×
Провайдери
Обладнання
Новини
Фото
Компанії
Форуми
Практика
Теорія
Залізо
Поділитися
Додати анонімно
Додати фото
Додати новину
Додати залізо
Ящик конкурентов
#крыша
#ящик
#монтаж
#ткд
#roof
#box
#d-link
#dlink
#помет
#guano
#гуано
#nethorror
Публікації за темою:
Хтось вважає, що кабель це корабельний канат
бокс чи то впав, чи то повісився
Цікаво чим стіна не догодила для кріплення
Хижий BDCOM причаївся у хащах
Живлення в дикій місцевості провайдингу
більше
приховати
Головне короби є
ТКД у технічному приміщенні
))
New York USA
Такое еще бывает? Витая защищает крышу
Вопрос не столько как, а зачем
Страх нам неведом
Цивильненькая мачта для тарелок
На межі епох. АТС
Комлект для OLT. Акум та ping3
безлад у ткд
Коли ремонт й заборонено міняти
Левітуючі світчі. Гадав такого вже нема.
Я люблю свою работу, я приду сюда в субботу
Триматися з останніх сил
Здається, оптика вирішила покинути це місце
Система охлаждения.
Пташкам було дуже страшно
Той випадок, коли сморід відчувається фізично
Разве бывают внешние ОДФы?
МТС мабуть багато абонентів
Цвях для шифера - новий метод кріплення
ТКД не влезает
Чотири пари забагато, виявляється
Цікавий клієнт, судячи з доки на ящику
здавалося б, що може піти не так
Все дороги ведут в стену
А так все гарно починалось. Лоток є, кріплення нема.
Робимо назавжди. Дюбелі врятують світ.
Топмонтаж або смітник за телевізором
Людина павук за роботою. Драбина то не для нас.
Машина часу. Оп, і ми вже в 2002 році.
Спайдермена знудило
Як вилазить волокно з кабеля
На даху все одно ніхто не побачить
Укладання в двоповерховому боксі
Це так і було чи згодом стало?
К черту ящики
А ви кажете птахи. З усім можна впоратися.
Коли пишаєшся своєю роботою
Найвищий рівень тимчасовості
Це ж не муфта? правда?
магістральна муфта
Щось не вийшло з трубами
Я сделялъ
Якщо це не державне щось, то я не знаю
Туйон
2020-07-29 13:15:14
Очень даже ещё ничего ящик. Голуби подлецы конечно.
Ну в Ваш то, на этом же дома, для сравнения где?))
nedoinet
2020-07-29 14:19:50
зато почти забит кабелями
Туйон
2020-07-29 15:36:37
зато почти забит кабелями
Ну так птички срут то к деньгам :)
cetim
2020-07-29 15:39:19
А зачем лазить в чужой ящик ?
sokol33
2020-07-29 16:55:01
Завидуешь?
martech
2020-07-29 18:15:09
А зачем лазить в чужой ящик ?
А что в него лазить, если он стоит открытый?!)
otchem
2020-07-30 14:32:50
всё ок, хз к чем прикопались, даже норм свич торчит, не тупарь какой то
maslik87
2020-07-31 23:14:41
Зависть - плохое чувство...
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом
Email
Password
Запам'ятати мене
Вхід
‹
›
×
Ну в Ваш то, на этом же дома, для сравнения где?))
А что в него лазить, если он стоит открытый?!)
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом