Хотят заставить телерадиокомпании платить за брак
Рада хоче карати провайдерів за погане мовлення
Рада хоче карати провайдерів за погане мовлення

Верховна Рада має намір законодавчо ввести відповідальність провайдерів телемереж за невиконання забезпечення своїм абонементам доступу до програм телерадіоорганізацій.

За закон у першому читанні про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно врегулювання взаємин у сфері телебачення і телекомунікацій проголосували 262 народних депутатів з 406 зареєстрованих у залі засідань. Законопроект пропонує внести зміни до закону України про телекомунікацію і закон України про телебачення і радіомовлення, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Відповідно до запропонованих змін, оператор, провайдер телемережі буде зобов'язаний забезпечити своїм абонентам доступ до програм телерадіоорганізацій, які здійснюють ефірні або супутникове мовлення на території телемережі на підставі ліцензії Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в найбільш доступній частоті за найбільш доступною ціною для телеглядачів. Зокрема, передбачається, що оператор несе перед споживачами за ненадання або неналежне надання телекомунікаційних послуг майнову відповідальність, зокрема за незабезпечення або неналежне забезпечення доступу абонентів до програм ця відповідальність складає розмір абонентної плати за 1 місяць.
Источник: ua.for-ua.com
Источник: ua.for-ua.com
nightfly
2011-02-15 21:36:54
Avatar

Опять? Даже уже не удивляюсь :)

aike
2011-02-15 21:46:59
Avatar
Відповідно до запропонованих змін, оператор, провайдер телемережі буде зобов'язаний забезпечити своїм абонентам доступ до програм телерадіоорганізацій, які здійснюють ефірні або супутникове мовлення на території телемережі на підставі ліцензії Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в найбільш доступній частоті за найбільш доступною ціною для телеглядачів.

Самое гуманное правительство в мире, что ни придумают все для людей :)

nightfly
2011-02-16 00:36:28
Avatar

такие смешные вопросы задаете :)

 

ЗЫ хочу хастлер объязательным... за счет рады, мать его.

Kucher2
2011-02-16 07:35:05
Avatar

Погодите, это к телевизионщикам.

...які здійснюють ефірні або супутникове мовлення на території телемережі на підставі ліцензії Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в найбільш доступній частоті за найбільш доступною ціною для телеглядачів.

Если вы конечно оператор ТВ или IPTV - не позавидуешь.

Но это у нас решается как правило внесением доп. пункта в договор с абоном "бла-бла-бла... не несём ответственности... бла-бла.. сторонними лицами или бла-бла-бла... другими помехами".

В общем норм. юрист разрулит, не переживайте. :)

nightfly
2011-02-16 12:15:40
Avatar

Это по идее относится к "провайдерам програмної послуги", ктв например, так что не все так радужно.

Вы должны войти

loading