Національна Рада України з питань телебачення та радіомовлення почала працювати
У понеділок, 7 липня 2014 року, пройшла перша зустріч нового складу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Участь у зустрічі взяли члени Національної ради, які були сьогодні призначені Президентом України, а також парламентська четвірка, яка була обрана шляхом голосування під час пленарного засідання Верховної Ради  України 4 липня. Таким чином, сформовано повний новий склад регуляторного органу, представники якого мають великий досвід у сфері телебачення  і радіо та чітко розуміють, які кроки потрібні галузі.

 

Зустріч відбулася у повному складі, її учасниками стали:

Артеменко Юрій Анатолійович
Герасим'юк Ольга Володимирівна
Ільяшенко Олександр Борисович
Котенко Катерина Сергіївна
Севрюков Владислав Володимирович
Черниш Олег Миколайович
Шверк Григорій Аронович

Під час зустрічі було обговорено подальшу стратегію діяльності та обрано нові керівні органи Національної ради, а саме:

• Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення – Артеменко Юрій Анатолійович;
• Перший заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення – Герасим’юк Ольга Володимирівна;
• Заступник голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення – Шверк Григорій Аронович;
• Відповідальний секретар Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення – Котенко Катерина Сергіївна.

Також сьогодні Президент України провів зустріч із новопризначеними членами регуляторного органу, де озвучив головне завдання діяльності Національної ради – захист українського інформаційного простору. Крім того, Петро Порошенко зазначив, що нині важливо розробити програми спеціального інформаційного мовлення для Донбасу. За його словами, не можна допустити перекручення фактів в інформуванні про події в Луганській та Донецькій областях.   http://nrada.gov.ua/ua/news/radanews/22530.html

 

Andrey_web
2014-07-14 11:02:37
Avatar

Френд з Харкова повідомляє, що місцеві кабельники транслюють російське ТБ.

""Здравствуйте! Только что просмотрели новости по ТВЦ. Показывали,даже,ваше выступление на ICTV ,в свободе слова. При этом ,я думаю,вы догадываетесь с КАКИМИ комментариями. Неужели это такая проблема,неужели нельзя отключить? Ведь это же просто опасно все для нашего города !!! Как же так?!"

Завтра у нас в Нацраді - особиста розмова з кабельниками, зокрема з тими, хто досі нічого не зрозумів

Andrey_web
2014-07-14 11:07:43
Avatar


Ми створили сторінку для всіх, хто хоче висловитися з питань національних медіа та захисту інфопростору- і з усіх інших питань, які постають. Починаємо діалог!

 
Регуляторний орган телерадіопростору України

 Andrey_web
2014-07-14 11:10:49
Avatar


На сайті Нацради з'явився список провайдерів, які транслюють російські канали      nrada.gov.ua/....html

Andrey_web
2014-07-16 14:42:41
Avatar

Учора зустрілися з кабельниками, радійниками й зв'язківцями.
Дві воєнні теми: відновлення інфозабезпечення на визволених територіях і припинення ретрансляціі російськоі пропаганди в Украіні ( уточнюю, бо є нерозуміння: ті колеги, які змушені ретранслювати під загрозою життю, при бандитах, що стоять над головою, - не маються на увазі в цьому контексті, про іхній захист ми думаємо ).
Частина мовників на звільнених і мирних територіях уже виконала вимогу. Та ж частина, що продовжила це робити, розглядається як така, що співпрацює з агресором. Сьогодні щодо них проводиться розмова в СБУ та в Генпрокуратурі. Проговорюємо удосконалення законодавства. Залишаємося на позиціях Конституціі, що в нашому випалку захищає суспільство статтею 34, ч3.
Також сьогодні буде відновлений передавач на Слов'янськ і Краматорськ. З захопленоі бандитами територіі вивезено антену, знайдено технічну можливість укріпити іі там, де бандити сподівалися, що ніхто не зможе нічого вілновити. Першими ввімкнуть ті канали, які першими вимикали - УТ, П'ятий, Плюси. Але є можливість дати більше.
Тепер питання до каналів - дати людям більше якісноі інфо, збільшити новинні блоки, дати більше російськомовноі інфо для тих, хто сприймає іі ближче.
Про контент, якість і підключення каналів до цієі роботи говоритимемо сьогодні по обіді з іхніми керівниками.
Вчора кабельники й радійники заявили про розуміння захисту інфопростору, склали "дорожну карту" співпраці з Нацрадою.
Утримування слухача й глядача за рахунок тоі російськоі пропагандистськоі продукціі, до якоі дехто звик, - не є зрозумілим для украінського телерадіобізнесу. З цим погодилися. Задача - якісна заміна контенту, що буде сприйнята аудиторією, підніме іі дух і не отруюватиме свідомість.
Ця діяльність розворушила гніздо російських пропагандистів- тролі, сюжети в російських ефірах ітд дають підтвердження того, що на хвіст наступлено. " собачий лай нас извещает, что скачем мы верхом"

Andrey_web
2014-07-16 14:46:37
Avatar

Сьогодні ввімкнули макеєвський ЮНІОН - викресливши зі списку порушників закону, що забороняє ретрансляцію пропаганди агресора. І хочу всім сказати- ЮНІОН потрапив до списку з подачі громадських організацій помилково! Навпаки ми вдячні мужності співробітників цього ресурсу, які і під дулом автомата, перед погрозами особистій безпеці та життю родин з боку терористів
залишилися громадянами Украіни! Будемо всіляко захищати іх!

Колеги з Артемівська приіхали з ідеєю - як поширити украінське мовлення на Донецьк та інші територіі, де тепер бандити ввімкнули російську пропаганду, повністю вимкнувши наші медіа.
Ми, за іхньою порадою, повідомляємо донеччанам і мешканцям захоплених територій- частіше пробуйте перемикати кнопки пошуку! Там будуть з'являтися украінські канали, завдяки ідеі, запропонованій Артемівськом.

Вже зараз Нацрада звернулася до суду про заборону ретрансляціі ТВЦ. На прохання громадян Украіни.

Діджей "Шансона", що поставила музичне привітання терористам, відсторонена від роботи.

Сьогодні також дискутуємо, як чесно підготувати аудиторію до переходу на цифрове мовлення- досі люди були обдурені, зеленого поняття не маючи про те, що це і які в них є права, а також - як зняти монополію декотрих бізнесменів, що заблокували доступ до цього поширення сигналу більшості.

Andrey_web
2014-07-17 16:58:22
Avatar
РІШЕННЯ № 297 Про розгляд питання щодо розповсюдження на території України російських програм «Росcия 1», «НТВ», «ТНТ», «Петербург 5», «Звезда», «Рен ТВ»

17.07.2014       м. Київ         Протокол № 7

 

Враховуючи загрози в інформаційному просторі України, у зв’язку з несанкціонованим відключенням українських телеканалів у Донецькій і Луганській областях та розповсюдженням на їх частотах російських програм «Россия 1», «НТВ», «ТНТ», «Петербург 5», «Звезда», «Рен ТВ», а також незаконною ретрансляцією цих програм, що є не адаптовані до законодавства України, у багатоканальних мережах, в інтересах інформаційної безпеки України, керуючись частиною 7 статті 4, статтями 6, 42, 70, 72 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», статтями 2, 6, 28 Закону України «Про інформацію», статтями 13, 17 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», Національна рада вирішила:

1. Встановити, що до провайдерів програмної послуги, які незаконно ретранслюють російські програми «Россия 1», «НТВ», «ТНТ», «Петербург 5», «Звезда», «Рен ТВ», буде застосована санкція анулювання ліцензії у судовому порядку. 

2. Апарату Національної ради здійснити заходи державного нагляду на предмет наявності російських програм «Россия 1», «НТВ», «ТНТ», «Петербург 5», «Звезда», «Рен ТВ» у багатоканальних (в тому числі ефірних) мережах провайдерів програмної послуги.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради Ю. Артеменка.

Голова Національної ради   /підпис/  Ю. Артеменко

Відповідальний секретар    /підпис/  К. Котенко

Andrey_web
2014-07-18 11:36:45
Avatar
Голова Національної ради Юрій Артеменко провів першу прес-конференцію

imgdescr.jpg

 

17 липня цього року Юрій Артеменко – голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення - провів першу прес-конференцію для представників засобів масової інформації. Він представив журналістам першочергову програму дій новообраного складу регуляторного органу та визначені пріоритети діяльності.  

 

 «Тиждень тому новий склад Національної ради приступив до роботи. Сім різних людей – за віком, за фахом, за досвідом роботи – прийшли працювати в Національну раду. Сім різних, але їх об’єднує одне – бажання зробити індустрію кращою, бажання виробити чесні правила гри, позбутися корупції в державних органах», – зазначив він.

 

Говорячи про найважливіший в умовах сьогодення напрями роботи – захист інформаційного простору Україну та забезпечення безперебійного доступу громадян до телерадіоефіру, Юрій Артеменко сказав журналістам: «Я хотів би подякувати тим колегам, хто  в цей складний для країни час у Донецькій чи Луганській області під дулом автомата чи пістолета вирішує складні питання – донести правду до простого українського громадянина,  до тих, хто ризикує своїм життям. Я міг би перелічити безліч таких випадків, але скажу одне: спасибі всім, хто робить це. Ви – такі самі герої, як і ті, хто воює зараз на полях війни».

 

6.jpg

 

 

Він розповів також про перші резонансні рішення, які сьогодні ухвалив регуляторний орган:  про вимогу вимкнути в кабельних мережах України російський канал «ТВ Центр-Іnternational» (ТVСІ);  про звернення до суду про анулювання ліцензій тих провайдерів, які незаконно ретранслюють російські програми «Россия 1», «НТВ», «ТНТ», «Петербург 5», «Звезда», «Рен ТВ»;  про застосування санкції «оголошення попередження» до ТОВ «ЄС Продакшен груп» (UBR), у зв’язку з тим, що в передачах компанії моніторингом зафіксовано інформацію, що містить заклики до розв'язування війни, агресивних дій або їх пропаганди, заклики до порушення територіальної цілісності України, пропаганди  війни; про зобов’язання оператора цифрових телемереж ТОВ «Зеонбуд» при розповсюдженні сигналів загальнонаціональних цифрових телемереж забезпечити виконання умов ліцензій каналів щодо розповсюдження програм у відкритому вигляді; про визнання таким, що не відбувся, конкурсу на отримання вільних радіоканалів  тощо.

 

Юрій Артеменко закликав журналістську громаду подавати пропозиції до входження в Громадську раду при Національній раді – дорадчий орган, який має забезпечувати вплив громадськості на ухвалювані рішення, та відвідувати засідання регулятора, які є відкритими.

Andrey_web
2014-07-25 00:02:37
Avatar

День безумних новин із Парламенту, кривавих подій на Сході- але треба крутити планету кожен зі своєі точки...
В Нацраді сьогодні поставили вимогу провайдерам вилучити з ефіру відомий список російських ворожих програм.
Винесли друге попередження радіо "Вести" за порушення законодавства в частині незаконного поширення закликів до розпалювання війни, агресивних дій або іх пропаганди, пропаганди винятковості, зверхності або неповноцінності осіб за ознаками іх релігійних переконань, ідеологіі ітд... Та за використання інформаціі для закликів до пропаганди війни, насильства, жорстокості ітд. Іншими словами -за маніпуляціі. Вже можна звертатися в суд. Як "Вести" негайно не припинять робити вигляд, що не розуміють, про що іх попереджають, - з ліцензією можна буде розставатися... Зараз стоять на постійному моніторингу. Оскільки на брифінгу одна журналістка спитала- чому ж не можна давати слово в ефірі Бабаю, мовляв, журналісти не розуміють, - то можу заключити, що, як писали Стругацькі, " в лесу было накурено"... Якщо журналісти не розуміють - ім би непогано десь повчитися, щось почитати, щоби розуміти прості істини. Наприклад, що точка зору убивці про те, як він збирається убивати -не є суспільно важливою інформацією. Це взагалі не інформація. Убивця має бути лише покараний. Терорист - знищений. Іхню точку зору вислухають у пеклі.

Також ми почали прийом кандидатур до новоі Громадськоі ради при регуляторі.
Розібрали 200 питань - і нарешті багато хто зітхнув спокійно, бо Нацрада запрацювала, й компаніі отримали довгождані оновлені ліцензіі.
Декого поставили на перевірку.
На наступний тиждень готуємо широкий крок назустріч суспільному телебаченню.
Та найперше - інфобезпека, війна на всіх фронтах!

Andrey_web
2014-07-25 00:04:34
Avatar
ТОВ «Діджітал скрінз» створило всеукраїнську багатоканальну телемережу IPTV

 

Відповідно до рішень Національної ради, ухвалених на засіданні 24 липня, ТОВ «Діджітал скрінз», м. Київ, отримало 10 нових ліцензій провайдера програмної послуги з використанням технології IPTV. Це, зокрема, ліцензії на провадження діяльності в Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій і Чернігівській областях.

 

Оператор телекомунікацій – ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ», м. Київ

 

Як повідомлялося раніше, ТОВ «Діджітал скрінз» у лютому 2014 р. отримало 15 ліцензій провайдера програмної послуги з використанням технології IPTV на територію розташування багатоканальних телемереж у таких областях: Івано-Франківська, Житомирська, Тернопільська, Київська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Вінницька, Херсонська, Сумська, Донецька, Волинська, Харківська, Одеська, а також в Автономній Республіці Крим, містах Києві і Севастополі.

Andrey_web
2014-07-25 00:09:22
Avatar

Регуляторний орган оголосив прийом пропозицій  щодо кандидатур до складу Громадської ради при Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення. Відповідне рішення ухвалено на засіданні 24 липня.

 

Встановлений термін подачі пропозицій – два тижні з моменту оголошення. «Ми просимо всіх охочих, хто бажає допомогти і Нацраді, і країні, і медіа-середовищу, подавати заяви, ми запрошуємо до співпраці», – сказав під час брифінгу після засідання голова Національної ради Юрій Артеменко.

 

Заяви подаються відповідно до Положення про Громадську раду при Національній раді на офіційну скриньку регулятора: nrada@nrada.gov.ua, infomedia-nr@ukr.net

telekon
2014-07-25 10:09:59
Avatar

 

День безумних новин із Парламенту, кривавих подій на Сході- але треба крутити планету кожен зі своєі точки...

В Нацраді сьогодні поставили вимогу провайдерам вилучити з ефіру відомий список російських ворожих програм.

Винесли друге попередження радіо "Вести" за порушення законодавства в частині незаконного поширення закликів до розпалювання війни, агресивних дій або іх пропаганди, пропаганди винятковості, зверхності або неповноцінності осіб за ознаками іх релігійних переконань, ідеологіі ітд... Та за використання інформаціі для закликів до пропаганди війни, насильства, жорстокості ітд. Іншими словами -за маніпуляціі. Вже можна звертатися в суд. Як "Вести" негайно не припинять робити вигляд, що не розуміють, про що іх попереджають, - з ліцензією можна буде розставатися... Зараз стоять на постійному моніторингу. Оскільки на брифінгу одна журналістка спитала- чому ж не можна давати слово в ефірі Бабаю, мовляв, журналісти не розуміють, - то можу заключити, що, як писали Стругацькі, " в лесу было накурено"... Якщо журналісти не розуміють - ім би непогано десь повчитися, щось почитати, щоби розуміти прості істини. Наприклад, що точка зору убивці про те, як він збирається убивати -не є суспільно важливою інформацією. Це взагалі не інформація. Убивця має бути лише покараний. Терорист - знищений. Іхню точку зору вислухають у пеклі.

Також ми почали прийом кандидатур до новоі Громадськоі ради при регуляторі.

Розібрали 200 питань - і нарешті багато хто зітхнув спокійно, бо Нацрада запрацювала, й компаніі отримали довгождані оновлені ліцензіі.

Декого поставили на перевірку.

На наступний тиждень готуємо широкий крок назустріч суспільному телебаченню.

Та найперше - інфобезпека, війна на всіх фронтах!

 

Я был на этом заседании и впервые за долгое время увидел настоящего регулятора отрасли, который работает быстро, четко и сообща! Чтобы было понятно: наконец-то получил лицензию  "мовника"  Еспресо TV.   Будем надеяться что такая работа всерьез и надолго, так что все кто планировал  получать себе лицензию на кабельное ТВ - рекомендую, сейчас оптимальное для этого время.

nordstream
2014-07-25 10:16:55
Avatar

 

 

День безумних новин із Парламенту, кривавих подій на Сході- але треба крутити планету кожен зі своєі точки...

В Нацраді сьогодні поставили вимогу провайдерам вилучити з ефіру відомий список російських ворожих програм.

Винесли друге попередження радіо "Вести" за порушення законодавства в частині незаконного поширення закликів до розпалювання війни, агресивних дій або іх пропаганди, пропаганди винятковості, зверхності або неповноцінності осіб за ознаками іх релігійних переконань, ідеологіі ітд... Та за використання інформаціі для закликів до пропаганди війни, насильства, жорстокості ітд. Іншими словами -за маніпуляціі. Вже можна звертатися в суд. Як "Вести" негайно не припинять робити вигляд, що не розуміють, про що іх попереджають, - з ліцензією можна буде розставатися... Зараз стоять на постійному моніторингу. Оскільки на брифінгу одна журналістка спитала- чому ж не можна давати слово в ефірі Бабаю, мовляв, журналісти не розуміють, - то можу заключити, що, як писали Стругацькі, " в лесу было накурено"... Якщо журналісти не розуміють - ім би непогано десь повчитися, щось почитати, щоби розуміти прості істини. Наприклад, що точка зору убивці про те, як він збирається убивати -не є суспільно важливою інформацією. Це взагалі не інформація. Убивця має бути лише покараний. Терорист - знищений. Іхню точку зору вислухають у пеклі.

Також ми почали прийом кандидатур до новоі Громадськоі ради при регуляторі.

Розібрали 200 питань - і нарешті багато хто зітхнув спокійно, бо Нацрада запрацювала, й компаніі отримали довгождані оновлені ліцензіі.

Декого поставили на перевірку.

На наступний тиждень готуємо широкий крок назустріч суспільному телебаченню.

Та найперше - інфобезпека, війна на всіх фронтах!

 

Я был на этом заседании и впервые за долгое время увидел настоящего регулятора отрасли, который работает быстро, четко и сообща! Чтобы было понятно: наконец-то получил лицензию  "мовника"  Еспресо TV.   Будем надеяться что такая работа всерьез и надолго, так что все кто планировал  получать себе лицензию на кабельное ТВ - рекомендую, сейчас оптимальное для этого время.

 

 

 

Константин, а как же слухи что лицензии УПП отменят и вроде как уже законопроект есть в Раде? Есть ли смысл всаживать деньги в лицензии которые могут отменить осенью?

telekon
2014-07-25 10:35:04
Avatar

 

 

Константин, а как же слухи что лицензии УПП отменят и вроде как уже законопроект есть в Раде? Есть ли смысл всаживать деньги в лицензии которые могут отменить осенью?

у меня сложилось впечатление что такая "слаженная" работа связана и в том числе с необходимостью наполнять бюджет лицензионными сборами. Что касается отмены лицензий - есть 2 неплохих законопроекта, которые по-разному планируют заменить лицензии внесением в реестр Нацрады. Мы рано или поздно к этому придем, но крайне сомневаюсь что это случится в самое ближайшее время, вы же все знаете процедуру Верховной Рады: 1-2 чтение, между ними много правок и т.д. долго все...

Andrey_web
2014-07-25 11:23:36
Avatar

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила перевірити радіо «Шансон» через привітання на адресу самопроголошеної «Донецької народної республіки», повідомляє прес-служба Нацради.

Зокрема, повідомляється, що 8 липня на частоті радіо «Шансон» у Києві прозвучало привітання на адресу самопроголошеної ДНР в ефірі програми КПЗ (Концерт по заявкам).

За словами прес-служби, перевірка призначена, оскільки Генеральна прокуратура визнала ДНР терористичною організацією, а законодавством не допускається використання телерадіоорганізацій для закликів до агресивних дій або їхньої пропаганди і для здійснення інших вчинків, за якими наступає кримінальна відповідальність.

У ЗМІ повідомляється, що ведуча цієї програми була звільнена наступного дня.

Andrey_web
2014-08-08 15:46:51
Avatar
«РБК-ТВ» поповнив перелік заборонених для ретрансляції російських каналів

imgdescr.jpg

 

В інтересах інформаційної безпеки держави регуляторний орган визнав зміст іноземної програми «РосБизнесКонсалтинг-ТВ» («РБК-ТВ») таким, що не відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та чинному законодавству України. Відповідне рішення ухвалене на засіданні 7 серпня.

 

Підставою для прийняття цього рішення стали результати моніторингів, проведених Національною радою 25 і 29 липня та 1 і  4 серпня цього року. Було зафіксовано розповсюдження інформаційних матеріалів, що містять порушення частини першої статті 2, статті 28 Закону України «Про інформацію», частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та частини першої статті 7 Європейської конвенції про транскордонне телебачення.

 

Через засоби масової інформації та представників Національної ради в областях  регулятор попереджає провайдерів програмної послуги  про необхідність вилучення цього російського мовника з кабельних мереж України.

Andrey_web
2014-08-08 15:50:42
Avatar

Регулятор вирішив започаткувати нову форму роботи – працю в регіонах, - щоби вивчати ситуацію на місці, повідомила на брифінгу перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк.

 

«Це не є виїзні засідання, де будуть ухвалюватися рішення. Але для того, щоб зрозуміти, що відбувається, вислухати місцевих мовників, громадськість, провайдерів, ми будемо це робити», – зазначила вона.

Перша зустріч відбудеться найближчим часом в Одесі.

«Погодьтеся, що ситуація достатньо непроста, вона різна. І нам для того, щоби ухвалювати правильні рішення, вислухати всі побажання і допомогти – головне – журналістам, мовникам, місцевій владі і громадськості, налагодити там інформаційну безпеку, ми це будемо робити вже безпосередньо ближчим часом», – додала Ольга Герасим’юк.

Andrey_web
2014-08-27 14:42:16
Avatar

Відповідь на ваші питання щодо заборонених програм:
Відповідно до рішень Окружного адміністративного суду м. Києва від 25.03.2014 р. та від 17.07.2014, а також Національної ради від 17.07.2014 №№ 292 та 297, від 24.07.2014 р. №490, від 07.08.2014 р. № 663 та згідно з ч. 2 ст. 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» - визнано неадаптованими і тимчасово забороненими для розповсюдження на території України такі російські програми:
«Первый канал. Всемирная сеть»; «РТР-Планета»; «НТВ-Мир»; «Россия-24»; «TVCI»; «Россия-1»; «НТВ»; «ТНТ»; «Петербург-5»; «Звезда»; «РЕН-ТВ»; «Life News»; «Russia Today»; «РБК-ТВ».
Відповідальним членом Нацради з даного питання є Ільяшенко Олександр Борисович. У разі виявлення таких програм ви можете повідомити про це на його персональну електронну адресу: mr.abiabi1@gmail.com

Andrey_web
2014-09-04 14:38:28
Avatar

Щойно рішенням Нацради з телебачення а радіомовлення вирішили вилучити з ефіру російський канал "История" за розпалювання ворожнечі, викривлення інформаціі про Украіну, маніпуляціі. Всі провайдери мають вимкнути канал через невідповідність Конвенціі про транскордонне телебачення.
До речі, 700 закладів загальногромадського користування були перевірені МВС за нашими спільними домовленностями - на предмет трансляціі забороненоі російськоі пропаганди. Є припинення діяльності з вилученням обладнання, є кримінальна справа. Це я так, про всяк випадок, натякаю. Ви ще транслюєте? Тоді ми йдемо до вас:)

zachott
2014-09-04 22:50:02
Avatar

Ольга Герасим'юк

23 мин. ·

 

Щойно рішенням Нацради з телебачення а радіомовлення вирішили вилучити з ефіру російський канал "История" за розпалювання ворожнечі, викривлення інформаціі про Украіну, маніпуляціі. Всі провайдери мають вимкнути канал через невідповідність Конвенціі про транскордонне телебачення.

До речі, 700 закладів загальногромадського користування були перевірені МВС за нашими спільними домовленностями - на предмет трансляціі забороненоі російськоі пропаганди. Є припинення діяльності з вилученням обладнання, є кримінальна справа. Це я так, про всяк випадок, натякаю. Ви ще транслюєте? Тоді ми йдемо до вас :)

Ну вот и слава богу! В Рф история - не наука, а пропаганда! Это я как краснодипломный историк говорю!

Слава Украине!

Den_LocalNet
2014-10-16 16:46:20
Avatar

L5TsXNP.png

Andrey_web
2014-12-24 01:04:48
Avatar

Телеканал «Беларусь 24» визнано таким, що відповідає Європейській конвенції про транскордонне телебачення

nrada.gov.ua/....html

Andrey_web
2014-12-24 01:06:09
Avatar

Компанія «Samsung» здійснила заходи по обмеженню доступу до російських телеканалів на платформах «Smart TV»

nrada.gov.ua/....html

Andrey_web
2014-12-24 01:07:29
Avatar

компанію «Зеонбуд» визнано монополістом. Таке рішення ухвалено сьогодні, 23 грудня, Антимонопольним комітетом України. 

nrada.gov.ua/....html

Andrey_web
2014-12-24 01:08:59
Avatar

Оновлене Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги набуло чинності

nrada.gov.ua/....html

nrada.gov.ua/....html

Andrey_web
2015-01-27 13:28:13
Avatar
Перелік УПП має формуватися з ефірних аналогових телеканалів

nrada.gov.ua/....html

 

Національна рада своїм рішенням вирішила врегулювати питання надання абонентам універсальної програмної послуги в пакетах програм провайдера програмної послуги. Рішення із цього питання ухвалено на засіданні 22 січня.

Після відміни 6 листопада 2014 року рішення Національної ради від 29 серпня 2012 року № 1260, яким до складу УПП було додано телеканали, що мовлять у цифровому форматі, до регулятора почали надходити численні звернення суб’єктів господарювання, які висловлюють нерозуміння наслідків скасування цього рішення.

Керуючись статтями 1, 39, 40 Закону України “Про телебачення і радіомовлення”, статтею 17, частиною другою статті 24 Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”, Національна рада вирішила, що перелік програм, які входять до складу універсальної програмної послуги, має формуватися із програм телерадіоорганізацій, які отримали ліцензії на ефірне аналогове мовлення.

Den_LocalNet
2015-01-27 14:13:57
Avatar

Кто приведет полный список УПП для Киева?

С остальными нужно срочно заключать договора....или выключать из сетки вещания

Andrey_web
2015-01-27 15:36:14
Avatar

Кто приведет полный список УПП для Киева?

Не совсем УПП, но дает представление  roks.com.ua/...5849/

УПП в Нацраде запросил, но список пока не получил..

Andrey_web
2015-01-27 16:16:17
Avatar

Киев

 

з/п

ТВК прийому

Програма

1

2

Національна телекомпанія України / ТОВ ТРК „ЕРА”

2

4

ТРК „Студія „1+1”у формі ТОВ

3

9

АТЗТ „УНТК” - Интер

4

11

ТОВ „ТРК „Україна”

5

50

ПрАТ „ММЦ-СТБ”

6

32

ТОВ „МКТ „ІСTV”

7

52

ТОВ „Новий канал”

8

37

ТОВ „Телестудія „Служба інформації” - НТН

9

48

ТОВ „ТРК „Експрес-інформ” - 5-й

10

40

ТОВ „Телеодин” - М1

11

30

ДКП ТРК “Київ”

12

42

ПАТ „ТК „ТЕТ”

13

25

ТОВ „ТК „Тоніс”

14

58

ТОВ „ТРО „Мульті Медіа Сервіс” - К1

15

7

ТОВ “Гравіс-кіно” 2+2

16

35

ТОВ “Гравіс” - Плюс-Плюс

17

56

ТРК Купол

18

27

ТРК Академия Сатурн

Вы должны войти

loading