей и вы чисто свою часть комуналки посчитали? 3 тыс. комуналки это что?

У меня свет 100-150кВт(все светодиодное и А+)+5-7кубов воды по 20 грн\куб+газ летом кубов 20-30(котел-колонка газовая). Зимой максимум 170 кубов(утеплен 10-кой пенопластом, в комнатах датчики на +24). 4-х комнатная угловая в панельке.

 

Более-менее хорошо жить можно начиная от 5К и выше, на семью 2+2.

 

Евро или грн? Киев или Черкассы?

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Є така штука яку називають "золота середина". Суттєвий зсув в одну або іншу сторону рівноцінно згубний.
Є 3 типи людей.

1. Які необдумано тратять гроші наліво і направо

2. Які з розумом тратять гроші, але не відмовляють собі в усьому на світі при фінансових можливостях. Не займаються дурною економією.

3. Які складають гроші під подушку і шукають варіанти не як більше заробити а як більше зекономити. Якщо взяти країну, то це Італійці такі по ментальності. Тому в них зараз жопа, а через років 10 буде повна жопа.

 

Ви напевно людина третього типу?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Нормальная зарплата - 2К евриков в месяц. Он же и минимальный доход на семью.

Более-менее хорошо жить можно начиная от 5К и выше, на семью 2+2.

 

Да, телеком загнан в ж#пу демпингом вылезет оттуда только лет через 5-10. Доживут далеко не все :(

 

По мірках США але не України. За 5 К в Україні можна жити не нормально а офігенно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Ви напевно людина третього типу?

:)  Я Италию привел как раз к тому, чтоб вы понимали, что Вас Нас ждет через 3-5 лет, когда подтянут законы и госты(чем кстати сейчас вплотную и занимаются).

 

Но давайте вернемся к НОРМАЛЬНОЙ жизни. Обясните свои 400 баксов на 1-го. т.е. 1200 баксов на семью из 3-их?? или нет?

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Обясните свои 400 баксов на 1-го. т.е. 1200 баксов на семью из 3-их?? или нет?

 

Приблизно. Ну я холостяк, тому відштовхуватися немає від чого. Все залежить від апетитів дружини швидше за все)  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вы холостяк, при этом комуналка 3К грн :blink: :blink: :blink: :blink:  ??? Учитывая что пол дня на работе, то стесняюсь спросить цены....

 

только что звякнул знакомому. Работает монтажником у конкурента. 5,5К грн. Живет с мамой(старенькая уже), женой и дочкой(2 годика) в 2-шке. Чудак тоже как и Вы занимается железом. говорит что берет 7-10 кг мяса на месяц на семью. на зал тратит 800 грн\мес.... Жена работает на 3,5К.

Спросил - Андрюха, а как оно вообще? Норм? Говорит - норм, даже откладывает...

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

СУКА НУ ВЫ И ЙОБАНИ НИЩИБРОДЫ - ЙОБ ВАШУ МАТЬ  :lol:

ЯК ЖЭ УКРАИНА БУДЭ БАГАТОЮ ЯК ИИ НАСИЛЯЮТЬ ПОВНИ ДИБИЛЫ ПРОТИВОРЕЧАЩИ САМИ СЫБИ

БАЛАКАЮТЬ ПРО ТО ШО НЫМА ГРОШЭЙ И В ТО ЖЭ ВРЭМЯ КУКАРЕКАЮТЬ ШО ГРОЩИ НЫ НУЖНИ - ЦЭ ЯК бл@#ь?

 

СКАЖУ ВАМ ТАК - ХТО "ГРОЩИ ЩИТАЕ" ТОЙ И Е НИЩЕБРОТ

 

А ЩЭ У ПОВНЫХ ДОВБОЙОБИВ БЫТУЕ МНЕНИЕ ШО КРОМЕ НЫХ НИХТО НА РОБОТИ НЫ ДОЛЖЫН ЗАРОБЛЯТЬ БИЛЬШЭ, ДАЖЭ ЕСЛИ ВИН ЕБАШЭ ЯК СОТОНА

ЦЭ КАСАЕЦЦЯ НЫДОДЕЛАНОГО 

Nightly Wanderer Відредаговано Dictator
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Вы холостяк, при этом комуналка 3К грн   ??? Учитывая что пол дня на работе, то стесняюсь спросить цены....

 

Я такого не писав. Комуналка + всі решта витрати.

 

 

 

только что звякнул знакомому. Работает монтажником у конкурента. 5,5К грн. Живет с мамой(старенькая уже), женой и дочкой(2 годика) в 2-шке. Чудак тоже как и Вы занимается железом. говорит что берет 7-10 кг мяса на месяц на семью. на зал тратит 800 грн\мес.... Жена работает на 3,5К. Спросил - Андрюха, а как оно вообще? Норм? Говорит - норм, даже откладывает...

 

А куди йому діватися як більше грошей немає. Я в дитинстві взагалі без мяса на турнічках займався. В нього і відповідні результати в тому залі. Відкладає. А запитайте його скільки йому треба років відкладати щоб купити нормальну машину, а квартиру дитині?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У кожного поняття нормального життя своє. Відповідно різні видатки.

Мінімально достойне життя - це власне житло з кондиціонуванням/опаленням, автомобіль, нормальний одяг та харчі, дозвілля/хоббі, щоденний, щотижнеивй та щорічний відпочинок, тощо.

 

Припустимо, один раз на 30 років треба придбати житло (собі, дітям, тощо). Це мінімум "відкласти" 200 баксів щомісяця. Це без поточного ремонту.

Один раз на 5 років купити авто. Це мінімум 300 баксів щомісяця.

Житло треба опалювати/охолоджувати. Тут, задежно від того квартира чи особняк від 50 до 300 баксів у місяць Інші послуги проігноруємо.

Автомобіль щомісяця потребує пального, два рази на рік заміни мастила, раз на 2-3 роки шини, текучий ремонт, тощо. Відкладемо 100 баксів в місяць на це.

Електроніка, телефони, ноутбуки, компи. Як мінімум раз на 2-3 роки треба оновлювати. Нехай 100 баксів на міс в середньому.

Харчування. Це індивідуально, у мене на сім'ю йде баксів 300.

Відпочинок. Нехай 200 баксів в місяць, в середньому (з щорічним) - це дуже скромно.

Пенсія? Навчання? Страхування? Хоббі? Прикраси? Лікування? Тощо? Для простоти їх не враховуємо.

Це звичайне життя, при збереженні нормального психічного стану сім'ї виходить 1400-1800 баксів в місяць. І я далеко не все врахував, хоч і перерахував найбільші статті видатків.

 

Може хто поправить, але, НМД, благополучна сім'я має отримувати близько 2 тис (але не менше 1500) баксів на місяць. Усе, що менше - суттєвий удар по якості життя.

Якщо працюють двоє, то це, приблизно, по 18 тис грн зарплати.

Відредаговано andryas
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

СУКА НУ ВЫ И ЙОБАНИ НИЩИБРОДЫ - ЙОБ ВАШУ МАТЬ  :lol:

 

Ну тут я погоджуся. По європейських мірках я і сам ніщеброд. Правда залежить ще як трактувати це значення, бо це швидше не фінансова складова, а ментальність.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

СУКА НУ ВЫ И ЙОБАНИ НИЩИБРОДЫ - ЙОБ ВАШУ МАТЬ  :lol:

 

Ну тут я погоджуся. По європейських мірках я і сам ніщеброд. Правда залежить ще як трактувати це значення, бо це швидше не фінансова складова, а ментальність.

 

СКИКЫ ТЫБИ РОКИВ? ЯКЫЙ У ТЭБЭ РОСТ ВЕС?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Може хто поправить, але, НМД, благополучна сім'я має отримувати близько 2 тис баксів на місяць. Усе, що менше - суттєвий удар по якості життя.

 

Тут не згідний. Не суттєвий. От все що нижче 1 к баксів це вже буде справді відчутно. Ну про 5 тисяч грн. взагалі мовчу, бо це вже злидні.

 

 

 

Лікування?

Ось на цьому моменті я б хотів зробити наголос. Поки ти здоровий і немає якихось серйозних проблем, то не страшно, але не дай Боже серйозно захворіти. Я вже не говорю про складні операції які вартують по 10-100 штук баксів. Навіть поширена рядова болячка, яка вимагає більш тривалого лікування чи операція. І що тоді робити при доході в 5 тисяч?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

СУКА НУ ВЫ И ЙОБАНИ НИЩИБРОДЫ - ЙОБ ВАШУ МАТЬ  :lol:

 

Ну тут я погоджуся. По європейських мірках я і сам ніщеброд. Правда залежить ще як трактувати це значення, бо це швидше не фінансова складова, а ментальність.

 

СКИКЫ ТЫБИ РОКИВ? ЯКЫЙ У ТЭБЭ РОСТ ВЕС?

 

 

Ти стільки не проживеш)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Лікування?

Ось на цьому моменті я б хотів зробити наголос.

Да, и чем больше сэкономишь на этом, тем больше жалеть будешь.
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Тут не згідний. Не суттєвий. От все що нижче 1 к баксів це вже буде справді відчутно.

Ні, ну можна взяти авто на бляхах, жити з батьками (а потім з дітьми), вдягатися на секонді, мерзнути взимку і потіти влітку, відпочивати на річці (і раз на 5 років в Затоці), садити бульбу, тримати курей, не лікуватися, не складати на пенсію, і голосувати за Тимошенко.

Цікаве, але не сумісне з здоровою психікою, на жаль, життя.

Відредаговано andryas
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Евро или грн? Киев или Черкассы?

 

Евро.  Да пофиг где, что в Киеве, что в Одессе, что в Черкассах. Даже в Москве и Берлине будет сумма похожая.

 

Вы просто все меряете едой и шмотками из ближайшего ТЦ. Это крохи. Задумайтесь, детям нужно нормальное образование,

детям желательно иметь отдельные комнаты и свое разное барахло. Нормально иметь в семье 2 машины, ездить в отпуск 2 раза в год (и не в Крым дикарем).

 

Еще надо копить на пенсию, выплачивать ипотеку на жилье, помогать родителям.. И ведь это без яхт, дорогих ресторанов, одежды от дорогих брендов. Просто нормальная жизнь. И вы ее нирена не впихнете в 2000 евро. Точнее можно, но это будет реально ежедневное кроилово.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент


×
×
  • Створити нове...