Воля в Житомирі
компанія ВОЛЯ почала надавати інноваційні послуги цифрового та інтерактивного телебачення, а також високошвидкісного Інтернету мешканцям Житомира. Віднині жителі цього обласного центру матимуть повний доступ у світ цифрових розваг.
компанія ВОЛЯ почала надавати інноваційні послуги цифрового та інтерактивного телебачення, а також високошвидкісного Інтернету мешканцям Житомира. Віднині жителі цього обласного центру матимуть повний доступ у світ цифрових розваг.

Для них відкрито близько 140 цифрових телеканалів, включаючи такі популярні у всьому світі, як Discovery, National Geographic, FOX HD і SET. Серед ексклюзивних пропозицій компанії – п'ять власних кіноканалів групи «ВОЛЯ CINE+», канал індійського кіно BOLLYWOOD HD, FILMUADRAMA з найкращими телесеріалами, знятими в Україні, а також канал сімейства Discovery для справжніх чоловіків – DTX.

Завдяки цілодобовому онлайн-кінотеатру «ВОЛЯ Cinema» абоненти можуть дивитися тисячі фільмів у форматі високої чіткості (HD) від провідних вітчизняних та іноземних кіностудій: Disney, NBCUniversal, ABC Studios та ін. Насолоджуватися цікавим фільмом чи слідкувати за новинами можна не тільки на екрані телевізора, а й на планшеті чи смартфоні.

Послугу інтернет-доступу від ВОЛІ представлено трьома пакетами зі швидкостями від 20 Мбіт/с до 100 Мбіт/с, що дає змогу користувачам обирати найбільш оптимальний для себе варіант.

– ВОЛЯ – лідер у сфері цифрових розваг. На цей рівень нам вдалося вийти, багато років працюючи за найвищими стандартами якості. І тепер ці стандарти, усе найкраще, що є у нас у плані технологій, сервісів, контенту, ми приносимо в Житомир. Чесно кажучи, я вже починаю заздрити житомирянам, адже для них ми будуємо нашу мережу з нуля, тобто вони будуть отримувати послуги ВОЛІ на найновішому обладнанні. Ми тут надовго і всерйоз, – говорить генеральний директор компанії ВОЛЯ Джордж Жембері.
Житомир став 34-м містом, де ВОЛЯ надає свої послуги. Напередодні компанія запустила сайт, на якому можна детально ознайомитися з новими цифровими можливостями, які відкриваються мешканцям міста.

Водночас компанія пропонує житомирянам сучасні онлайнові інструменти для керування своїми цифровими послугами. Це портал абонента «Мій кабінет», де можна поповнити рахунок, замовити новий пакет, провести діагностику послуги тощо. Зручності додає й можливість користуватися порталом зі свого смартфона через мобільний додаток My Volia. Не меншу полярність серед абонентів здобула також спільнота користувачів «ВОЛЯ Клуб», де на допомогу приходять не тільки консультанти ВОЛІ, а й інші, вже досвідчені, абоненти.
Джерело: volia.com
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading