Перейти до

Як швидко міняєте згорівше обладнання в абонента


Як швидко міняєте згорівше обладнання в абонента  

40 пользователей проголосовало

  1. 1. Як швидко міняєте згорівше обладнання в абонента

    • До двух днів
      17
    • Протягом трьох днів
      6
    • До тижня
      3
    • Нехай сам міняє - це його проблема
      14


Рекомендованные сообщения

Зазвичай абонент платить за підключення до інтернету, провайдер встановлює обладнання, часто вдома у абонента. Якщо обладнання зломалось (гроза, перенапруга, старість...), як швидко міняєте та на яких умовах?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У абонента згорів телевізор, комп'ютер, як швидко Ви його замінете?

Якщо абонент купив обладнання, чому його має міняти оператор?

Оператор може міняти тільки своє обладнання

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Зазвичай абонент платить за підключення до інтернету, провайдер встановлює обладнання, часто вдома у абонента

 

Яке конкретно обладнання? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У абонента згорів телевізор, комп'ютер, як швидко Ви його замінете?

Якщо абонент купив обладнання, чому його має міняти оператор?

Оператор може міняти тільки своє обладнання

Я так розумію Ви безкоштовно не міняєте. У Вас в вартість підключення входить обладнання (наприклад ONU чи медіаконвертор), чи тільки робота? В договорі прописані такі моменти з заміною? Чи були випадки (який процент) втрат абонентів, чи не має конкурентів?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я так розумію Ви безкоштовно не міняєте. У Вас в вартість підключення входить обладнання (наприклад ONU чи медіаконвертор), чи тільки робота? В договорі прописані такі моменти з заміною? Чи були випадки (який процент) втрат абонентів, чи не має конкурентів?

Я все написав. Якщо абонент платить повну вартість підключення, то заміна обладнання за його рахунок.

Якщо не платить, то оренда включена в абонплату, заміна обладнання за рахунок оператора (звісно ж, за умови належної експлуатації).

Якщо абон зіпсув орендоване обладнання, то мусить відкупити.

Так, усе прописується в договорі, а як ж інакше?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Если вы продали оборудование то у него есть гарантия или после гарантийное обслуживание, пусть дует в сц.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Если вы продали оборудование то у него есть гарантия или после гарантийное обслуживание, пусть дует в сц.

Ну навіщо ці пусті балачки про СЦ в наших реаліях? Звісно, якщо хочете позбутися абонента, то з китайським нонеймом можна і послати...прямо в Піднебесну.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Это почему же пустые. Вот например роутеры: тплинк, асус, тотолинк. Если оф гарантия и оф сервис. Зачем мне этот головняк?

 

Разве что с онушками помогаем, сами отправляем в сц.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ШО В ХАТЕ У АБОНА ТО ЙОГО ПРОБЛЕМЫ - ДАЖЭ ЕСЛИ ТО ОНУШКА ПРОВАЙДЫРА

ШВЫДКО ЙОМУ МОЖНО ЗРОБЫТЬ ВСЭ ШО ХОЧИШ ЕСЛИ ВИН ЗАПЛАТЭ

ВСЭ - ТОЧКА

И ЗАБУТЬТЭ СЛОВО ГАРАНТИЯ - ЦЭ У СОВКУ ТАК КАЗАЛЫ - А ЕСЛИ ЩЯС ТАК КАЗАТЬ ТО НАДА ОБОРУДОВАНИЕ УМНОЖАТЬ НА 2 ПРЫ ПРОДАЖЭ

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ШО В ХАТЕ У АБОНА ТО ЙОГО ПРОБЛЕМЫ - ДАЖЭ ЕСЛИ ТО ОНУШКА ПРОВАЙДЫРА

ШВЫДКО ЙОМУ МОЖНО ЗРОБЫТЬ ВСЭ ШО ХОЧИШ ЕСЛИ ВИН ЗАПЛАТЭ

ВСЭ - ТОЧКА

И ЗАБУТЬТЭ СЛОВО ГАРАНТИЯ - ЦЭ У СОВКУ ТАК КАЗАЛЫ - А ЕСЛИ ЩЯС ТАК КАЗАТЬ ТО НАДА ОБОРУДОВАНИЕ УМНОЖАТЬ НА 2 ПРЫ ПРОДАЖЭ

+

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ШО В ХАТЕ У АБОНА ТО ЙОГО ПРОБЛЕМЫ - ДАЖЭ ЕСЛИ ТО ОНУШКА ПРОВАЙДЫРА

ШВЫДКО ЙОМУ МОЖНО ЗРОБЫТЬ ВСЭ ШО ХОЧИШ ЕСЛИ ВИН ЗАПЛАТЭ

ВСЭ - ТОЧКА

И ЗАБУТЬТЭ СЛОВО ГАРАНТИЯ - ЦЭ У СОВКУ ТАК КАЗАЛЫ - А ЕСЛИ ЩЯС ТАК КАЗАТЬ ТО НАДА ОБОРУДОВАНИЕ УМНОЖАТЬ НА 2 ПРЫ ПРОДАЖЭ

Интересно... А вот если мне пров поставил ону, и оно через месяц сдохло, то мне идти за новым в магазин?

Я в магазине покупаю роутер - на него гарантию дают два года (на тп линк).

Так давайте тогда пров не будет включать стоимость ону в стоимость подключения, и ставить условие "покупаешь вот такое ону - подключим".

По роутеру - согласен, проблема абона. Но вот с ону я бы поспорил. .

Відредаговано H_U_L_K
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

ШО В ХАТЕ У АБОНА ТО ЙОГО ПРОБЛЕМЫ - ДАЖЭ ЕСЛИ ТО ОНУШКА ПРОВАЙДЫРА

ШВЫДКО ЙОМУ МОЖНО ЗРОБЫТЬ ВСЭ ШО ХОЧИШ ЕСЛИ ВИН ЗАПЛАТЭ

ВСЭ - ТОЧКА

И ЗАБУТЬТЭ СЛОВО ГАРАНТИЯ - ЦЭ У СОВКУ ТАК КАЗАЛЫ - А ЕСЛИ ЩЯС ТАК КАЗАТЬ ТО НАДА ОБОРУДОВАНИЕ УМНОЖАТЬ НА 2 ПРЫ ПРОДАЖЭ

Интересно... А вот если мне пров поставил ону, и оно через месяц сдохло, то мне идти за новым в магазин?

Я в магазине покупаю роутер - на него гарантию дают два года (на тп линк).

Так давайте тогда пров не будет включать стоимость ону в стоимость подключения, и ставить условие "покупаешь вот такое ону - подключим".

По роутеру - согласен, проблема абона. Но вот с ону я бы поспорил. .

 

я бы тоже поспорил, ну да нах, мыж не абоны. п.с. а на ону что гарантии нет?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Гарантия на роутер не продавца , а производителя и ремонт Вам будет делать сервисный центр( пока найдёте пока запчасти получат).

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Гарантия на роутер не продавца , а производителя и ремонт Вам будет делать сервисный центр( пока найдёте пока запчасти получат).

по роутерам тоже самое, имхо, садомазы те магазины, кто меняют по  гарантии свои.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну якщо абону покласти роутер/онушку/приставку - то якщо воно зламалося/згоріло/глюкнуло - то звичайно він звернться до того, хто її поклав/продав, тобто до провайдера - по роутерам від грози - в більшості мали "дар убєждєнія" продати нову, інколи в малий мінус (ну там 400-450 грн за 841й), дуже рідко міняли за власний рахунок - самим задротам - пропонували відправити у сервісний центр. З ону - тільки заміна, так як ми її включали у вартість обладнання, ну хіба явно пошкодження від абонента (розбита, пес погриз, вилили пляшку пива). так як на більшості ону фіг написано не те що сервісний центр, а взагалі виробник))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

ШО В ХАТЕ У АБОНА ТО ЙОГО ПРОБЛЕМЫ - ДАЖЭ ЕСЛИ ТО ОНУШКА ПРОВАЙДЫРА

ШВЫДКО ЙОМУ МОЖНО ЗРОБЫТЬ ВСЭ ШО ХОЧИШ ЕСЛИ ВИН ЗАПЛАТЭ

ВСЭ - ТОЧКА

И ЗАБУТЬТЭ СЛОВО ГАРАНТИЯ - ЦЭ У СОВКУ ТАК КАЗАЛЫ - А ЕСЛИ ЩЯС ТАК КАЗАТЬ ТО НАДА ОБОРУДОВАНИЕ УМНОЖАТЬ НА 2 ПРЫ ПРОДАЖЭ

Интересно... А вот если мне пров поставил ону, и оно через месяц сдохло, то мне идти за новым в магазин?

Я в магазине покупаю роутер - на него гарантию дают два года (на тп линк).

Так давайте тогда пров не будет включать стоимость ону в стоимость подключения, и ставить условие "покупаешь вот такое ону - подключим".

По роутеру - согласен, проблема абона. Но вот с ону я бы поспорил. .

 

ПРОВАЙДЫР САМ ВЫНУВАТЫЙ ШО СТАВЭ ТАКЭ ГАВНЯНЭ ОНУ ШО СДОХЛО - ЭТО РАС

ВО ВТОРЫХ ЕСЛИ ВИН ЗНАЕ ШО СТАВЭ И ОНО СДОХНЭ ТО ХАЙ УМНОЖА ЦИНУ ЙОГО НА 2 ШОП ПРОБЛЕМЫ СВОИ РЫШАТЬ - ЭТА ДЫВА

А ТАК ПОЛУЧАИЦЦЯ ВИН САМ СЭБЭ ЗАГАНЯЕ У НОРУ

 

И ТРЫ - ШО ВЫ ТАМ СОБРАЛЫСЬ ДАВАТЬ ГАРАНТИЮ НА ГИВНО ЗА 15 БАКСИВ - СДУРИЛЫ ШОЛИ?

ЩЯС УЖЭ ВСЭ ДОШЛО ДО ТОГО ШО СМЫСЛА ВОПЩЕ НЫМА РИМОНТИРОВАТЬ МИЛОЧОВКУ - ВЫКЫНЬ И КУПЫ НОВЭ

А ХОЧИШ ХАРОШЭ - КУПЛЯЙ ЗАДОРОГО

ТАК ШО ПРОВАЙДЫР ДОЛЖЫН 2 ВАРИАНТА ПРЫДЛАГАТЬ - АБО БИЗ ГАРАНТИИ ГИВНО ЗАДЭШЫВО АБО З ГАРАНТИЕЙ КАЧИСТВИННЭ ЗАДОРОГО

В ИДЕАЛЕ КОНЕШНО ВСИГДА ДРУГЭ

Відредаговано Dictator
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ОНУ поміняємо одразу ж по дзвінку(ще не доводилось міняти просто), головне, щоб була запасна на заміну в наявності...вона видається викючно в безстрокове безкоштовне використання абонентам, на що складаємо відповідні акти...правда якщо будуть помітні механічні втручання, пошкодження, відповідно договора, будемо вимагати відшкодування вартості пошкодженого обладнання...все прописали, все візуємо, про все попереджаємо

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

хм... меняю абонентам в течение 2 дней. его онушку отправляю в депс на ремонт

- её ремонтируют, абоненту выставляем счет и он его оплачивает, и оставляя ту онушку которую мы ему поставили

а его родную онушку что была ставим след. бедолаге которого сгорело потом.

итого порядка 10 онушек держим в таком резерве и все.

Відредаговано Земеля
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

ПРОВАЙДЫР САМ ВЫНУВАТЫЙ ШО СТАВЭ ТАКЭ ГАВНЯНЭ ОНУ ШО СДОХЛО - ЭТО РАС ВО ВТОРЫХ ЕСЛИ ВИН ЗНАЕ ШО СТАВЭ И ОНО СДОХНЭ ТО ХАЙ УМНОЖА ЦИНУ ЙОГО НА 2 ШОП ПРОБЛЕМЫ СВОИ РЫШАТЬ - ЭТА ДЫВА А ТАК ПОЛУЧАИЦЦЯ ВИН САМ СЭБЭ ЗАГАНЯЕ У НОРУ   И ТРЫ - ШО ВЫ ТАМ СОБРАЛЫСЬ ДАВАТЬ ГАРАНТИЮ НА ГИВНО ЗА 15 БАКСИВ - СДУРИЛЫ ШОЛИ? ЩЯС УЖЭ ВСЭ ДОШЛО ДО ТОГО ШО СМЫСЛА ВОПЩЕ НЫМА РИМОНТИРОВАТЬ МИЛОЧОВКУ - ВЫКЫНЬ И КУПЫ НОВЭ А ХОЧИШ ХАРОШЭ - КУПЛЯЙ ЗАДОРОГО ТАК ШО ПРОВАЙДЫР ДОЛЖЫН 2 ВАРИАНТА ПРЫДЛАГАТЬ - АБО БИЗ ГАРАНТИИ ГИВНО ЗАДЭШЫВО АБО З ГАРАНТИЕЙ КАЧИСТВИННЭ ЗАДОРОГО В ИДЕАЛЕ КОНЕШНО ВСИГДА ДРУГЭ

 

Не лізь в питання в яких нема поняття.
Здохнути може і не гівно. Це раз
Гарантію дає виробник. Це два.
Виклик майстра платний. Поміняв по гарантії і ніяких проблем. Ні провайдер ні абонент не попали на гроші, а лише виролбник. А якщо вийшов гарантійний термін, то купує абонент нове за свій кошт. Це три.

 

Все просто як двері і не треба видумувати ахінею.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Меняем Онушки в тот же день или на следующий. Онушки потом отдаю чинить за свой счёт. Минимальный платёж от Абона в ЧС - 150 грн. За вызов берём 50 грн.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Як робиться в нас. В ОНУ за декілька років сідає лазер, і міняють на аналогічну модель (вже не нову), поки без доплат. Протягом...через 4 дні, після декількох дзвінків. Цей час абонент сидить на резервному каналі (наприклад 3G). До речі, з приходом 4G і підвищенням швидкості мобільного інету, це внесе конкуренцію в інтернет-провайдинг. І думаю їхні тарифи будуть відправними при формувані пакетів дротового інету.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

В ОНУ за декілька років сідає лазер, і міняють на аналогічну модель (вже не нову), поки без доплат.

 

Фігнею страдаєте. Я б ставив нове і брав повну вартість. Тут вже хочеться говорити словами Диктатора. Як немає куди діти гроші, то краще на благодійність пустити. Така моя думка. Завжди в усьому є дві крайності. Дерти в три дорого крайність і це така ж крайність тільки в іншу сторону. Обладнання ж відслужило свій термін. Обладнання знаходиться на стороні абонента. Навіщо його задарма міняти?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Як робиться в нас. В ОНУ за декілька років сідає лазер, і міняють на аналогічну модель (вже не нову), поки без доплат. Протягом...через 4 дні, після декількох дзвінків. Цей час абонент сидить на резервному каналі (наприклад 3G). До речі, з приходом 4G і підвищенням швидкості мобільного інету, це внесе конкуренцію в інтернет-провайдинг. І думаю їхні тарифи будуть відправними при формувані пакетів дротового інету.

Маразм крепчает. Мы все посредники, купили у дилеров продали конечному клиенту товар и все довольны. Гарантия от дилера год-два у каждого разная. Все что после гарантийного срока это проблема клиента. Если клиент не хочет покупать новое оборудование пусть идет на все четыре стороны. Тут только словами Диктатора  надо говорить :).

Хватит клиентам заносить ж#пу на поворотах.  Они и так пытаются об нас ноги вытирать. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У нас абонен за все платить або сам відправляє по гарантії. Я тільки уявив, що я почав міняти ONU, роутер чи WiFi антену за свій кошт. Це був би страшний ульот після першої ж грози. Жоден з абонентів навіть не старався б вимкнути обладнання з розетки коли поблискує. А у наших гірських районах як жахає, то жахає. І як назло, майже з 90%-ю ймовірність у лінію передач.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...