×
Провайдери
Обладнання
Новини
Фото
Компанії
Форуми
Практика
Теорія
Залізо
Поділитися
Додати анонімно
Додати фото
Додати новину
Додати залізо
І так буде працювати
чи буде... чи довго буде...
#nethorror
#жах
#ужас
#оптика
#оптоволокно
#fob
#бокс
#fiber optic
Публікації за темою:
Укладання в двоповерховому боксі
Хтось вважає, що кабель це корабельний канат
Там тільки волокно переварити, говорили вони. Будет нескладно, говорили вони.
Триматися з останніх сил
Нащо в тих джунглях взагалі ОДФ?
більше
приховати
Все на своїх місцях
Це так і було чи згодом стало?
Укладати волокно у fob то зайве
Тугенько, ввод в бокс
Новорічна ялинка у fob
Цікаве рішення з медіаконвертером
Бразилія бокс на стовпі
Найвищий рівень тимчасовості
Це ж не муфта? правда?
магістральна муфта
Щось не вийшло з трубами
Я сделялъ
Коли ремонт й заборонено міняти
Якщо це не державне щось, то я не знаю
Левітуючі світчі. Гадав такого вже нема.
Страх нам неведом
изоляция IP68
Австралія. Цікаве мабуть почнеться коли прийде фауна
Красота внутри. А снаружи как-то коротковато.
Перші кроки в життя зі спиртом
Перевірка на мідність ?
Що там з тентами, хлопці?
Не така вже й тоненька оптика, а все одно наскрізний отвір
І хто ж це зробив. Як це сталося. Загадка.
Розбирати, чи одразу вогнемет?
Пора робити касети в формі трикутника
Укладання муфти топ
Сподіваюсь їм там зручно обслуговувати це
Треба більше кабелів
Робочий процес з фобом й Inno View 6s
бокс чи то впав, чи то повісився
Хто як розморожує муфти й бокси ?
ТКД у технічному приміщенні
Чотири пари забагато, виявляється
безлад у ткд
Машина часу. Оп, і ми вже в 2002 році.
На даху все одно ніхто не побачить
Монтаж вдома. Заштробились.
В пошуках світла
Це хтось погриз чи як?
здавалося б, що може піти не так
В пошуках сигналу
Як вилазить волокно з кабеля
Швидкий ремонт волокна на стовпах
Туйон
2021-06-03 18:06:25
Будет. Долго.
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом
Email
Password
Запам'ятати мене
Вхід
‹
›
×
Ви маєте увійти під своїм обліковим записом