Перейти до

Перегляд відеонагляду на 6 моніторів


Рекомендованные сообщения

Доброго дня всім!

Постало перед мною таке завдання: зібрати систему для перегляду відеонагляду на 3 монітори 55" HDMI і 3 шт 24" DisplayPort. Чому так багато? - бо покищо є 97 камер, і з часом їх буде тільки більше.

 

Я зібрав таку конфігурацію:

CPU Core i7-7700 QUAD-CORE 3,60Ghz-4,20GHz(Turbo)/8Mb/s1151/14nm/65W Kaby Lake-S /GPU Type: Intel HD 630
Asus Z170-P (s1151, Intel Z170, PCIEx16)
2 комплекти Kingston DDR4-2400 16384MB PC4-19200 (Kit of 2x8192) HyperX Fury Black (HX424C15FB2K2/16)
2 шт Asus PCI-Ex GeForce GTX 1060 ROG Strix 6GB GDDR5 (192bit) (1620/8208) (DVI, 2 x HDMI, 2 x DisplayPort) (STRIX-GTX1060-O6G-GAMING)
Блок живлення AeroCool KCAS 800 800W v.2.3,(20+4)pin,Fan12sm,aPFC,80+ Bronz, Retail
Корпус Chieftec AL-01B-OP
Комплект бездротовий A4Tech 9300F Black (4711421877435)
APC Smart-UPS 1500VA LCD 230V (SMT1500I)
Western Digital Blue 1TB 7200rpm 64MB WD10EZEX 3.5 SATA III
 
Так, як я ще не збирав подібних систем, то прошу поради. Нормальна конфігурація? Буду вдячний за поради\підказки\пропозиції.
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

вы шо играть собрались на нем??? хотя с такими мониторами не грех поиграть....

 

в свое время похожее делали, 26" моники по 4шт на машину, видики 8400gs и одноядерные селероны целки 775, и все это дело пахало на ура... 

Відредаговано rabbit-kms
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Cpu недостаточно, я бы ставил что то многоядерное, пару xeon e5-2650v1.

А видеокарты - избыточны, достаточно любых с 6 выходами суммарно.

Відредаговано KaYot
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Cpu недостаточно, я бы ставил что то многоядерное, пару xeon e5-2650v1.

А видеокарты - избыточны, достаточно любых с 6 выходами суммарно.

Які відеокарти порекомендуєте?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А какое ПО будете использовать? Потоки с камер с какими характеристиками( основной и вспомогательный поток)

Відредаговано alexey.a
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Таке питання виникло, чи не буде проблеми запусти на РС дві однакові відеокарти? Або різні? Чи треба якісь танці з бубном?

 

А какое ПО будете использовать?

Покищо то буде простий РС з Віндою 10, а на ній вже програма, яка буде дивитись на різні реєстратори. Принаймні так планувалось. Можете порадити щось краще? Буду вдячний!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Знайшов отаку відеокарту, може вона підійде? 

nVidia NVS 810 for Eight DVI SL Displays 4GB DDR3 (128bit) 

Вибачайте за банальні питання)
 

Відредаговано nevidomuj
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Таке питання виникло, чи не буде проблеми запусти на РС дві однакові відеокарти? Або різні? Чи треба якісь танці з бубном?

 

А какое ПО будете использовать?

Покищо то буде простий РС з Віндою 10, а на ній вже програма, яка буде дивитись на різні реєстратори. Принаймні так планувалось. Можете порадити щось краще? Буду вдячний!

 

Видеокарт в винду можно ставить до 8шт, никаких хитростей нет. Хоть одинаковые, хоть разные.

 

 

Cpu недостаточно, я бы ставил что то многоядерное, пару xeon e5-2650v1.

А видеокарты - избыточны, достаточно любых с 6 выходами суммарно.

Які відеокарти порекомендуєте?

 

Любые, с нужным числом выходов. Самые простые. Или вообще один радеон на 6 портов(eyefinity), есть такие.
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А какое ПО будете использовать? Потоки с камер с какими характеристиками( основной и вспомогательный поток)

Про потоки відео. Це 97 камер сумарно. 

Ось частина інформації по моделям камер.

Hikvision DS-2CD2232-i5 - 30шт

Hikvision DS-2CD2T42WD-i8 - 6шт

Інші моделі Hikvision 14шт

Axis P1344 - 7шт

Axis 221 - 7шт

Невідомі моделі ACTI - 7шт

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Может проще купить готовый сконфигурированный сервер для видеонаблюдения? Заточенный искаропки.

PS. На 1 винт писать 97 камер? Винт издохнет уже на 50. Там надо рейд нормальный. Видях много накидали ИМХО.

Відредаговано SySOPik
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Там есть регистраторы...

А копм для мониторов...

Вы хоть читайте для чего комп соберают

Відредаговано logic
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вообще в задаче нет ничего сложного.

Видяхи игровые по 10к грн не нужны 100500%, вполне хватит чего-то подобного Sapphire PCI-Ex Radeon RX 550 Pulse 2GB за 2500грн

Там те же 3 разъема, DVI/HDMI/DisplayPort, все 3 типа конвертятся друг в друга простейшими переходниками.

Или вообще любые б/у карты среднего уровня, они нынче все с 3-4 разъемами идут.

 

Процессора 4ех ядерного под 100 камер не хватит, об этом я уже говорил.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Если поток с нормальных камер примерно от 5 мбит, то 97 камер примерно 0.5 Гб, тут однозначно коркой 4х ядерной не обойтись. Ну и видяхи подбирать под разрешение телеков. 55 дюймов вполне возможно что уже даже не FullHD, а 4K матрицы. ИМХО, может быть проще парочку компов поставить...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Если поток с нормальных камер примерно от 5 мбит, то 97 камер примерно 0.5 Гб, тут однозначно коркой 4х ядерной не обойтись. Ну и видяхи подбирать под разрешение телеков. 55 дюймов вполне возможно что уже даже не FullHD, а 4K матрицы. ИМХО, может быть проще парочку компов поставить...

 

для подобных задач основной поток не нужен (во первых в нем нет смысла, во вторых с таким объемом не справится даже модно навороченный комп)

 

используется доп. поток 0.5-1 Мбит/с, на мониторах выводится сетка 4*4 (16 камер)

а вот если оператору нужно качество, он разворачивает нужный канал на полный экран в основном потоке

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

для перегляду відеонагляду

 

Я зібрав таку конфігурацію:

CPU Core i7...

 

Уточнення: так Ви ВЖЕ зібрали чи думаєте купляти/збирати таку конфігурацію?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

 

 

для перегляду відеонагляду

 

Я зібрав таку конфігурацію:

CPU Core i7...

 

Уточнення: так Ви ВЖЕ зібрали чи думаєте купляти/збирати таку конфігурацію?

 

Перепрошую, не зібрав,а "придумав". Так буде точніше) Але зараз переробляю дану пропозицію, завдяки порадам колег. Рахую комбінацію на двох xeon e5-2650v1, як радив KaYoT.

Але, як завжди, буду готовий вислухати критику\питання\пропозиції)

П.С. Але є нюанс. Це все треба купляти новим і через тендер, тому потрібно вибрати таке, що б було доступним для покупки....

Відредаговано nevidomuj
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

нєєєє, це було сказано до того, що потрібно купляти нове і по безналу. Я прийшов на цю роботу не відкатами заробляти) Може то і дивно, але так є)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

нєєєє, це було сказано до того, що потрібно купляти нове і по безналу. Я прийшов на цю роботу не відкатами заробляти) Може то і дивно, але так є)

да-да так и поверили... может для начала изучите что из себя представляет видеонаблюдение? какие стоят видерегистраторы, какой там софт, какие потоки ходят...

хотя судя по сборке таки по горобцям из пушки стрелять собрались! ну удачи в тендере и безнале!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

для начала возьмите любой офисный комп и подключитесь к регистраторам,

протестируйте сколько он потянет потоков, а потом уже думайте дальше...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

для начала возьмите любой офисный комп и подключитесь к регистраторам,

протестируйте сколько он потянет потоков, а потом уже думайте дальше...

