Приват24 став першим в Україні єдиним мобільним банком для фізосіб та підприємців
ПриватБанк першим в Україні запустив єдиний мобільний додаток для фізичних осіб та підприємців на базі Privat24 для Android та iOs. Відтепер понад 700 тисяч підприємців, які обслуговуються у ПриватБанку, зможуть працювати зі своїми рахунками у звичному для них Приват24 для фізосіб. Щоб користуватися єдиним сервісом, потрібно лише оновити мобільний банк до останньої версії.
“Традиційно банки для обслуговування фізичних осіб та бізнесу використовують різні сервіси - так робили раніше і ми, але ще в минулому році ми поставили за мету створити новий максимально простий сервіс для підприємців по роботі у Приват24 для фізичних осіб,” - говорить керівник напрямку малого та середнього бізнесу ПриватБанку Сергій Клюєв. - “Надалі ми плануємо спрощувати функціонал мобільного Приват24 для підприємців, а саме робити ще більш зручними платежі, операції з кредитами, депозитами, валютою, здаванням звітів та інші сервіси, які зараз доступні в окремій системі Приват24бізнес, а також зробимо практичнішим порядок дистанційної взаємодії підприємців зі своїми найманими бухгалтерами прямо всередині мобільного банку”.

За дослідженнями компанії GfK понад 65% підприємців вважають саме ПриватБанк основним банком для свого бізнесу. При цьому з початку 2017 року активна клієнтська база ПриватБанку збільшилася на більш ніж 200 тисяч підприємців.
be4v15
2020-06-15 12:18:04
Avatar
зашевелились, монобанк на пятки наступает?
Туйон
2020-06-15 12:39:24
Avatar
зашевелились, монобанк на пятки наступает?

А у монобанка, ИМХО, все таки хреново что нет сайта.
Даже с базовыми возможностями.
Либо клиента для ПК.
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading