Проект поправок к инструкции по проверкам провайдеров программной услуги
Засідання Національної ради від 19 червня 2013 року
Засідання Національної ради від 19 червня 2013 року

РІШЕННЯ № 1269 Про затвердження проекту змін до Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги

19.06.2013    м. Київ     Протокол № 18


Відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення, статей 11, 13 та 17 Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, статей 1, 7, 37, 59, 70, 71, 73, 74 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”, пункту 9 Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про рекламу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 № 693, Національна рада вирішила:

1. Затвердити проект змін до Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, що додається.

2. Управлінню інформаційного забезпечення розмістити проект змін до Інструкції про порядок здійснення перевірок телерадіоорганізацій та провайдерів програмної послуги, повідомлення про оприлюднення, аналіз регуляторного впливу на офіційному веб-сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

3. Виконання рішення покласти на управління інформаційного забезпечення, контрольно-аналітичне управління, управління правового забезпечення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради В. Манжосова.


Голова Національної ради     В. Манжосов
Заступник голови Національної ради    Л. Мудрак
Источник: www.nrada.gov.ua
Источник: www.nrada.gov.ua
Вы должны войти

loading