регистратор дает 2 потока, когда все камеры выведены на экран там поток небольшой, какраз для того размера чтобы видеть все камеры, как только камеру открываешь на ввесь экран, программа переключает поток на максимум (который установлен в настройках регистратора), не выйдет все камеры смотреть на полном потоке (регистратор не потянет)... но как говориться за любое бабло можно все!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

для начала возьмите любой офисный комп и подключитесь к регистраторам,

протестируйте сколько он потянет потоков, а потом уже думайте дальше...

Дякую, буду пробувати.

 

 

да-да так и поверили... может для начала изучите что из себя представляет видеонаблюдение? какие стоят видерегистраторы, какой там софт, какие потоки ходят... хотя судя по сборке таки по горобцям из пушки стрелять собрались! ну удачи в тендере и безнале!

Питання реєстраторів не надто актуальне, бо після запуску "моніторингового центру" буде модернізація реєстраторів на серверне рішення з метою збільшення часу запису та розширення функціоналу схеми. Тому не дуже привязуюсь до існуючих реєстраторів. Але вдячний Вам хоч за критичні, але підказки, в якому напрямку варто рухатись!)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

для начала возьмите любой офисный комп и подключитесь к регистраторам,

протестируйте сколько он потянет потоков, а потом уже думайте дальше...

Дякую, буду пробувати.

 

 

да-да так и поверили... может для начала изучите что из себя представляет видеонаблюдение? какие стоят видерегистраторы, какой там софт, какие потоки ходят... хотя судя по сборке таки по горобцям из пушки стрелять собрались! ну удачи в тендере и безнале!

Питання реєстраторів не надто актуальне, бо після запуску "моніторингового центру" буде модернізація реєстраторів на серверне рішення з метою збільшення часу запису та розширення функціоналу схеми. Тому не дуже привязуюсь до існуючих реєстраторів. Але вдячний Вам хоч за критичні, але підказки, в якому напрямку варто рухатись!)

 

тогда изучай что такое платы видеозахвата, почему они стоят 10ки тысяч, что стоит спецсофт под это дело и прочее... серверное оборудование надо таки если собираетесь хранить опупенный архив видеозаписей... а шоб понятнее было то я с этим имел дело, больше 100 камер, поворотки, айпишки, простые компы с платами видеозахвата, спец-софт под это дело, машинки там нафиг "мощные" не нада, темболее серверные - по сетке все потоки в шифрованном виде (со спец расширением файлы) лились на 4х юнитовый сервак, 16х2ТБ винты... 

и да народ ждет пиво! 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від KVI
      Добрий день 
      Шукаю спеціаліста для монтажу систем СКС відеоспостереження СКУД
      Робота по всій Україні . Відрядження на 3-4 дні. Деталі за тел 066 6087778
      офіс в м Київ
    • Від esystems
      Шукаємо монтажників для монтажу, витої пари встановлення камер відоспотереження.
      Не ТОВ і не підрядників, потрібні самі монтажники.
       
      Звертайтеся буль-ласка особисто
       
      Дякую!
    • Від Кузьменко.
      Вибачте, що трохи не той форум, але якщо хтось може порадити і запропонувати якісне обладнання, то порадьте будь ласка?
       
      цікавить на 180 і 360 градусів зовнішні ІР камери, але щоб не горіли від грози, якісні і внутрішні - як краще 180 чи 360 градусів? або може одну в кут поставити на 90 градусів ,але якісну, щоб можна було зблизити при потребі?
      приміщення 15м*20м
    • Від hrgamer
      Відеореєстратор NI408m 1300 грн
      Відеореєстратор NI416 1950 грн
    • Від needhelp
      Порадьте ББЖ для системи відеонагляду, є два ящика з обладнанням:
      1. Комутатор д-лінк 1210-28/ме + 13камер включених через РОЕ 48В, сумарне споживаня ~100Вт
      2. Комутатор д-лінк 1210-28/ме + 8камер включених через РОЕ 48В, сумарне споживаня ~70Вт
       
      На кожний ящик потрібний окремий ББЖ. бажаний час автономної роботи 60хв. Можливо є ББЖ типу офісних, з функцією автоматичного старту при появі 220В?
×
×
  • Створити нове...