Недорогая реклама от Epsilon TV
Как получить одобрение бабушек. Epsilon TV ремонтирует подъезд.
Как получить одобрение бабушек. Epsilon TV ремонтирует подъезд.

http://youtu.be/cICZYvrvIAY

Вулиця Проскури будинок 9 і 9а. Відстань метрів 50, але різниця разюча, при наймі в цьому впевнені мешканці. Будівлі зведені в один час, а ось із ремонтом поки пощастило тільки одному.

Щасливцям із 9а заздрять, зізнаються сусіди. Під"їзди в їхньому будинку і порівнювати неварто - реальний світ і Задзеркалля. В одному стіни якісно пофарбовані, увага ремонтників не обійшла жодну дрібницю - за поручні на сходах приємно взятися рукой, самі сходи щільно вирівняли.

Омолодився під"їзд нещодавно. Почалось із міської програми, коли провайдер "Epsilon TV" взязвся розібратися з ліанами дротів і на цьому на радість мешканців роботи не припинилися.

Результаті видимий - і кабелі не дротують безладом, і до під"їзду можна заходити не просто без остраху, а навіть милуючись. Те, чого не торкалися фарби і цемент з вісімдесятих років, мешканці з гордістю називають - "наш під"їзд".

Але будинок із номером 9 а, не останній у списку відремонтованих. Вдихнути друге життя у власний під"їзд можна, і почнеться все з естетично прокладених дротів.

І від гідних послуг і умов життя до дозвілля. Компанія "Epsilon TV" за підтримки міської ради запрошує відсвяткувати день захисту дітей із розмахом. 1 червня о 16 годині на розі Тракторобудівників і Героїв праці всіх маленьких харків"ян чекає свято.
Источник: www.visti.tv
Источник: www.visti.tv
Kto To
2012-05-29 22:56:50
Avatar

Ай какие молодцы :)

Вы должны войти

loading