Сын Януковича займется интернетом
Член фракції Партії регіонів Віктор Янукович цього року розвиватиме кінематограф, Інтернет і автоспорт
Член фракції Партії регіонів Віктор Янукович цього року розвиватиме кінематограф, Інтернет і автоспорт

Про це повідомляє прес-служба народного депутата, пише УНІАН.

Янукович переконаний, що сучасний кінематограф - не менша можливість для України закріпитися в Європі, ніж, наприклад, Євро-2012.

На думку депутата, цьому сприятиме збільшення фінансування національного кінематографа до 176 мільйонів гривень, що передбачено в держбюджеті-2012.

Янукович висловився за створення української кіноасоціації і вдосконалення законодавства.

"Курс протекціонізму кіно ми повинні захистити на вищому рівні - новим законом "Про кінематографію". Не можна вічно возитися із застарілим документом. До розробки законопроекту спільно з Держкіно ми залучимо максимально широку аудиторію: продюсерів, режисерів, акторів – всіх, хто працює на цьому ринку", - сказав Янукович.

Він також планує просувати ухвалений у першому читанні законопроект про підтримку розвитку національної індустрії програмного забезпечення.

"Упевнений, до другого читання ми зробимо документ ще більш удосконаленим – врахуємо всі правки і рекомендації від IT-сфери. Переконаний, робота в Мережі повинна бути безпечною", - повідомив Янукович.

На його думку, Україна як держава вже сьогодні зіткнулася із серйозними проблемами через безпросвітне піратство. Для вирішення цих проблем спільно з IT-асоціацією ведеться робота над стратегією розвитку українського Інтернету.

"Упевнений, цей план повинен бути створений усередині Мережі, її безпосередніми "жителями". Із січня займемося організацією серії "круглих столів", зустрічей і бесід, щоб зібрати максимальну кількість пропозицій", - повідомив Янукович.
Источник: www.pravda.com.ua
Источник: www.pravda.com.ua
andryas
2012-01-06 15:48:23
Avatar

Виглядає, що і у цій сфері, Україна перейматиме "найкращий" досвід Білорусі і Росії.

mainpanisher
2012-01-06 15:55:51
Avatar

писец....

mr.Dream
2012-01-06 16:00:27
Avatar
цьому сприятиме збільшення фінансування національного кінематографа до 176 мільйонів гривень

в бюджет то закладено, але живих грошей мабуть нема :) А де їх взяти - правильно, обдерти й до того бідний народ податками. Хліба їм не дай - аби був інтернет, вітчизняне кіно, і спортивні тачки (на яких синки депутатів змагатимуться по вулицях міст України...) А щодо розвитку інтернету - ми і так посідаємо високі ступені по доступності послуги і швидкості доступу) Дайош гігос за гривню! А нє... шось там китайці хотіли інвестувати в україну. Не "біґ чайна файрвол" часом? :D

andryas
2012-01-06 16:02:04
Avatar

Мене дивує лише, чому ніхто не хоче зайнятися тим, від чого реально залежить людське життя, зокрема, медицина, санітарія, транспорт, і. т.д? Там що, усе ідеально, і абсолютно безпечно? Уся небезпека йде від Інтернету?

 

Які проблеми у ДЕРЖАВІ через "Піратсво"? Ну, якщо не брати до уваги піратсво сомалійське, податкове і митне?

mainpanisher
2012-01-06 16:15:24
Avatar

о-о-о, транспортом хочуть займатись, особливо хочуть розібрати укрзалізницю, закупити за держ. кошти маршрутом, підняти в ціні пальне і катати людей, наприклад, з Києва до Львова за 250грн

Nightly Wanderer
2012-01-06 16:35:29
Avatar

Називаєтсья 3 зайців вбити.

1.Обдурити людей. Створити ілюзію того, що щось робиться для них і країни.

2. Взяти під контроль інформаційний простір в інтернеті.

3. Позбутися мілких провайдерів і т.д. які декому заважають.

 

А наші "люди" як завжди все проковтнуть. В державних установах працівники за свої гроші компютери купують на робоче місце і за свій кошт проводять інтернет і оплачують. Дороги такі, що спокійніше їздити на таксі чим на власній машині. А у нас завжди самі важливі проблеми це:

№1. Бандера

№2. Мова

№3. Інтернет

Kucher2
2012-01-08 03:14:49
Avatar
Сын Януковича займется интернетом

Кто б сомневался! :)

Ripper
2012-01-16 21:47:55
Avatar

Все персональные данные собранны теперь можно и ворватся ...

Доходы извесны, расходы извесны клиенты, известы, маскишоу вбой =) и бизнесс твой.

 

(они плавно к этому подводили чтобы собрать информацию посмотреть рентабильность и сделать на этом деньги ... так как клиенты и прочие елементы структуры сети и прочиее явлеяется комерческой тайной но только не в нашей стране)

dimka890
2012-01-16 22:53:45
Avatar

пи**да рулю и цепка спала :)

Respect!
2012-02-06 09:47:16
Avatar

Как-то на днях читал, что в скорой помощи начали выделять больше денег на вызов. Так как раньше выделялось по 6 грн для медикаментов на один вызов, то сейчас это уже 16 грн!!! Эволюция в мире медицины! И как уверил какой-то министр теперь на все будет хватать! Ну наверное теперь с 50 гривневого тарифа налог и всякие удержки будут не 10, а 20 грн! Проще выпустить закон, чтоб обложить большими удержками и налогами прибыльные сферы, а это еще не считая голодных инспекторов...

Вы должны войти

loading