×
Провайдери
Обладнання
Новини
Фото
Компанії
Форуми
Практика
Теорія
Залізо
Поділитися
Додати анонімно
Додати фото
Додати новину
Додати залізо
абон спаяв волокно
#скрутка
#оптика
#оптоволокно
#ремонт
#fiber optic
Публікації за темою:
С - скрутка
Красота внутри. А снаружи как-то коротковато.
Хтось вважає, що кабель це корабельний канат
Укладання в двоповерховому боксі
Я сделялъ
більше
приховати
СуперЕконом. Навіть без пляшки.
Інтернет на кінчику голки
Почему все думают, что сетевое оборудование и кладовка подходят по смыслу?
Раз электрик сказал, значит работает
Вот вам сюрприз в кабеле
это же какой гениальный электрик
Професионалы из Херсона
Оптоскрутка
Австралія. Цікаве мабуть почнеться коли прийде фауна
Перші кроки в життя зі спиртом
Перевірка на мідність ?
Це так і було чи згодом стало?
Що там з тентами, хлопці?
Не така вже й тоненька оптика, а все одно наскрізний отвір
І хто ж це зробив. Як це сталося. Загадка.
Розбирати, чи одразу вогнемет?
Пора робити касети в формі трикутника
Там тільки волокно переварити, говорили вони. Будет нескладно, говорили вони.
Нащо в тих джунглях взагалі ОДФ?
Укладати волокно у fob то зайве
Тугенько, ввод в бокс
Укладання муфти топ
Сподіваюсь їм там зручно обслуговувати це
Треба більше кабелів
Велика муфта дещо втомилась
спасти рядового райана
Гостомель, пошкодження кабелю
Штукатуры сделали разводку...
Открытый перелом в двух местах
Кому-то не было скучно
Ученье - свет
Обратная сторона Великого будівництва
Новорічна ялинка у fob
В пошуках світла
Це хтось погриз чи як?
Цікаве рішення з медіаконвертером
Триматися з останніх сил
здавалося б, що може піти не так
В пошуках сигналу
Як вилазить волокно з кабеля
Швидкий ремонт волокна на стовпах
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом
Email
Password
Запам'ятати мене
Вхід
‹
›
×
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом