Компанії продовжують працювати. Elgato
Друзі, ми працюємо та вже встигли подарувати ЗСУ наших пристроїв на 22000грн, будуємо за свій рахунок WiFi у сховищах, купуємо та передаємо броніки хлопцям на передову.
ТОВ «Укрчерметавтоматика» – науково-виробнича компанія з багаторічним досвідом роботи в галузі розробки GSM обладнання. Ми є розробником та виробником з 2000 року. Знаходимось у Дніпрі. Пропонуємо GSM-розетки, які дозволять вам віддалено контролювати роботу різноманітного обладнання. Це можуть бути різні девайси, включаючи опалювальні системи, верстати, системи поливу, освітлення та інше. Якщо раптом обладнання потрібно увімкнути, вимкнути чи перезавантажити віддалено, ви можете зробити це, перебуваючи від нього за сотні чи тисячі кілометрів. Окрім GSM-розеток розробляємо і випускаємо багато чого цікавого.
Ми віримо у нашу перемогу! Усе буде Україна  
 
Джерело: shop.elgato.com.ua
superb
2022-04-18 22:30:02
Avatar
Плюсону ребятам. Штук 20 розеток gsm работает, некоторым несколько лет. Все работает отлично. Поддержка, и то как быстро реагируют, на высоте. Владельцу завидую белой завистью как можно так настроить бизнес, подобрать и смотивировать персонал что бы так "всегда угодить" клиенту .Цены супер, скидки постоянным клиентам делают. 
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading