Пару годин тому PayPal включив можливість транскордонних переказів для України.

PayPal включив можливість транскордонних переказів для України з США через свою "дочку" Xoom.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці PayPal for Ukraine Initiative.

"Пару годин тому PayPal включив можливість транскордонних переказів для України. Поки що тільки з США і поки що тільки через свою дочку Xoom. Але я впевнений, що це тільки початок", - зазначив ініціатор групи по впровадженню PayPal в Україні Ілля Кенігштейн.

Xoom це система переказу грошових коштів, яку PayPal купив в листопаді 2015 року. Раніше Xoom дозволяла пересилати кошти в 44 країни, України в цьому списку не було.

Починаючи з сьогоднішнього дня, Xoom розширила список до 130 країн. До нього увійшла і Україна.

"Xoom значно збільшує свою присутність в Східній Європі і Африці, тому клієнти з США тепер можуть відправляти гроші в 70% країн світу, просто завантаживши додаток Xoom на свій мобільний телефон або зайшовши на сайт Xoom", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що для України включили сервіс Cash Pickup, який дозволяє одержувачеві в Україні забрати грошовий переказ в одному з банків, зазначених на сайті Xoom.

"Ощадбанк, Приватбанк, Universal, Pravex, Укргазбанк - всі в списку. Укрсиб і Аваль в списках не побачив, але думаю це питання часу. Щодо лімітів: можна пересилати до 2999 доларів, але не більше 6000 доларів за 30 днів. Або розширювати ліміти через форму на сайті, надавши додаткові документи", - коментує Кенігштейн.

"Поки тільки з США. Але це вже PayPal, нехай і через свою дочку", - додав він.

Нагадаємо, PayPal працює в Україні лише частково: можна відправляти платежі з України, але не можна приймати з-за кордону. У компанії неодноразово заявляли, що в нашій країні розширення функціоналу поки не розглядають.

Економічна правда

tkapluk
2018-08-29 16:43:52
Avatar

Такой громкий заголовок, и такой пшик внутри... 

Setevoy
2018-08-29 20:00:42
Avatar

Херь.

Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading