Суд дозволив "Ощадбанку" стягнути мільярд гривень з "Укртелекому"
Суд дозволив "Ощадбанку" стягнути мільярд гривень з "Укртелекому"
 
Державний "Ощадбанк" домігся у Верховному Суді скасування судових рішень, за якими "Укртелеком" мав право не сплатити банку понад 1 млрд гривень.
Про це повідомляє прес-служба банку.
Зокрема, Верховний Суд постановою від 17 липня частково задовольнив касаційну скаргу Ощадбанку та скасував рішення господарського суду Києва від 27.11.2017 та постанову Київського апеляційного господарського суду від 10.04.2018 про розірвання договору купівлі-продажу облігацій, укладеного між банком та Укртелекомом, на суму понад 1 млрд гривень.
"Таким чином, Ощадбанк набув право на примусове стягнення з Укртелекому заборгованості за договором купівлі-продажу облігацій на суму 1,1 млрд гривено. Відповідний позов банку знаходиться на розгляді господарського суду Києва", - йдеться у повідомленні.
Як повідомлялося, ще в 2015 році Укртелеком взяв на себе зобов'язання викупити у двох держбанків (Ощаду і Укрексімбанку) облігацій своєї материнської компанії ЕСУ (дочка СКМ) на суму 2 млрд гривень.
Але телеком-оператору так і не вдалося продати свій мобільний актив - Трімоб, тому у компанії не було грошей на покриття облігацій. Терміни виплати боргу закінчилися ще в середині березня.
Що стосується самої ЕСУ, то вона теж не розрахувалася за облігаціями, які були випущені компанією з метою фінансування зобов'язань, що виникли після приватизації Укртелекому в 2011 році. Ще один держбанк (Укрексім) подав на неї до суду, зажадавши повернення 2,8 млрд гривень боргу.
Раніше генеральний прокурор Юрій Луценко повідомляв, що компанія "Укртелеком" була приватизована кіпрською компанією фактично безкоштовно.
 
 
Теперь выедят мозг операторам.
Публікації за темою:
більше приховати
vaz02
2018-07-20 15:30:43
Avatar

То есть, госбанк отберёт у гос компании 1 миллиард :)

Кеша
2018-07-20 15:33:50
Avatar

У меня все больше слово Укртелеком ассоциируется со словом мошенники.

 

WideAreaNetwork
2018-07-20 18:03:47
Avatar

Теперь выедят мозг операторам

за что?

GrDEV
2018-07-20 18:27:46
Avatar

Придумают так что операторі в складчину будут отдавать долг укртелефона

olnet
2018-07-20 19:15:25
Avatar

То есть, госбанк отберёт у гос компании 1 миллиард :)



ПАО «Укртелеком» — украинская частная телекоммуникационная компания, крупнейший в стране оператор фиксированной связи. Штаб-квартира расположена в Киеве. До 2011 года — Открытая Акционерная Компания «Укртелеком», с 2011 года — Публичная Акционерная Компания «Укртелеком».

nordstream
2018-07-20 19:18:52
Avatar

Укртелеком замінить провідний зв’язок мобільним.

Укртелеком запускає пілотний проект у регіонах з великою кількістю крадіжок мідного кабелю.

Абонентам Укртелекому пропонуватимуть змінити телефонний апарат на новий.

"Він відрізняється від звичайного тим, що у нього вставляється SIM-картка, тому кабелі не потрібні.

Але номер абонента та порядок набору інших номерів у абонента зберігається тим самим.

Тобто, якщо ви телефонуєте до мене на номер 353535, то і після зміни телефонного апарату зможете дзвонити на цей же номер", – пояснили "УП. Життя" у прес-центрі Укртелекому.

Апарат можна буде або взяти в оренду за 1 гривню за місяць, або придбати.

Проект розпочнеться у серпні 2018 року і триватиме 3 місяці.

У разі позитивних результатів оператор зможе реалізовувати цей проект і в інших регіонах.

Kiano
2018-07-20 20:03:12
Avatar

Укртелеком замінить провідний зв’язок мобільним.


На базе чего это сделают??

ziguzar
2018-07-20 23:21:09
Avatar

А как же хомяки на ADSL? к понизаторам рынут?  или УТ LTE включат))))))) ГЫ...........

zulu_Radist
2018-07-20 23:33:09
Avatar

На базе чего это сделают??

Тримоб

Kiano
2018-07-20 23:48:22
Avatar

Тримоб

Он еще жив? Мож на базе утел 3ж?) Как был на заре мудафон 3ж

GrDEV
2018-07-21 07:50:30
Avatar

А как же хомяки на ADSL? к понизаторам рынут?  или УТ LTE включат))))))) ГЫ...........

Будет политика "Хочешь интернет? - Купи кабель, а то у нас денег нету" И зона ответственности абонента от офиса укртелекома ))

Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading