Дикий сад перейшов на альтернативні джерела енергії
У Миколаєві інтернет-провайдер "Дикий Сад" повністю відмовився від природного газу, перейшовши на дешеві солом’яні пелети власного виробництва.
У Миколаєві інтернет-провайдер "Дикий Сад" повністю відмовився від природного газу, перейшовши на дешеві солом’яні пелети власного виробництва.У Миколаєві інтернет-провайдер "Дикий Сад" повністю відмовився від природного газу, перейшовши на дешеві солом’яні пелети власного виробництва.

Як зазначають у компанії, створення такого екопаливного комплексу, який забезпечує теплом понад 25 тис. кв. метрів окупилося всього за три опалювальні сезони, передає Рn.

Наразі "Дикий Сад" планує реалізувати пілотний проект з переведення на біопаливо одного з навчальних або медичних закладів області, аби переконати місцеву владу у економічній ефективності такого методу. Також компанія вже тривалий час намагається впровадити екоопалення у Чорноморському державному університеті ім. Петра Могили. Більше року «Дикий Сад» не може отримати землю для будівництва котельні.

«У бюджетних підприємств передбачені гроші на опалення, але вони надмірно лімітовані в їх використанні і тому змушені сидіти у холоді, - каже Ігор Голубарь. – Ми пропонуємо економити на купівлі тепла, але у чиновників немає бажання щось міняти. Вони згодні сидіти у холоді, використовувати електричні обігрівачі і платити додаткові гроші за дорогу електрику».

Ігор Голубарь сподівається, що міська влада все-таки виявить цікавість до питання, яке стосується всіх жителів Миколава. «Ми зробили все, що від нас залежить: перевели всі наші об'єкти на опалення недорогою українською сировиною, виробили хороше, на наш погляд, рішення, - говорить фахівець. - Тепер хід за чиновниками. Солом’яних пелетів у нас вистачить до наступної зими».

За словами Ігоря Голубаря, пелетні котли забезпечать дворазову економію. «Тисяча кубів газу, яка для підприємств і населення коштує близько 9 тис. і 7 тис. гривень відповідно, еквівалентна по теплотворності двом тоннам солом’яних пелет, які обійдуться у 4 тис. гривень, - пояснює фахівець. – На додачу, використання екопалива на 75% скорочує обсяг викидів CO2, а золу можна застосовувати як мінеральне добриво у сільському господарстві».
Джерело: ecotown.com.ua
twg
2016-01-20 20:50:20
Avatar

 

 

Наразі "Дикий Сад" планує реалізувати пілотний проект

Это то, о чем говорили в соседней теме? Второй фронт? ))

Будут теперь не трафик продавать, а килокалории. Интересно, безимитные пакеты будут? ))

cam-bat
2016-01-20 22:47:41
Avatar

Да, у них просто появились свободные деньги для реализации новых проектов, это один из них. Проект не дешевый, но перспективный.

Сам видел работу этих котлов у Дикого.

С их слов котел полностью спроектирован и произведен в Украине, исключение составляет только польская автоматика.

Искренне рад за коллег!

alsdfg
2016-01-21 00:33:02
Avatar

Тьху, наткнулся на эту тему и с ходу прочёл "Детский сад..."

karyon
2016-01-25 00:02:42
Avatar

Тоже мне новость, у нас пол пром зоны , у кого норм площадя обогрева, поставили пиллетные котлы. Котел дорогой, а топить значительно дешевле чем газом и можно газовщиков с их тех условиями, ценами и сервисом послать в дальнюю дорогу.

WideAreaNetwork
2016-01-25 00:11:01
Avatar

кто живет в квартире никуда газовщиков послать не сможет :(

MICROWATT
2016-01-25 06:28:23
Avatar

.

С их слов котел полностью спроектирован и произведен в Украине, исключение составляет только польская автоматика.

 

Японцы и арабы организовали совместное предприятие по выпуску часов. 

Японцы делают сами, собственно,  часы, а арабы поставляют к ним дефицитные арабские цифры.

Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading