Перейти к содержимому

DeepNet

ASP24.com.ua - Сетевое оборудование по выгодным ценам. Звоните! 050-432-2257
Фото

Як швидко міняєте згорівше обладнання в абонента

заміна обладнання

• Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
25 ответов в теме

Опрос: Як швидко міняєте згорівше обладнання в абонента (38 пользователей проголосовали)

Як швидко міняєте згорівше обладнання в абонента

1. До двух днів (17 голосов [44.74%])

Процент голосов: 44.74%

2. Протягом трьох днів (6 голосов [15.79%])

Процент голосов: 15.79%

3. До тижня (3 голосов [7.89%])

Процент голосов: 7.89%

4. Нехай сам міняє - це його проблема (12 голосов [31.58%])

Процент голосов: 31.58%

Голосовать Гости не могут голосовать

#21 optalux

optalux

Первая Кровь

• Маглы
  • ФишкаФишка
  • 99 Сообщений:
  • Интересы:Продаж обладнання для кабельного ТБ, інтернету, відеоспостереження.

Опубликовано 12 Октябрь 2017 - 08:08

Як робиться в нас. В ОНУ за декілька років сідає лазер, і міняють на аналогічну модель (вже не нову), поки без доплат. Протягом...через 4 дні, після декількох дзвінків. Цей час абонент сидить на резервному каналі (наприклад 3G). До речі, з приходом 4G і підвищенням швидкості мобільного інету, це внесе конкуренцію в інтернет-провайдинг. І думаю їхні тарифи будуть відправними при формувані пакетів дротового інету.

• 0

В продажу обладнання:

Підсилювачі домові Спец ТВ WA-36RA = 250 грн бувші у користувані, Підсилювачі магістральні WA-301D = 500 грн бувші у користувані. Також нове обладнання та матеріали. Нал., безнал, наложка.

Олег м.Вінниця тел. (04З2)695-1З5, 0665947О1З

LanTorg.com

#22 Nightly Wanderer

Nightly Wanderer

Дракон

• Сitizens
  • ФишкаФишкаФишкаФишкаФишкаФишкаФишка
  • 2 150 Сообщений:

Опубликовано 12 Октябрь 2017 - 09:42

В ОНУ за декілька років сідає лазер, і міняють на аналогічну модель (вже не нову), поки без доплат.

Фігнею страдаєте. Я б ставив нове і брав повну вартість. Тут вже хочеться говорити словами Диктатора. Як немає куди діти гроші, то краще на благодійність пустити. Така моя думка. Завжди в усьому є дві крайності. Дерти в три дорого крайність і це така ж крайність тільки в іншу сторону. Обладнання ж відслужило свій термін. Обладнання знаходиться на стороні абонента. Навіщо його задарма міняти?

• 0
Отак подивишся здаля на москаля,
Неначе й справді він людина,
Та від Курил і до Кремля
Воно було і є скотина.
Йому завжди усього мало!
Де тільки всралося чи стало
Уже волає од того -
Тут все ісконне і його!
Та хай тебе ухопить кат!
Який же ти у біса брат?!
Живи у рідному краю -
Котись в Московію свою!
І раз причина тут така
Й дорога в тебе неблизька,
То я тобі, як друг і брат
Піддати можу і під зад,
Щоб не морочив голови
Й летів до самої Москви!

#23 Anatoliy

Anatoliy

Пролетал Мимо

• Маглы
  • Фишка
  • 45 Сообщений:

Опубликовано 12 Октябрь 2017 - 10:54

Як робиться в нас. В ОНУ за декілька років сідає лазер, і міняють на аналогічну модель (вже не нову), поки без доплат. Протягом...через 4 дні, після декількох дзвінків. Цей час абонент сидить на резервному каналі (наприклад 3G). До речі, з приходом 4G і підвищенням швидкості мобільного інету, це внесе конкуренцію в інтернет-провайдинг. І думаю їхні тарифи будуть відправними при формувані пакетів дротового інету.

Маразм крепчает. Мы все посредники, купили у дилеров продали конечному клиенту товар и все довольны. Гарантия от дилера год-два у каждого разная. Все что после гарантийного срока это проблема клиента. Если клиент не хочет покупать новое оборудование пусть идет на все четыре стороны. Тут только словами Диктатора  надо говорить :).

Хватит клиентам заносить ж#пу на поворотах.  Они и так пытаются об нас ноги вытирать. 

• 0

NG Optics

#24 Горянин

Горянин

Точу Зубы

• Сitizens
  • ФишкаФишкаФишка
  • 154 Сообщений:

Опубликовано 12 Октябрь 2017 - 11:58

У нас абонен за все платить або сам відправляє по гарантії. Я тільки уявив, що я почав міняти ONU, роутер чи WiFi антену за свій кошт. Це був би страшний ульот після першої ж грози. Жоден з абонентів навіть не старався б вимкнути обладнання з розетки коли поблискує. А у наших гірських районах як жахає, то жахає. І як назло, майже з 90%-ю ймовірність у лінію передач.

• 0

#25 andryas

andryas

Дракон

• Сitizens
  • ФишкаФишкаФишкаФишкаФишкаФишкаФишка
  • 2 876 Сообщений:

Опубликовано 12 Октябрь 2017 - 12:15

У опитуванні немає пункту "перед заміною робимо абону мінєт"
  • 1

#26 Dictator

Dictator

Вампиреныш

• Сitizens
  • ФишкаФишкаФишкаФишкаФишка
  • 747 Сообщений:

Опубликовано 12 Октябрь 2017 - 12:46

В ОНУ за декілька років сідає лазер, і міняють на аналогічну модель (вже не нову), поки без доплат.

Фігнею страдаєте. Я б ставив нове і брав повну вартість. Тут вже хочеться говорити словами Диктатора. Як немає куди діти гроші, то краще на благодійність пустити. Така моя думка. Завжди в усьому є дві крайності. Дерти в три дорого крайність і це така ж крайність тільки в іншу сторону. Обладнання ж відслужило свій термін. Обладнання знаходиться на стороні абонента. Навіщо його задарма міняти?

Я ДЫРУ ЗУСИХ ТРЫ ШКУРЫ И ОДДАЮ НА БЛАГОДИЙНИСТЬ :lol:

• -1

1 пользователей читают эту тему

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Local.blog МЕТА - Украина