Tiacom

Ул. Володи Дубинина 1
(044)251-30-00

Товариство з обмеженою відповідальністю "Тіаком" є авторизованим партнером корпорації Tyco Electronics, ADC KRONE в Україні, [b]ПАТ "Одескабель"[/b].

Ми забезпечуємо поставку, комплектацію, гарантійне і післягарантійне обслуговування оптичних панелей (ODF), оптичних муфт і різних аксесуарів до них, кросового обладнання (ODF), кросового обладнання (KRONE), муфт для кабелів з металевими провідниками і ремонтних комплектів до них, герметизуючого обладнання та інших аксесуарів від заводу виробника Tyco Electronics (Бельгія), ADC KRONE, аналогічну продукцію від вітчизняних та іноземних виробників у більш економному ціновому сегменті  та кабельно-провідникову продукцію .від заводу виробника ПАТ "Одескабель".  

Весь перелік пропонованої продукції має сертифікати відповідності УкрCЕПРО. Завод виробник дає гарантію на продукцію від 25 років.

Використання даної продукції на мережі ПАТ "Укртелеком" закріплено Керівним нормативним документом ДКЗІ України КНД 45-202-2002 (наказ Голови ДКЗІ №240 від 19.12.2002), що є ще одним підтвердженням її технологічності та високої якості.

Ціни від виробника й наша гнучка цінова політика дозволяють врахувати інтереси операторів зв’язку, будівельних компаній, а також значної кількості учасників ринку телекомунікацій.

Крім цього, з моменту заснування одним з головних видів діяльності ТОВ "Тіаком" є проектування та будівництво лінійних споруд зв’язку будь-якої складності, в тому числі й оптоволоконних мереж зв‘язку з повною комплектацією необхідним обладнанням, введення в експлуатацію та подальше технічне обслуговування згідно Ліцензії АВ № 614377, виданої Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві 17 лютого 2012 року.

Більшість працівників  ТОВ "Тіаком" – це професійні зв’язківці з профільною вищою освітою, які пройшли школу роботи на державних підприємствах таких як КМФ ПАТ "Укртелеком", ДПМ ПАТ "Укртелеком", ВАТ "Діпрозв’язок" і мають значний досвід в галузі зв’язку.

Фахівці ТОВ "Тіаком" періодично проходять курси професійної підготовки в навчальних центрах представництва Tyco Electronics, про що свідчать сертифікати, отримані  ними в результаті проходження навчання. Наприклад, всі працівники підрозділу по монтажу волоконно-оптичних кабелів пройшли курс з вивчення волоконно-оптичної системи FIST та курс з вивчення продукції для будівництва волоконно-оптичних мереж широкополосного доступу FTTH.

Таким чином, завдяки постійному навчанню та досвіду виконання робіт по монтажу волоконно-оптичних мереж, працівники ТОВ "Тіаком" мають високий фаховий рівень, а це в свою чергу забезпечує високу якість виконаних робіт.

Технічний персонал ТОВ "Тіаком", який займається поставкою обладнання та матеріалів для побудови волоконно-оптичних ліній зв’язку також постійно проходить навчання в представництві Tyco Electronics і уповноважений проводити технічну підтримку й консультації по продукції, що постачається.

Будемо раді надати Вам технічну підтримку, відповісти на будь-які питання стосовно продукції, а також виконати для Вас у стислий термін роботи з проектування, виготовлення кошторисної документації та будівництва телекомунікаційних об'єктів під "ключ" якісно і за прийнятними цінами. В разі потреби надаємо консультації щодо попередньої вартості робіт і матеріалів за Вашим запитом та з врахуванням Ваших побажань.