Україна відзначає День військ зв'язку
День військ зв'язку відзначається в Україні згідно з Указом Президента №154/2000 від 1 лютого 2000 року щорічно 8 серпня
День військ зв'язку відзначається в Україні згідно з Указом Президента №154/2000 від 1 лютого 2000 року щорічно 8 серпняСаме в цей день у 1920 році  в Києві, на базі колишнього Костянтинівського юнкерського військового училища почалася підготовка зв'язківців на других Київських військово-інженерних курсах. З початком Незалежності України 3 січня 1992 року управління зв'язку Червонопрапорного Київського військового округу прийняло на себе управління системою і військами зв'язку Київського, Прикарпатського, Одеського військових округів, а надалі - військами зв'язку Військово-Повітряних сил і Військ протиповітряної оборони. З цього і почалося формування Управління зв'язку Головного штабу ЗС в Україні.

Нині війська зв'язку - це спеціальні війська, призначені для забезпечення зв'язку і управління військами Збройних сил, його технічна основа, а воїни-зв'язківці входять до складу всіх родів військ. Наразі спеціальність військового зв'язківця одна з найбільш затребуваних в зоні військових дій на сході і півдні України.
Источник: espreso.tv
Источник: espreso.tv
Вы должны войти

loading