ОСІННІ ЗАХОДИ ІНАУ: пріоритет підтримці малого і середнього бізнесу

Інтернет Асоціація України не планує брати участь в організації і проведенні форуму Telecom Ukraine 2016, який був започаткований Асоціацією з партнерами минулого року.

Таке рішення пов’язане з рядом причин. Серед них – невизначеність офіційних організаторів форуму (про своє партнерство у ньому заявили Телекомунікаційна Палата України, Асоціація підприємств інформаційних технологій України, Українська асоціація операторів зв'язку "ТЕЛАС", а також Telecom Summit і Telecom Fiesta, які були співорганізаторами Telecom Ukraine 2015 разом з ІнАУ та мережею обміну трафіком UA-IX). Крім того, існує відмінність у цільових аудиторіях ІнАУ та цьогорічних партнерів форуму.

Поточний 2016 рік позначився подальшою структуризацією ринку телекомунікацій, в тому числі у сфері інституцій громадянського суспільства. Крупні гравці ринку з одного боку, як і представники малого та середнього бізнесу з іншого, гуртуються навколо тих об’єднань підприємств і ринкових заходів, котрі найбільше відповідають їх бізнес-інтересам.

ІнАУ завжди фокусувалась на питаннях, які цікавлять передусім невеликі підприємства: протидія монополізму і необґрунтованим преференціям для окремих учасників ринку, зменшення регуляторного тиску і втручання держави в бізнес, усунення перещкод виходу на ринок, лібералізація в сфері ліцензування, звітності і показників якості, тощо. Зараз, коли в складі ІнАУ значно переважають малі і середні підприємства, захист їх інтересів став головним пріоритетом Асоціації. Цей пріоритет зумовлює як тематичну направленість заходів ІнАУ, так і коло партнерів при їх проведенні.

Враховуючи ситуацію на ринку, в осінньому бізнес-сезоні 2016 року ІнАУ планує провести ряд заходів, орієнтованих на широкий спектр суб'єктів господарювання у сфері телекомунікацій. Серед них – партнерський захід з Українською конференцією операторів зв’язку (УКОЗ), що відбудеться наприкінці вересня, Сьомий Форум з управління Інтернетом IGF-UA на початку жовтня, Перший конвергентний Форум директорів електронних комунікацій України UA.NetWORK наприкінці жовтня в рамках ТІМ: «Телеком, ІТ, Медіа». 

Ми раді бачити на цих заходах тих представників бізнесу і держави, які не поділяють популярні нині в деяких держ- та бізнесструктурах тези щодо необхідності зменшення кількості інтернет-провайдерів і операторів телекомунікацій в України, які готові долати спротив корумпованих структур дерегуляції та зменшенню порогів виходу на ринок, які здатні боротися за рівність перед законом незалежно від фінансових статків, які впевнені у можливості побудови в Україні цивілізованих європейських бізнес-відносин.

Разом з тим, ІнАУ пропонує інститутам громадянського суспільства, які відображають інтереси крупних гравців ІКТ-ринку, подальшу співпрацю у цілому ряді питань, які є спільними для галузі телекомунікацій.  

Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading