Гігатранс запустив SD-WAN as a service
Для кого підійде SD-WAN as a service

По-перше, технологія SD-WAN підійде для компаній будь-якого рівня. Як організацій зі складною та розгалуженою мережею філій і офісів, так і компаній з більш легкою структурою корпоративної мережі.

По-друге, SD-WAN — це вигідне рішення для бізнесу, якому характерне управління територіально-розподіленою мережею, в тому числі компанії, що працюють у віддалених локаціях. Кожен пристрій SD-WAN надається попередньо преконфігурованим, в залежності від ваших потреб, що спрощує підключення нового об'єкта до мережі. Встановивши контролер SD-WAN в дата-центрі (або в хмарі) і здійснивши основну конфігурацію один раз — розширення філіальної мережі та її експлуатація стають легкою справою.
SD-WAN as a service — новий інструмент для бізнесу
Прийняття рішення про перехід на SD-WAN as a service має безліч переваг для бізнесу в Україні і не тільки. Так, завдяки сервісній моделі ви зможете здійснювати більш ефективний обмін трафіком компанії. Також введення будь-якої нової технології пов'язано з значними витратами, як матеріальними, так і фізичними. Але SD-WAN as a service більш цікава в плані того, що капітальні витрати можна перевести в операційні.

Важливо зауважити, що функціональні характеристики сервісної моделі дозволяють отримувати повне централізоване управління корпоративною мережею через контролер SD-WAN. При цьому ваш системний адміністратор не повинен фізично знаходитись у віддаленому офісі.

Виконавши установку контролера SD-WAN в дата-центрі (або хмарному сервісі), а також всі необхідні налаштування, подальше розширення корпоративної мережі та її обслуговування не вимагає значних зусиль.

Навіщо потрібен SD-WAN as a service
Технологія має безліч переваг для бізнесу. SD-WAN дозволяє побудувати захищений канал інтернету, завдяки вбудованому шифруванню.  Інтелектуальне керування трафіком дозволяє підвищити ефективність існуючих мереж та роботи IT-відділів. Також SD-WAN допоможе оптимізувати витрати компанії — перевести їх з капітальних в операційні. З технологією ви отримуєте можливість концентрувати увагу на бізнесі, а механічну роботу за контролем трафіку виконає сервіс.

Також SD-WAN as a service підійде компаніям, що мають складну та розгалужену мережу філіалів та офісів.  Адже послуга дуже легка в налаштуванні. Адміністратору немає необхідності фізично знаходитися в віддаленому офісі компанії. Він отримує централізоване управління через контролер, що зводить до мінімуму або повністю усуває ручне налаштування мережевих пристроїв. Встановивши контролер SD-WAN в дата-центрі (або у хмарі) та налаштувавши його один раз, розширення філіальної мережі та її експлуатація стає легкою справою.

Впровадження SD-WAN as a service в Україні – реалії сьогодення

Великий бізнес, особливо з великою кількістю філіалів по всій країні, уважно придивляється до цієї технології. Адже серед її переваг:
  • можливість централізованого керування мережею;
  • єдина політика безпеки;
  • автоматичний вибір каналу передавання даних;
  • оптимального для конкретного сервісу, швидкість налаштування й розгортання.
Звісно для ефективного функціонування технології SD-WAN, потрібна якісна розгалужена мережева інфраструктура. В Україні ж є місця, де ще немає 3G, не кажучи вже про оптичні канали передавання даних. Але ситуація поступово покращується, а разом з нею й перспективи впровадження даної технології.

«Привабливість» технології з комерційної точки зору
Запровадження нових технологій вимагають значних інвестицій зі сторони бізнесу, а тому сервісна модель є більш вигідною, завдяки переведенню витрат з CapEx у OpEx. Крім того, впровадження сервісної технології SD-WAN полегшує міграцію клієнта між уже побудованими мережами, без критичних простоїв для бізнесу.

Якщо говорити про потенційних клієнтів технології SD-WAN as a service, то це в першу чергу компанії з високими вимогами до надійності трафіку, а також територіально розподілений бізнес, що активно розвивається (або сезонний бізнес). Також цільова аудиторія SD-WAN це клієнти, які працюють у віддалених локаціях, де присутність якісного зв’язку є скоріше виключенням, ніж правилом.

Проте використання SD-WAN as a service поєднує в собі наявність певних ризиків.  По-перше, це пов’язано з тим, що при використанні SD-WAN користувач передає провайдеру права на використання трафіку. По-друге, з’являється необхідність забезпечити захист не тільки центрального ядра, але і всіх віддалених точок.
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading